Şimdi Ara

YANIYORRR !!! Next Hd Black Plus 75 TL. Stok bitti :( (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
10
Favori
11.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim receiver kırmızı aç kapa düğmesinden açılmıyor. Her seferinde fişi Çek tak yapıyorum. Aynı sorununuaşayan var mı. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosoon

Benim receiver kırmızı aç kapa düğmesinden açılmıyor. Her seferinde fişi Çek tak yapıyorum. Aynı sorununuaşayan var mı. ?

Bende problem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: serqet

quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

quote:

Kanalları ayarladıktan sonra TKGSyi kapatın, yoksa arada bir kanalların silinmesi sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Kumandanın üstteki tuş bölümünü de TVye uyarlamayı unutmayın, tek kumanda gerçekten harika oluyor.

Tv için ayarlayamadim nedense.
    Kanal listesini kaydettme yokmu kzarak bir tuşa bnasinca kanal.listesi alt üst oluyor

Liste kayıtlı zaten, bende hiç karışmıyor. TVye ayarlamak için biraz daha uzun basın. 5sn +ve - ye basılı tutun. Sonra -yi bırakın + basılı kalsın 10-15snde falan bulmuştu bende.

Evdeki sunny axen ve arçelik tv lerin ikisinede denedim tanitamadim kumandayi vol- vol+ ya 5sn basılı tutuyorum ve - yi bırakıp + ya basmaya devam ediyorum oyle 2dk yı aşkın bekliyorum hiç birşey olmuyor.

Arkadaşlar önce +- Basılı tutun 5 Sn kadar. Ardından - den elinizi çekin ve + yo 1 Sn kadar öyle tutun. Ardından tuşu bırakın ve hemen ardından tekrar + tuşunu Basılı tutun. Ekranda sesle ilgili Gösterge geldiği zaman tuşu bırakın ve işlem tamamdır. LG televizyonumu destekledi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kanalları ayarladıktan sonra TKGSyi kapatın, yoksa arada bir kanalların silinmesi sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Kumandanın üstteki tuş bölümünü de TVye uyarlamayı unutmayın, tek kumanda gerçekten harika oluyor.

Kanal listesini kaydettme yokmu kzarak bir tuşa bnasinca kanal.listesi alt üst oluyor

Liste kayıtlı zaten, bende hiç karışmıyor. TVye ayarlamak için biraz daha uzun basın. 5sn +ve - ye basılı tutun. Sonra -yi bırakın + basılı kalsın 10-15snde falan bulmuştu bende.

Evdeki sunny axen ve arçelik tv lerin ikisinede denedim tanitamadim kumandayi vol- vol+ ya 5sn basılı tutuyorum ve - yi bırakıp + ya basmaya devam ediyorum oyle 2dk yı aşkın bekliyorum hiç birşey olmuyor.

Philips ve sunny tvyi tanitamadim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: The Tardis

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar önce +- Basılı tutun 5 Sn kadar. Ardından - den elinizi çekin ve + yo 1 Sn kadar öyle tutun. Ardından tuşu bırakın ve hemen ardından tekrar + tuşunu Basılı tutun. Ekranda sesle ilgili Gösterge geldiği zaman tuşu bırakın ve işlem tamamdır. LG televizyonumu destekledi.

sizin dediğiniz gibi yapınca volume işareti geldi ama tv ninki değil next in kendi volumu cikiyor

• serqet S kullanıcısına yanıt
    hocam uydu alıcıya tutmayın direk TV'nin Alıcı gözüne tutun.

• quote:

uydunun kumanda gözünü çıkardım sonuç yok

• quote:

quote:

uydunun kumanda gözünü çıkardım sonuç yok

Ben de ayni seyleei denedim tanitamadim :(

• serqet S kullanıcısına yanıt
    Desteklemiyor demekti hocam.

• galiba

• quote:

Benim kargoda geldi. Ürün gayet güzel. Tek sorunu kanal geçiş hızı. Babam falan bayıldılar. Anteninide al diyo youtubedan filim izleriz diyor :)
    Kayıt özelliği çok kolay. Fat32 formatında usb takın kırmızı kayıt tuşuna basın kaydetsin. durdurma tuşuna basın dursun. Ardından kendi menüsü üstünen izeyebilrisiz. Lakin HD yayınları 1080p formatında kayıt ediyor ve kendi üzerinden izletemiyor. Bilgisayarda baya rahat sorun yok. CAm gibi görüntü :)
    Tek kumada işinide çözdük baya rahat oldu. 1 kumanda eksildi hayatımızdan :) Yardımcı olan herkese teşekkürler.. :)

Düzenleme: Benimde alarm içinde kalmıştı :) Ayrıca şimdi mkv olarak 780 mb boyutunda 720p bir film ve altyazı denedim. Görüntü kalitesi muazzam güzeldi ama altyazı için aynı şeyi diyemem. Altyazı köşerleri falan baya kötü ayrıca arakplan olarak siyah duruyordu ve bu beni üzdü. 1080p kendi videosunu oynatamıyor ve cihaz kendine restart atıyor bilginiz olsun.

Bugün geldi. Teknosa cihazın kutusunu ne idiği belirsiz kocaman, 5-6 tane daha cihaz alacak başka bir kutunun içinde göndermiş. Cihazın kutusunun jelatini alttan açılmıştı.

