Şimdi Ara

Yanıyor, Sleepy bebek bezi 14 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
3.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Joker.com.tr de şu anda sleepy bebek bezi 15 TL. Anneler kulubüne üye olunca 100/20 veriyor. 125 üzeri kargo ücretsiz. 10 tane alınca tanesi 14'e geliyor. Ekstradan banka kampanyaları ile combo yapılabilir.
    Piyasada normal fiyatı 18 civarı

https://m.joker.com.tr/kampanyalar/?campaignId=2715?track=anasayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memetti -- 19 Haziran 2017; 22:47:19 >

• Bezde 40krş altına gidemeyince soğuk oluyor
  • Sizdirdiktan sonra bedava olsada yaramaz.
  • tavsiyeleriniz varmıdır bez hakkında
  • ottomanturk06 kullanıcısına yanıt
    hocam ilk çocukta premiumcare kullanıyorduk. yeni doğan çocuğumda sleepy çıkınca deneyelim dedik bir huggies değil ama kötü bez değil. Biz çok memnunuz 5 numaraya kadar bütün bedenlerden bir çok bez aldım.

en azından denemenizi tavsiye ederim.
  • çocuk 1 yaşında 4 5 paket alayım denemiş oluruz. komili iyi dediler aldık sızdırdı bunda insallah sızdırma olmaz
  • Sleepy güzel bez.

Şuan prima külot alıyoruz ama sleepyi uygun bulursm alırım tekrar
  • Bebegim icin 1 ve 2 numaralarini kullandim. 2 yasinda kizim icin de daha once 4 ve 5 numaralarini kullanmistim. Fiyatina gore iyi ayrica sizdirma yaptigini gormedik. Memnunum daha onceki e bebek kampanyasindan stoklamistim
  • Sleepy hem bezinde hemde ıslak havlusundan memnun kaldık tavsiye ederim.
  • 5 numara 5-6 paket kullandık, hiçbir sorun olmadı.Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: highflyeer

Sizdirdiktan sonra bedava olsada yaramaz.

alanalar genelde memnun hocam
  • Avantajixi unutmayın %4 veriyor

Bebeğimiz 3,5 kilo doğdu 2 numara direk kullandık memnunuz şuan hareketli değil belki sızdırma olayını anlamış değiliz ilerleyen aylar gösterir ama yinede sleepy diyorum! Ayrıca pişik olayımızda çok az oluyo mevsime ve yenidoğan için sıkı örtünmeye bağlıyorum ama pişik olayını sebamed pişik kremi ile anında çözüyoruz.

Fiyat piyasaya göre uygun ama ebebeğin 150/50 banka puanı ve ikinci bezde %30 indirim fırsatları daha sıcaktı bi daha olur mu ne zaman olur bilemiyoruz ihtiyacı olanlar için şuan stok yapmaya değer fiyat!
  • kaptım 10 tane daha sevgilim bile yok ama ilerde kullanırım elbet
  • 9 Tane alsan 12,7ye gelir
  • En güzel fiyat huggiees de, yazmayı unuttum. Pazartesi günü 25 liraydı. Şimdi de iyi sayılır.

http://www.hepsiburada.com/huggies-kizim-icin-bebek-bezi-aylik-paket-4-beden-80-adet-p-ZYHUG20058246-4
  • Sleepy çok iyi değil ama idare eder. Ama primalar daha uygun sepetime bakıp kıyaslama yapın. En mantıklı seçenek bunlar.

• Biz 1-2 numara premium care kullandık, aşırı sızdırdı, sleepy denedik birkaç kez sızdırmıştı ama şimdi 3 numarasını kullanıyoruz sıkıntı yok. kalite olarak prima ile hiçbir farkı yok, huggies ise bunların bir tık üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: highflyeer

Sizdirdiktan sonra bedava olsada yaramaz.

Başlığı görünce bunu yazacaktım
  • Epeydir kullanıyoruz. Başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Biz 1-2 numara premium care kullandık, aşırı sızdırdı, sleepy denedik birkaç kez sızdırmıştı ama şimdi 3 numarasını kullanıyoruz sıkıntı yok. kalite olarak prima ile hiçbir farkı yok, huggies ise bunların bir tık üzerinde.

Ben şunu anladım yurtdışı üretim daha kaliteli. prima yurtiçinde üretilmeye başlayınca kalite düştü. huggies hala yurtdışı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.