Şimdi Ara

Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
56
Favori
58.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    35 gün oldu savunma geleli ama hala karar cikmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutlakweb M kullanıcısına yanıt
    tebrik ederim

tahsilatın hangi kanunla nasıl yapılacağını da yazan bu heyeti ayrıca tebrik ederim

bize bir kanunu yine hatırlattı

hakem heyeti kararlarının icrası için kesinleşme şartı yoktur

• Başvuru Numarası İşlem Tarihi Yapılan İşlem
    2018/0397.xxx 22.2.2018 13:31:04 Başvuru Tamamlandı

yaklasık 3 ay olucak ne savunma ıstendı yazdı ne geldi yazdı. basvuru tamamlandı seklınde en baştan berş bekliyor. acaba bir aksilikmi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

tebrik ederim

tahsilatın hangi kanunla nasıl yapılacağını da yazan bu heyeti ayrıca tebrik ederim

bize bir kanunu yine hatırlattı

hakem heyeti kararlarının icrası için kesinleşme şartı yoktur
    İlgili thh yi telefonla arayıp yada bizzat gidip sor derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    red kararı geçen hafta geldi

• Arkadaşlar benim jeneratör için iki adet başvurum vardı. Kart ile aldığımın bedeli iade olduğu için red gelmiş ama havale ile aldığıma olumlu karar geldi. Muhtemelen bunun için yapı market kategorisinde bana çek teklif edecekler. Şimdi bu çek ile ürün alıp iade etsem, bir kısmını da kredi kartı ile ödesem bu sefer iade bedelini genel kullanıma dönük bir çek olarak tanımlarlar mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan3156 -- 23 Mayıs 2018; 20:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Arkadaşlar benim jeneratör için iki adet başvurum vardı. Kart ile aldığımın bedeli iade olduğu için red gelmiş ama havale ile aldığıma olumlu karar geldi. Muhtemelen bunun için yapı market kategorisinde bana çek teklif edecekler. Şimdi bu çek ile ürün alıp iade etsem, bir kısmını da kredi kartı ile ödesem bu sefer iade bedelini genel kullanıma dönük bir çek olarak tanımlarlar mı sizce?
    Yine aynı kategoride geçerli olur.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 1 ayı geçti hala savunması geldi şeklinde. Sanırım diğer arkadaşlar gibi 2 aya kadar bekletecekler bunlar bizi.

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Benimde yaklaşık 50 gün oldu aynı şekilde savunma geldi yazıyor. O kadar bekledik bari red çıkmasa
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    O konuda artık ümidim kalmadı hocam

• volkan3156 kullanıcısına yanıt
    Çok farklı iş yapıyorlar. Ben bu jenaretörden tatmin edici çek aldım ama benden 1 ay sonra alan arkadaşlar kur yükselmesine rağmen düşük almışlar.

Yani kategori bazlı olacak %99 ben geçtiğimiz ay iki ayrı hesapla projeksiyon sonucu kazandım. Hepsiburada firması birine 1270 liralık satıcısı hb olan a4 hariç her üründe geöen çek verirken, 10 gün sonraki neredeyse tıpa tıp aynı thh sonucuna 1650 lira tüm satıcılarda sadece projeksiyon cihazlarında geçerli çek verdi.

Kesin diye bir şey yok. Pm ile bazı arkadaşlar iletişim kurdu maalesef bazılarına göre çok avantajlı almışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

O konuda artık ümidim kalmadı hocam
    Yakın çevrede birkaç arkadaşa daha olumlu karar çıktı.

Sakına pes etme kontrol et, olmadı telefon et. Kolay gelsin

Sevindim bu duruma, thh yakın bana. Bu aralar gidip bizzat sorayım dosyamın durumunu öyleyse. Teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Sevindim bu duruma, thh yakın bana. Bu aralar gidip bizzat sorayım dosyamın durumunu öyleyse. Teşekkür ederim hocam.
    Rica ederim gelişmelerden haber edersiniz, kolay gelsin

Tabi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Benimde yaklaşık 50 gün oldu aynı şekilde savunma geldi yazıyor. O kadar bekledik bari red çıkmasa
    başvuru yapalı 70 gün oldu . sistemde başvuru tamamlandı yazıyor halen. savunma geldiye geçemedik biz bi türlü henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

başvuru yapalı 70 gün oldu . sistemde başvuru tamamlandı yazıyor halen. savunma geldiye geçemedik biz bi türlü henüz.

Alıntıları Göster
    O sizin ilçe THH'nin uyuklamasından kaynaklı. Bir arayın sorun bence.
  • Şişli Tuketici Hakem Heyetinin büyük satıcıları kollama görevi var, büyük firmalar bu üyelere ne yaptıysa artık gelene gidene Red veriyorlar. Aynı kanun aynı olay biri satıcıyi savunuyor diğeri müşteriyi.

• Red geldi bana da .. Kararlardaki bu tutarsızlığı giderecek mercii neresi .. Emsal teşkil olayi yok sanirim thh de .yoruma açık yani

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.