Şimdi Ara

Yanıyor, Sleepy bebek bezi 14 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
3.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huggies'in de 1-2 numaraları iyi, yani ıslaklık göstergesi vs var, 3 ve üstü numaraları nasıl, içi aynı dokuya mı sahip bilmiyorum. öyleyse huggies'ten de devam edebilirim ama fiyat olarak sleepy çok uygun.
  • oğlan küçükkken kullanmıştık memnun kaldık.
  • Hemen aldım kardesim tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım stok yaptım ama eskimez inşallah :)
  • 10 tane alınca 29 kuruşa geliyor ne soğuğu :)

• bir çok bebek markası özellikle Prima alıp deneyen birisi olarak sleepy bezi tavsiye ederim.sızıntı ve pişik benim çocuklarımda olmuyor. gene stok yaptık. teşekkürler haber veren arkadaşa
  • İyi de kaç numara alayım? Daha bebeğim doğmadi 3-4 ay var. Bir de ilk olarak prima huggies daha sonra sleepy diyen de var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kampanya 10 da bitti şu anda fiyat her yerdeki gibi 17.89 oldu.
  • Bebeğimiz için 1-2 numara premium care , 3-4 numara prima aktif bebek kullandık.

Sleepy çok başarılı bir bez, geceleri prima bağlıyoruz. Gündüzleri Sleepy kullanıyoruz.
    Beklemediğimiz kadar başarılı çıktı.

Huggies 1 kere aldık , bir daha tövbe ettik.

Islak mendilleri de birçok markanın mendilinden daha başarılı.
    ŞOK marketlerde 4 lü olarak çok ucuza satılıyordu, kaldıysa.

Firmayı bilmiyorum ama devlet desteklemeli bu firmayı.

Yerli malı , yurdun malı herkes onu kullanmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

İyi de kaç numara alayım? Daha bebeğim doğmadi 3-4 ay var. Bir de ilk olarak prima huggies daha sonra sleepy diyen de var.

Alma,

Alacaksan benim tavsiyem en küçük paketten ya huggies ya da sleepy al. prima nın kalitesi yerlerde, sadece adı var. Çocuğunuz kaç kilo doğacak belli olmadığından belli bir numaradan çokça almak doğru değil. Sen çok alırsın x markadan çocukta pişik yaparsa sıkıntı. O nedenle bir paket ufak al, sıkıntı çıkmazsa x markadan devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: highflyeer

Sizdirdiktan sonra bedava olsada yaramaz.

Aynen katılıyorum, sızdırıyor kıyafetleriinin beline kadar. Hüsran bir bez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat değişmiş sanırım.

• banada mail gelmişti. gördüm aldım

• çok iyi fiyatmış, anneler kulubü ve paraf kampanyası ile birleştirince süper fiyata denk gelirdi ama kaçırdım.

ilk defa bu sabah sıcak fırsatlara bakmadım ve böyle bir kampanyayı kaçırmış oldum.

marketlerden 18 liraya almaya devam

• Yuh sepete attım gittim atm'ye parayı yatırdım. Geldim ödeyelim dedim 129 tl duruyrdu ama çekerken 158 tl diyor. Allah'tan fazla koymamışım hasaba. Yazık gerçekten.

• Bazı arkadaşlar sızdırıyor demişler ama premiumcare'in sızdırdığı kadar hiç bir bez sızdırmadı (huggies, sleepy). Ben 2 aydır sleepy 4 numara ile devam ediyorum gayet memnunuz.
  • 1 yil prima care kullandim cok memnundum boykot yapmaya karar verince her cesit bezi denedim bimin bezi ile sleepy ikisinden memnun kaldim sleepy prima kalitesi türk mali ve kampanyalar ile cok uyguna geliyor mh cok iyi kac kere yanlis siparis verdigim yada kucuk gelen toplu aldiklarimda kapidan alip degisim yaptilar birbirimizi tanir olduk.. bir cok aileye tavsiye ettim kullananlar var. Tereddütte kalanlar gönül rahatlıgı ile kullanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 20 Haziran 2017; 16:57:1 >
  • Bende sipariş geçtim.. çekle uyguna geldi.Bende e bebekten hediye 2 paket Prima yenidoğan almıştım hiç sızdırma olmadı sonra sleepy ye geçtim herhangi bir sorunla karşılaşmadım.. ıslak mendili de güzel.

Bimin bezini çok söyleyen oldu da alıp denemek nasip olmadı bebise..Prima ile ilgili çok şikayet var sızdırma konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Bende sipariş geçtim.. çekle uyguna geldi.Bende e bebekten hediye 2 paket Prima yenidoğan almıştım hiç sızdırma olmadı sonra sleepy ye geçtim herhangi bir sorunla karşılaşmadım.. ıslak mendili de güzel.

Bimin bezini çok söyleyen oldu da alıp denemek nasip olmadı bebise..Prima ile ilgili çok şikayet var sızdırma konusunda.

Zamaninda jokerden bayagi stoklamistim prima Allah icin hic sikayetim olmadi ama sleepy 6 numarada bile cis göstergesi olmasi emis gücü ayni prima gibi .

bez biraktirma doneminde cis gostergesi çok ise yariyor kac saat tutuyor takip edebiliyorsunuz

Bimin bezi sleepy den bir tik geri ama kullanilabilir ilk tercihim kesinlikle sleepy ve islak mendillerinde yenidogani ile e bebek bayb me yenidogan memnun kaldim biz bezden kurtulduk darisi tum anne babaların basina :)

• Sleepy kullanıyorum çok memnunum .. bez konusunda tavsiyem butcenize en uygun olandan baslayip memnunoyetinize gore ilerleyen süreçte sabit alırsınız ya d değişirsiniz marka yi.ben her marka yi denedim ve p. Çare de kullandım 1 numara bitene kadar sonra marka marka derken sleepy de sabit kaldım... en uygun bana bu .. bim in bezi bilmem nenin bezi vs. Deneyip görün. Bezde de her türlü oyun firma ya gore dönüyor ...ii forumlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.