Şimdi Ara

YANIYOR! KAÇIRANLAR İÇİN YENİDEN DEFACTO 100 TL ÜZERİNE 25 TL+25 TL MASTERPASS İNDİRİMİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
5
Favori
23.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar indirim herşey gözüküyor r masterpass ile ödeme yapıyorum kodu giriyorum ancak işlem başarısız hatası alıyorum , karttada limit mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kellemrt kullanıcısına yanıt
    başka kart ile deneyin.

olmazsa masterpass.coma girip üyeliğinizi silip yeniden üye olun.

bu arada çoğu ürünün fiyatına indirim yapılmış. 40 tl ye aldığım kazaklar 20 tl. 5 tane kazak 50 tl ye gelir. valla tanesi 10 tl ye tişört alamazsınız. ihtiyacı olan kaçırmasın. ev defacto ürünleriyle doldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolutionx

Hocam ilk defa alisveris yapacam da kart kayitli degil, odeme ekraninda kartı kaydet butonuna tıklarsam indirimin kendisi duser mi acaba

Edit: karti Masterpass in kendi sitesinden kaydedip odeme ekranina gelince indirimin kendisi dusuyor

Teşekkürler

Nasıl yaptınız hocam?

Edit:yaptım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 27 Ocak 2018; 18:41:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.defacto.com.tr/yakali-hirka-776285

Arkadaşlar bu ürün nasıl sizce daha önce %100 polyester ürün aldım çok kötüydü geri verdim bunda %95 polyester %5 elastan diyor bu konuda bilgili varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: revolutionx

Hocam ilk defa alisveris yapacam da kart kayitli degil, odeme ekraninda kartı kaydet butonuna tıklarsam indirimin kendisi duser mi acaba

Edit: karti Masterpass in kendi sitesinden kaydedip odeme ekranina gelince indirimin kendisi dusuyor

Teşekkürler

Kayıtlı demişsiniz kayıtlıysa otomatik görünür. Halletmişsiniz hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kellemrt

Arkadaşlar indirim herşey gözüküyor r masterpass ile ödeme yapıyorum kodu giriyorum ancak işlem başarısız hatası alıyorum , karttada limit mevcut

Mobil uygulamadan sipariş veriyorsanız hata verebilir. Tarayıcıdan deneyin.

• Dünya kadar ürün aldım, 1 parça boxer ile 1 çift çorap geldi. Diğerleri iptal edilmiş. Geçen kampanya böyleydi.
  • Ben yaptım 89.90tl indirimli göster di SONRA bir baktım ki 114tl çekmiş 25tl indirim olmamış

• Demin 99.97 tllik ürün aldım 100e tamamlamak için çocuk çorabı aldım gelince iade edicem haberiniz olsun bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Şaka bir yana 400 tl civarında alışveriş yaptık valla.

• unforgiven55 U kullanıcısına yanıt
    100 tl olması gerekiyordu alacaginiz ürünler son aşamada ne gösteriyorsa onu çeker karttan tabi hata olmadıysa sistemde

• ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Toplamda 139.90tl sonra 25tl düştü 114tl oldu masterpas seçtim 89.90tl oldu ama 114tl çekmiş

Anladım hocam konuda başkalarının da başına geldi siparişi iptal edin yeniden deneyin

Iptal olmayabilir, olmazsa aynı ürünü bidaha alın ama bu sefer sanal kart ile alın yani fazla para çekmesine izin vermemek için karta yeteri kadar para yükleyin. Sonra indirimsiz gelen ürünü iade edersiniz.

Teşekkürler yarın müşteri hizmetleri ni arayacağım işin kötüsü aldığım ürünün stoğu kalmadı son 1urundu.neyse hayırlısı olsun saygılar

Eğer başka beden varsa onu alın ürünler gelince indirimsiz olanı iade edin ardından sizdeki indirimli ile değişim yapın.

• Enpara var ama visa olduğu için masterpass işe yaramıyor

İninal kart mastercard logoluydu sanırım. İninal kartlar da dahil mi acaba deneyen var mı ?

• tuarek7 kullanıcısına yanıt
    materpass için kartın mastercard olması gerekmiyor. visa, mastercard, american express hepsi oluyor.
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    Ben visa sanal kartımı kaydettim sorunsuz kullandım kaç defa. Master kart şart değil.
  • En para yı masterpass'a kaydedemiyorum hata veriyor?

Kardeş çok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için.soyle yaptım tekrar sipariş ettim Allah'tan aynı bedene stok girmişler bende yeniden sipariş verdim.simdi diğer siparişi arayıp iptal ettim

• Sizde masterpass icin sms gelmiyor mu orda miktar yazıyor ona dikkat etseniz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.