Şimdi Ara

yanan ormanlar için oturdugum yerden nasıl şov yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler malumunuz ormanlarımız yanıyor ve içimiz kan ağlıyor

durum böyle olunca ünlü bazı isimler instagramdan şov yapıyorlar ve halkın kalbine girmeye başarıyorlar

o adamların orda tatil köyü oldugu için rahat bi şekilde şov yapabiliyorlar yangın tüpü alıp sıkarken videoya çekmeler falan çok güzel işler

fakat benim bunları yapmaya imkanım yok beyler

evden hiç çıkmadan sadece oturdugum yerden bi paylaşım yaparak nasıl halkın beni bağrına basmasını sağlayabilirim?

• mematiyi yangın bölgesine yolladıgınızı beyan eden bi video çekin  

• bi' turizm şirketi yangına yardım edecekleri ücretsiz götürüyordu sanırım, ona başvurabiliriz. sosyal medyada yaptığım şovlar arkadaş çevremin dışına çıkmıyor aga, bi' örgütlenme ayarlasak ya da turizm şirketine başvurup haber ajansları gelince ne yapacağımızı kararlaştırsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tıpaşığı

bi' turizm şirketi yangına yardım edecekleri ücretsiz götürüyordu sanırım, ona başvurabiliriz. sosyal medyada yaptığım şovlar arkadaş çevremin dışına çıkmıyor aga, bi' örgütlenme ayarlasak ya da turizm şirketine başvurup haber ajansları gelince ne yapacağımızı kararlaştırsak.

konumu senmi artıladın hocam

• Epsilon kullanıcısına yanıt

ben değildim canım

• quote:

Orijinalden alıntı: tıpaşığı

ben değildim canım

kız mısınız  

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

kız mısınız  

Alıntıları Göster

femboy 

• Televizyonun varsa evde orman yangını aç ve televizyona doğru iğne şırıngası 💉 su tut kamera yada bir an bak gül sadece sonra 5 dk geçmeden kanepeye yat orada fotoğraf çek yoğun çalışmalarda etkilendim diye
    Örnek alacağın biri olursa czn yi al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.