Şimdi Ara

Yamaha R125 için sizce bu yağ olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yamaha R125 motorum için linkte ki motor yağı sizce uygun mudur ?http://www.feyizoglu.com/10W40-Motosiklet-Yagi_46838.html#0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonVitoCarleone_ -- 14 Ekim 2016; 23:29:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanılacak yağın hangi sınıflandırmalara uygun olması gerektiği kullanma kılavuzunda yazar. Eğer kullanma kılavuzu yoksa internetten bulunup indirilebilir. Benzer şekilde, bir yağın hangi sınıflandırmalara uygun olduğu, kutusunun üstünde açık açık yazar. Yapman gereken, bu iki bilgiyi yan yana getirip karşılaştırmak.

Bir an acaba ben yanılıyor muyum diye durup araştırdım ve kılavuzun internetten indirilebildiğini, yağın karşılaması gereken asgari özelliklerin de içinde yazılı olduğunu gördüm. Demek ki ne yapmak gerekiyor?
  • entarhan E kullanıcısına yanıt
    Arkadaş onu sormamış ki armut piş ağzıma düş istiyor. Neden istiyor bilemeyiz belki kendi yağ değiştirmeye çalışacak belki mahalle ustasına yaptıracak. Bu şekilde belki de çok ucuza yağ değiştireceğini düşünerek mutlu olacak. Sen çocuğun umutlarını bitirip başına iş çıkardın şimdi oldu mu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin zevki de burada ya!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.