Şimdi Ara

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
56
Favori
58.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forgetLove

Red geldi bana da .. Kararlardaki bu tutarsızlığı giderecek mercii neresi .. Emsal teşkil olayi yok sanirim thh de .yoruma açık yani
    şehir ilçe neresiydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

şehir ilçe neresiydi ?

Alıntıları Göster
    Karagümrük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese çek vermişler bana başka ürün önerdiler. Aksanın bir modeli kabul ettim bakalım ne zaman gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

Herkese çek vermişler bana başka ürün önerdiler. Aksanın bir modeli kabul ettim bakalım ne zaman gelecek.
    bana 840 TL çek veya aynı üründen Aksa jeneratör 1,580 TL lik bana da önerdiler ben direniyorum bakalım ne çıkacak.
  • Arkadaşlar konuyla alakasız ama bende banabak uygulamasından 35 bin baks a traş makinesi almıştım göndermediler. Firmayı thh e şikayet ettim p ve g savunmasında ürünü gönderdigini söylemiş thh den beni aradılar geldimi ürün diye gelmedi firma benle iletişime dahi geçmedi dedim sinop thh başvurmuştum şuan samsun dayım savunmaya nasıl ulaşırım arkadaşlar ?
  • Drone vardı havale ile almıştım, ücreti göndermeden iptal olmuştu. Thh beni haklı buldu.

Havale ile alıp ücreti ödemesek bile thh bizi haklı bulabiliyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Drone vardı havale ile almıştım, ücreti göndermeden iptal olmuştu. Thh beni haklı buldu.

Havale ile alıp ücreti ödemesek bile thh bizi haklı bulabiliyormuş.
    Havale ile alıp nasıl ücreti ödemiyorsunuz hocam, bilmediğimden soruyorum :)
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hb için paranı almak sıkıntı olmaz, asıl parayı havale ile gönderirsen geri alması biraz daha uğraştırıcı. Thh olumsuz karar ihtimalinide arttırır. Her zaman en güvenilir ve en hızlı iade olan kredi kartıdır. Ben sadece böylede thh kararı olumlu olabiliyor diye belirttim.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Bana red vermişti drone siparişimde bu thh şikayet etme yeri olsa iyi olurdu.Birde Savunma geliyor aylarca karar bekleniyor. Drone gönderdiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroesx -- 1 Haziran 2018; 13:47:3 >
  • hocam uygulamanın adı nedir?
  • 20 adet altus süpürgeye - 1 adet onay
    8 adet jenaratör - 2 adet onay
    24 adet kolçak - komple red / satıcı e-tarım ülkeyi terketti heralde

beklemedeyiz
  • Thh'ye 4 ay önce başvurmuştum, bir kaç gün önce red kararı geldi, Elazığ thh.
    Hakem heyetini nereye şikayet edebiliriz ?
  • Redbaron_1234 R kullanıcısına yanıt
    Thh kararlarını tüketici mahkemelerine şikayet edebiliyordunuz yanlış hatırlamıyorsam. 15 gün süreniz var.

• Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)

Uyuşmazlık bedeli olarak ben 0 TL girmiştim şuan 129 TL görünüyor bakalım ne karar vermişler
    Ankara keçiören thh
  • Esenyurt yeni karara bağladi. Sonuç geldi RED

• Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB)

• var mı hareket olan ?
  • 3 ayı geçti hala beklemedeyim. 1,5 aydır savunması geldi şeklinde bekliyor

• müşteri hizmetleri mesajında yada hediye çekinde hareket olan ?
  • kazanmış olduğum kararda müşteri mesajlarında 1 aydır bekletiliyorum, bunlar sallama moduna girdi sanırım online yazışıyorum hergün gün içerisinde dönülecek diyerek sallıyorlar artık icraya versek mi?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.