Şimdi Ara

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
944
Cevap
56
Favori
58.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanim

kazanmış olduğum kararda müşteri mesajlarında 1 aydır bekletiliyorum, bunlar sallama moduna girdi sanırım online yazışıyorum hergün gün içerisinde dönülecek diyerek sallıyorlar artık icraya versek mi?
    öneri de mi vermediler size ? bana aksa önerdiler ama hediye çeki olmuyor mu dedim pişman ettiler

sallıyorlar. icra bizi uğraştırır , en kısa sürede site içerisinden çözmeliyiz
  • Arkadaşlar, gelen teklifler neler? Çek-Miktar-Kategori, Ürün...

Buna göre olumlu yanıt gelenlerin eli güçlü olsun.
  • Ah ah, 3 ayı geçtik hala savunması geldi şeklinde bekliyor. Lanet olsun ne thhmiş sanki tüm Mersinin şikayetine bunlar bakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubatta yaptığım başvurunun kararı bugün geldi nihayet. Şikayetimin kabulüne karar vermişler. Bu aşamadan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Beni aydınlatabilir misiniz ?
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın, darısı başımıza umarım . Karar metnini hepsiburayada iletin sanırım onlar sizinle iletişime geçip detayları konuşacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Şubatta yaptığım başvurunun kararı bugün geldi nihayet. Şikayetimin kabulüne karar vermişler. Bu aşamadan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Beni aydınlatabilir misiniz ?
    Hayırlı olsun. HB tarafından gelen teklifleri buraya yazabilirseniz, olumlu karar çıkan arkadaşların eli güçlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Gözünüz aydın, darısı başımıza umarım . Karar metnini hepsiburayada iletin sanırım onlar sizinle iletişime geçip detayları konuşacaksınız.
    Umarım herkes alır jeneratörünü Birazdan hepsiburadaya göndereyim karar kağıdının fotoğrafını bakalım neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Hayırlı olsun. HB tarafından gelen teklifleri buraya yazabilirseniz, olumlu karar çıkan arkadaşların eli güçlenir.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, karar kağıdı elime ulaşalı bir kaç saat oldu henüz. Birazdan hb'ye göndereceğim karar kağıdının fotoğrafını. Verecekleri cevabı eklerim buraya
  • quote:

Teşekkür ederim, karar kağıdı elime ulaşalı bir kaç saat oldu henüz. Birazdan hb'ye göndereceğim karar kağıdının fotoğrafını. Verecekleri cevabı eklerim buraya

Alıntıları Göster
    İtiraz süresinin geçmesini bekle. Belki HB itiraz edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Alıntıları Göster
    parrot swing flypad lehime sonuçlanmıştı geçen ay kararı gönderdim bir ay sonra yani bugün kargoya vermişler.

Hepsiburada biraz dağıttı kendini thh için verdiği çekler tatmin etmiyor.

Ahmet hocamada yemek sözüm olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Alıntıları Göster
    Artık çok geç hocam bu mesajı okuduğumda çoktan HB'ye göndermiştim
  • Benim başvuru da bugün karara bağlanmış. Bakalım olumlu mu olumsuz mu...
  • Ya arkadaşlar birisi sikayeti ne şekilde yapicagmizi açıklayıcı olarak yazabilirmi? e-devlet uzerinden yapicam, dilekçe örneği, şunu şunu fotoğrafını çekip şöyle yollayin vs gibi çok makbule geçecek

• Beyler bi vatansever şuraya e-devlet üzerinden nasıl şikayet olusturucagmizi ayrıntılı yazabilirmi? dilekçe,resim,belge vs vs ne şekilde olucak,ilk defa thh şikayeti yapicam da o yüzden

• Sadece jeneratörlerde geçerli 1k tl çek verdiler 1 ay geçerli
  • quote:

Sadece jeneratörlerde geçerli 1k tl çek verdiler 1 ay geçerli
    Kötü olmuş. Kabul ettiniz sanırım?

• nike35 kullanıcısına yanıt
    Bana bir teklif sunmadan direk hesaba çeki tanımladılar. Bana hediye çeki mesajı gönderdiklerinde "Çekinizi Altın, Fotokopi, Oto Lastik ve Cep Telefonu kategorileri hariç, bütün siparişlerde kullanabilirsiniz." yazıyordu ama çek sadece jeneratör kategorisinde geçiyordu. Tekrardan mesaj attım bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Bana bir teklif sunmadan direk hesaba çeki tanımladılar. Bana hediye çeki mesajı gönderdiklerinde "Çekinizi Altın, Fotokopi, Oto Lastik ve Cep Telefonu kategorileri hariç, bütün siparişlerde kullanabilirsiniz." yazıyordu ama çek sadece jeneratör kategorisinde geçiyordu. Tekrardan mesaj attım bakalım ne diyecekler.
    Sadece jeneratör kategorisi kötü.

İnşallah yazdıkları gibi olur.

Bilgisayar kategorisinden yararlanırsınız.

• quote:

Sadece jeneratörlerde geçerli 1k tl çek verdiler 1 ay geçerli
    teknosayı örnek almışlar

https://forum.donanimhaber.com/teknosa-com-j7-pro-989-tl-hk--132417192-13#132417192
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Benim başvuru da bugün karara bağlanmış. Bakalım olumlu mu olumsuz mu...
    Benim başvuruda karara bağlandı yazıyor. Olumu yad a olumsuz kağıt elime ulaşınca bakacaz artık. Yan ilçe thh sine arkadaşım fly padler için başvurmuştu karar red geldi. İnşallah bizim ilçe kopya çekmez ordan

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.