Şimdi Ara

Yanlış Hesap veya Şifre uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni hesap açıyorum yada mevcut hesabımı deniyorum fakat oyuna girerken yanlış hesap adı veya şifre kombinasyonu uyarsınını veriyor gidip bilgileri ve passi değiştirdim gene olmuyor problem genel mi yoksa bende nasıl halledeceğimi bilmediğim bir problem mi var ?

• Supporta durumu bildirdim düzeldi ama supportmu düzeltti yoksa serverde geçici problem vardı kısa sürede düzeldi bilemiyom okuyup yorum atmayan problemin bendemi değilmi anlamama yardımcı olan tüm arkadaşlara tşkler.... !
  • Kardeş ilk önce problem demeyi kes.
    Türkçe'si varken neden problem diyorsun ki?
    Problem = Sorun (TÜRKÇE).
  • quote:

Orijinalden alıntı: batudodo

Kardeş ilk önce problem demeyi kes.

saçma sapan konuşacağına yardım etmeyi denesen ?
  • Aynısı bende de oldu reinstall yap
  • quote:

Sakin olmalısın bence , milli eğitimin türkçe kitaplarında bile problem kullanılıyor.
  • An itibariyle bendede yanlış şifre uyarısı veriyor.
  • quote:

Asansöre kaldırgaç diyengillerdensin galiba. Az kaldı senden. Değerini bilip seni çoğaltmak lâzım.
  • Sorunu çözdüm , daha doğrusu buldum.

The problem is the patch went wron, you need to add a line to your lol.properties file.
    go to the folder where you installed lol, go to the air folder

edit lol.properties and add this line:
    lq_uri=https://lq.eu.lol.riotgames.com/login-queue/rest/queue

Now it works. It seems that your client does'n know the URI for the login queue (well that was the case on my PC)

Türkçeye çevirmeye gerek var mı bilmiyorum ama kısaca yazayim , league of legends klosöründen air a gireceksin , oradan lol.properties i not defteri ile açacaksın.
    lq_uri=https://lq.eu.lol.riotgames.com/login-queue/rest/queue
    bunu en sona ayrı bir satır olarak ekleyeceksin , ve oyun çalışır hale geliyor.Biotic in reinstall yapması da sorunu çözmüş ama bu kadar kasmaya gerek yok.
  • Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim bende sorunu diger bilgisayardan dosyaları kopyalarak çözdüm.Fazla uzatmamak için arkadaşa cevap vermiyorum yoksa ağır şeyler yazıp gurunu kırmak zorunda kalacam yukarıdaki sözde türkçe öğretmeninden bahsediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhaksk -- 23 Şubat 2011; 21:00:13 >
  • caps lock açık kalmıştır
  • Bende bu yeni patchten sonra hata almaya başladım. Her şeyi deniyorum düzelmiyor ne yapacağım. Reinstall ?

Silmez olaydım patchleri 1kb ile indiriyor. Manuel olarak indirme şansımız var mı patchleri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Bravo -- 27 Şubat 2011; 8:45:06 >
  • Bendede aynısı oldu patchden sonra yeter artık dedim oynamıyorum suan :P
  • şuan banada aynısı oldu oyunada yeni başlıcaktım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.