Şimdi Ara

YANIYOR ! Tom Clancy’s The Division® 2 Gold Edition (120TL)(1ADET) World War® Z (20 TL) Hediyeli !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
6.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Selamlar ,

Tom Clancy’s The Division® 2 Gold Edition - Ubisoft 120tl (BİTTİ)

World War® Z - Epic ( World War® Z Weapon Skin - EpicInGame kodu'da hediye ediyorum. ) (STOK 1 ADET ) 20 TL

Amdrewards kodu'dur.Pc'me Bağlanıp Uplay hesabınızı girmeniz yeterlidir.Oyunlar hesapta tanımlıdır.

Diğer satış yaptığım konular linktedir konuyu güncelleme sürem dolduğu için yeniden açtım.Konuların altında satın alanların yorumlarını görebilirsiniz.

Malesef sürekli referans alamıyorum fakat 3 konuda 100'den fazla satışım oldu.

- Vereceğim tek Key ile , 4 oyunu ayrı ayrı hesaplarınıza ekleyebilirsiniz.

+ Call of Duty®: Black Ops 4 (Battle.net) ( Stok rezerve şuan için beklemede. )

+ Hitman: The Complete First Season (Steam)

+ Killing Floor Incursion (Steam)

+ Evasion (Steam)

- Hızlı iletişim için WP'den sürekli ulaşabilirsiniz PM atmanız yeterli.

- Kesinlikle pazarlık yoktur , adetli alım için PM atabilirsiniz , tatmin edici referans sahiplerine önce key verebilirim.

- Call of Duty®: Black Ops 4 keyini aracı site üzerinden aktif etmektesiniz akabinde size battle.net hesabı sormaktadır.

- Call of Duty®: Black Ops 4 'de Zombi Modu'da dahildir.

- Battle.net / Blizzard kitaplığınıza 3dk'da ekleyebilirsiniz.Hertürlü yardımı Whatsapp üzerinden yapmaktayım.

- Battlefield V (Bitti)

- Anthem (Bitti)

- DMC5 (Bitti)

- Division 2 (Bitti)

https://forum.donanimhaber.com/halen-mevcut-kacirma-75tl-cod-black-ops-4-pc-key--136470686#136470686
    https://forum.donanimhaber.com/kacirma-amd-rewards-3-lu-key-220-140-anthem-90-bfv-75tl-cod-black-ops-4-pc-key--137054917#137054917

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH.COM -- 21 Mayıs 2019; 19:14:34 >

• Güvenilir ve ilgili bir arkadaş. Kendisinden önce AMD Rewards sonra Anthem key aldım , anında teslim etti.
  • Keşke tekli alım olsa ve AMD kart zorunlu olmasa. Division ilgimi çekmiyor, RE2 zaten var. DMC için de bu paketi almak mantıklı gelmiyor. Birde amd kart aramak var tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Keşke tekli alım olsa ve AMD kart zorunlu olmasa. Division ilgimi çekmiyor, RE2 zaten var. DMC için de bu paketi almak mantıklı gelmiyor. Birde amd kart aramak var tabii.
    AMD kart kontrolünü bypass etmenin bir yöntemi vardı ama yakın zamanda fixlediler. Ben aldığım sırada Şubat ayının başlarında, AMD kart olmadan Redeem etmiştim kodu.
  • Özel mesajdan sordum ama cevap alamadım. Belki bilgisi olan arkadaşlar vardır.

Bende bir yaşında 2600x ve rx570 var. Ürünü alsam redeemde sorun yaşar mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PM?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_rapunzel

Özel mesajdan sordum ama cevap alamadım. Belki bilgisi olan arkadaşlar vardır.

Bende bir yaşında 2600x ve rx570 var. Ürünü alsam redeemde sorun yaşar mıyım?
    2600X ile bu kodları aktif edemezsin.

RX570 ile içerisinde 2 oyun bulunan kodları, RX580 ile içerisinde 3 oyun bulunan kodları Redeem edebilirsin.

Satıcı içerisinde 3 oyun bulunan kod sattığı için RX580 gereklidir bu kodu Redeem edebilmek için.
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani sadece AMD Kartı olması yeterli değil mi. Bundle hangi karta aitse tek onunla mı redeem ediliyor. İşler iyice karıştı. Nvidia en azından seri bazlı sınırlıyordu. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Nasıl yani sadece AMD Kartı olması yeterli değil mi. Bundle hangi karta aitse tek onunla mı redeem ediliyor. İşler iyice karıştı. Nvidia en azından seri bazlı sınırlıyordu. :/
    Geçen ay AMD kart olmadan yaptığım bug'dan biliyorum, RX570 ile 3 oyunlu kodu aktif edemiyorsun çünkü 3 oyunlu kodu sadece RX580'nin yanında geliyor. RX570 ile 3 oyundan 2 tanesini seçebiliyorsun.
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşımda RX580 var ondan rica ederim artık Librarye ekledikten sonra problem olmayacaksa.

Teşekkürler cevaplar icin.

• Arkadaşlar linkte rx590 olması lazım diyor. Satan arkadaş kart konusunda yardımcı olabiliyor mu ? https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

Arkadaşlar linkte rx590 olması lazım diyor. Satan arkadaş kart konusunda yardımcı olabiliyor mu ? https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game
    Malesef bende 580'e kadar yardımcı olabildim.590 elimde şuan bulunmuyor.
  • Satıcı arkadaştan iki üç tane kod aldım sağolsun çok yardımcı oldu.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba, bende yeni sistem topladım, RX 590 aldığım için kod gönderildi 3 oyun için The Division 2 RE2 ve Devil My Cry 5 daha önce internetten alışvveriş yapmadım bu oyunları da oynamayacağım ilgilenen arkadaşlar varsa satmak istiyorum bende,

Oyunları etkinleştirmek için kartı olmayan arkadaşlar için kendi kartımda aktive edebilirim.
  • Bende 1 adet kod aldım sağolsun çok ilgiliydi. Yardımları için teşekkür ederim.

• division 2 varsa almak istiyorum
  • Division 2 varsa almak istiyorum. Birde aktivasyon konusunda yardımcı olursanız sevinirim zira sistemde hiç amd parçam bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerotominusone

Arkadaşlar merhaba, bende yeni sistem topladım, RX 590 aldığım için kod gönderildi 3 oyun için The Division 2 RE2 ve Devil My Cry 5 daha önce internetten alışvveriş yapmadım bu oyunları da oynamayacağım ilgilenen arkadaşlar varsa satmak istiyorum bende,

Oyunları etkinleştirmek için kartı olmayan arkadaşlar için kendi kartımda aktive edebilirim.
    Konudan nasipleneyim diyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH.COM -- 9 Mart 2019; 17:17:34 >
  • ben de sıradayım division için. benim de herşey intel nvidia :(
  • Bende kendisinden 1 adet division 2 aldim cok ilgili bir arkadasti tesekkur ediyorum kendisine
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.