Şimdi Ara

YANIYORRRRRRRRRR Philips Hue E27 Beyaz Ambiyans Akıllı Ampul, Kumandalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
6.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Samsunlu9090

parlamaktan ziyade yargısız infaz hocam sizin yaptığınız etkiye tepki diyelim köprüsü olanlar için çok iyi fırsat kumandalı olması avantaj bence ek olarak zevk ve renkler tartışılmaz kolaylığı açısından tercih ediliyor genelde
    Kaninizda var deyince öyle söyledim
    Neyse benim agresif yazım tarzimda olabilir
    Fırsat için tşkler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsunlu9090

parlamaktan ziyade yargısız infaz hocam sizin yaptığınız etkiye tepki diyelim köprüsü olanlar için çok iyi fırsat kumandalı olması avantaj bence ek olarak zevk ve renkler tartışılmaz kolaylığı açısından tercih ediliyor genelde
    Hocam bunu telefondan kontrolü için ne yapmamız gerekiyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu paraya ampul almak,,,,,, tek diyeceğim bu hayatı boşa yaşamışım,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    hue bridge yani köprü almalısınız ek olarak birden fazla hue var ise bunları köprü ile bağlayabilirsiniz ek özellikler için sesli komut v.s köprü şart
  • Ben de aldım hocam sağolun. İkea tradfri ampullere çok zam gelmişti vazgeçmiştim bu tarz bişeyden ama sayenizde bunu aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: S24ULTRA

bu paraya ampul almak,,,,,, tek diyeceğim bu hayatı boşa yaşamışım,,
    bu dolar kurunda normale döndü artık fiyat. rgb olanları falan 1 aylık ev kirası parası
  • ampul patlamıştı iyi denk geldi eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E025DA543 -- 15 Mayıs 2019; 2:20:42 >
  • Ben ne olduğunu anlayana kadar bitti bence iyi fiyattı. Geçen yıl düz simit ampulü 35 liraya almıştım Migros tan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

ampul patlamıştı iyi denk geldi eyvallah
    Sen çek satışta öğrenciyim,acim yemek sepeti hediye edecek varsa diye isteyen üye değil misin, burada 100 küsür liraya ampul alıyorsun da yemek sepeti satan arkadaşlara 2 3 tl ödeyemiyor musun, merak ediyorum.

• fiyat düzeltilmiş sanırım
  • Bende aldım fakat iptal etmeyi düşünüyorum. Xiaomi yeelight almak daha mantıklı gibi geliyor. Telefondan kontrol ve renkli olması itibariyle.

• yavuz42 kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda hue sisteminiz yoksa tek başına gereksiz ve işlevsiz olacaktır.
    Geçen sene 3’lü set + köprüyü 300₺’ye aldım ama bu pahalı geldi. Aşırı zam yemişler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Köprü olmadan pek bir işe yaramıyor galiba. Dimlenebiliyor olması sebebiyle sipariş verdim. Şimdi iptal etmeyi düşünüyorum.

• bu ne? yeni teknoloji oyuncağı mı ?

daha geçen hafta sarı ışık 9 watt philips'i 7.15 tl den sipariş verdim. 15000 saat ömürlü.

bunlar oyuncağa giriyor.. çok gereksiz.

• kaç tl idi kaçmış fırsat
  • Alıpta iade etmek isteyen yada vazgeçen olursa almaktan, pm atabilir. Aldığı fiyattan alabilirim.

• Şu Philips Hue konuları açılınca yaşam standardı çok yüksek olan Türk insanının ampule bu kadar verilir mi laflarını görmekten bıktım.

Ya bırak kardeşim alan alıyor, sanane milletin ampule ne kadar verdiğinden? Hue'nun ne olduğundan haberin yok işkembeden sallıyorsun.

Bir akıllı sen değilsin, millet mallığından vermiyor bir ampule bu kadar para.
  • Kullanmayacak olandan nakit alabilirim, evde kopru setler var ekleme yaparim

• 109 ederdi seti olana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baris_im

Sen çek satışta öğrenciyim,acim yemek sepeti hediye edecek varsa diye isteyen üye değil misin, burada 100 küsür liraya ampul alıyorsun da yemek sepeti satan arkadaşlara 2 3 tl ödeyemiyor musun, merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    HAYDAAA OOOOOOOO

YANIYORRRRRRRRRR Philips Hue E27 Beyaz Ambiyans Akıllı Ampul, Kumandalı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.