Şimdi Ara

YANIYOR ! Tom Clancy’s The Division® 2 Gold Edition (120TL)(1ADET) World War® Z (20 TL) Hediyeli ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
6.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satıcı yönünün yanında insan olarakta çok iyi bir insan.Her şeyinizle ilgileniyor işlemi yapıp yapamadığınızı size soruyor keyi verip geçmiyor ilgileniyor yani.İlk defa Donanımhaberden birine güvenip bir işlem yaptım ve sonuç muazzam...
  • Gayet ilgili bir satıcı, kendisinden 2 adet Cod Bo4 kodu aldım. Ödeme gider gitmez yönlendirmeleri ile oyunları kendi hesaplarımda etkinleştirebildim. Teşekkür ediyorum iyi satışlar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenilir satıcı sıkıntı yaşamadan kod elime gecti her turlu sorunda da yardımcı oldu tavsiye ederim güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  • Güvenilir bir arkadaşımız, alışverişi sorunsuz hallettik, aktivasyon kısmı biraz kafa karıştırıcı ama arkadaşımız sağolsun gereken yardımı yapıyor, tavsiye ediyorum.
  • Sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz, 10 dakikada halettik.
  • 1 Adet Call of Duty: Black Ops 4 battle.net key 39 TL ye satın alınmıştır.
    Hesabıma sorunsuz bir şekilde ekledim.

1 ipucu vereyim adımlarla ilgili COD sitesinde doldurmanız gereken bölüm geldiğinde alttaki Login e tıklayıp battle.net hesabınızı web üzerinden açın sonra bilgilerinizi doldurup COD hesabı oluşturun.

Killing Floor:Incursion + HITMAN™ FULL + Evasion oyunlarınıda steam a ekledim bedavaya geldi.

Arkadaşa ilgisi ve sağladığı indirimli alışveriş için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alias57 -- 4 Nisan 2019; 21:1:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alias57

1 Adet Call of Duty: Black Ops 4 battle.net key 39 TL ye satın alınmıştır.
    Hesabıma sorunsuz bir şekilde ekledim.

1 ipucu vereyim adımlarla ilgili COD sitesinde doldurmanız gereken bölüm geldiğinde alttaki Login e tıklayıp battle.net hesabınızı web üzerinden açın sonra bilgilerinizi doldurup COD hesabı oluşturun.

Killing Floor:Incursion + HITMAN™ FULL + Evasion oyunlarınıda steam a ekledim bedavaya geldi.

Arkadaşa ilgisi ve sağladığı indirimli alışveriş için teşekkürler.
    İlginçtir ki , Diğer platformlarımdaki ilanlarıma eklemiş olmama karşın burada hiç bahsetmemişim.

Hatırlatma için sağol :)

Hitman: The Complete First Season (Steam)

Killing Floor Incursion (Steam)

Evasion (Steam)
  • Çok hızlı ve güzel bir alışveriş oldu. Sorunsuz bir şekilde aktif ettim kodu.
    39tl'ye Black Ops 4. Ayrıca birkaç oyun daha. Daha ne olsun. :)
  • 1 tane d ben aldım. Hızlı bir şekilde yardımcı oldu arkadaş.Kendisine teşekkür ederim.
  • Codbo4 key alındı.Her anlamda bana yardımcı olan arkadaşa teşekkür ederim .Sorunsuz bir alışveriş oldu.Alıp almama konusunda tereddüt yaşayanlar varsa rahatlıkla güvenebilir.
  • Geç bir saat olmasına rağmen titizlikle ilgilendi ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Satın almayı düşünenler sorunsuz bir şekilde ilanda yer alan oyunları satın alabilir ve aktif edebilirler. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
  • 1 tane de ben aldım, hızlı ve güvenilir arkadaş. Rahatça alışveriş yapabilirsiniz :)
    39 ₺'ye bu 4 büyük oyun + birkaç ücretli yazılım var, hem de bu fiyata :D Kaçırmayın !
  • Bilgi almak için PM attım.
  • Arkadaştan bir adet kod alınmıştır,sorunsuz yüklenmiştir kendisi zaten yardımcı oluyor konu hakkında.tavsiye eder kendi adıma teşekkür ederim.
  • Arkadaşın sattığı kod ile aşağıdaki tüm uygulama ve oyunları aktif edebiliyorsunuz.
    Bu uygun fırsat için kendisine teşekkür ediyorum.

YANIYOR ! Tom Clancy’s The Division® 2 Gold Edition (120TL)(1ADET) World War® Z (20 TL) Hediyeli !
  • hızlı ve güvenilir bir alışveriş oldu teşekkürler
  • Bende aldım, teşekkür ediyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Arkadaşın sattığı kod ile aşağıdaki tüm uygulama ve oyunları aktif edebiliyorsunuz.
    Bu uygun fırsat için kendisine teşekkür ediyorum.

Merhabalar,

Oyunların yanı sıra Adobe Creative Cloud'da mı dahil keye? Dahilse kaç aylık üyelik?

Teşekkürler.

• Stok var mı hocam ? Gelecek mi ya da ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.