Taktım direkt çalıştı. Eski SD alıcıma (Next 18000 CX HDMI) göre çok çok hızlı açılıyor. Kanal geçişleri de daha hızlı. Cihazın açılma ve kanal geçiş hızı bana göre yeterli. Görüntü kalitesi gayet iyi. Fakat şurada (http://www.next.web.tr/forum/showthread.php?t=5909) bahsedilen sıkıntı bende de var. Yazılım güncellemesi ile düzeleceğini umuyorum.

Üzerinde 02.12.2013 tarihli yazılım vardı ve uydudan otomatik güncelleme yapmıyordu. http://www.nextservis.com sitesindeki (Dosya menüsü altından ulaşılıyor) en son yazılımı (07.07.2014) USB ile atmayı denedim hata verdi. Önce 24.03.2014 sonra 26.06.2014 ve en sonunda 07.07.2014 tarihli yazılımları sırasıyla atmam gerekti. En son yazılımı yükledikten sonra uydudan güncelleme fonksiyonu düzgün çalışmaya başladı.

Ben cihazı genel olarak beğendim. 75 TL için gayet iyi bir cihaz.

• 2014'ün avrupanin ortasinda beylikduzunun gobegindeyim haoa gelmedi.
    Ne ups mis. 3 gündür guneslide.

• Bende kumandayı tanıtamadım televizyona. Modeli samsung plazma.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgl

quote:

Benim kargoda geldi. Ürün gayet güzel. Tek sorunu kanal geçiş hızı. Babam falan bayıldılar. Anteninide al diyo youtubedan filim izleriz diyor :)
    Kayıt özelliği çok kolay. Fat32 formatında usb takın kırmızı kayıt tuşuna basın kaydetsin. durdurma tuşuna basın dursun. Ardından kendi menüsü üstünen izeyebilrisiz. Lakin HD yayınları 1080p formatında kayıt ediyor ve kendi üzerinden izletemiyor. Bilgisayarda baya rahat sorun yok. CAm gibi görüntü :)
    Tek kumada işinide çözdük baya rahat oldu. 1 kumanda eksildi hayatımızdan :) Yardımcı olan herkese teşekkürler.. :)

Düzenleme: Benimde alarm içinde kalmıştı :) Ayrıca şimdi mkv olarak 780 mb boyutunda 720p bir film ve altyazı denedim. Görüntü kalitesi muazzam güzeldi ama altyazı için aynı şeyi diyemem. Altyazı köşerleri falan baya kötü ayrıca arakplan olarak siyah duruyordu ve bu beni üzdü. 1080p kendi videosunu oynatamıyor ve cihaz kendine restart atıyor bilginiz olsun.

Bugün geldi. Teknosa cihazın kutusunu ne idiği belirsiz kocaman, 5-6 tane daha cihaz alacak başka bir kutunun içinde göndermiş. Cihazın kutusunun jelatini alttan açılmıştı.

Taktım direkt çalıştı. Eski SD alıcıma (Next 18000 CX HDMI) göre çok çok hızlı açılıyor. Kanal geçişleri de daha hızlı. Cihazın açılma ve kanal geçiş hızı bana göre yeterli. Görüntü kalitesi gayet iyi. Fakat şurada (http://www.next.web.tr/forum/showthread.php?t=5909) bahsedilen sıkıntı bende de var. Yazılım güncellemesi ile düzeleceğini umuyorum.

Üzerinde 02.12.2013 tarihli yazılım vardı ve uydudan otomatik güncelleme yapmıyordu. http://www.nextservis.com sitesindeki (Dosya menüsü altından ulaşılıyor) en son yazılımı (07.07.2014) USB ile atmayı denedim hata verdi. Önce 24.03.2014 sonra 26.06.2014 ve en sonunda 07.07.2014 tarihli yazılımları sırasıyla atmam gerekti. En son yazılımı yükledikten sonra uydudan güncelleme fonksiyonu düzgün çalışmaya başladı.

Ben cihazı genel olarak beğendim. 75 TL için gayet iyi bir cihaz.

Nerden bakıyoruz üzerinde hangi yazılım var diye?

• memleket aç kaynıyo arkadaş.
  • Benim ürün hala kargoya verilmedi. Nasıl bir firma bu Teknosa anlayamadım. Şuan tekrar stokta gözüküyor ama fiyat 119tl olmuş.

edit: kutuda hasar varmış o yüzden kargoya vermemişler ürünleri. Nasıl bir hasar bu arkadaşlar resim atabililirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 26 Eylül 2014; 14:06:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu renk olayını ayarlayamadim ben. Bütün değerler %50 de duruyor cok karanlık ve renkler çok koyu ayarlardan artirinca renkler yeşil pembe tuhaf tuhaf oluyor. Bir sıkıntı mı var yoksa sizler hangi ayarda kullanıyorsunuz..

• Benim de bugün geldi. Beklediğimden küçük cihaz. Genel olarak malzeme kalitesi iyi. Kablolar, adaptör sağlam. Akşam test ederim artık.
  • ben kumandayı toshiba lcd ye tanıttım yalnız bu kanal taşıma olayı olmuyor taşı secenegi var seciyorum taşıma yapmıyor çözen varmı bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bu renk olayını ayarlayamadim ben. Bütün değerler %50 de duruyor cok karanlık ve renkler çok koyu ayarlardan artirinca renkler yeşil pembe tuhaf tuhaf oluyor. Bir sıkıntı mı var yoksa sizler hangi ayarda kullanıyorsunuz..

Bilgisi olan...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.