Şimdi Ara

Yamaha AX-892 Natural Sound Stereo Amfi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar güçlü sağlam bir amfi arayışındayken bu amfiyi gördüm yamaha türkiyede pek tutulmasada güvenilir sağlam bir marka olduğu kanısındayım 400 tl fiyat vermişler fiyat bayada uygun geldi bana tavsiye edermisiniz teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-yamaha-ax-892-stereo-amplifikator-52601862/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinidar -- 23 Haziran 2011; 17:01:36 >

• ürünü aldım
  • Hayırlı olsun,güzel ve kaliteli bir model;fiyat da gayet güzel.Umarım beklediğiniz lezzeti alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Hayırlı olsun,güzel ve kaliteli bir model;fiyat da gayet güzel.Umarım beklediğiniz lezzeti alırsınız.

Teşekkür Ederim araştırdım satılan cihazlar 800 tl den aşağı satılmıyor 2. eli yarı fiyatına aldık satıcı güvenilir biri umarım sorun çıkmaz :)
  • sıkıntı cekıcegını dusunmuyorum dogru bır secım yapmıssın basın agrımıcaktır emınım : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çati34

sıkıntı cekıcegını dusunmuyorum dogru bır secım yapmıssın basın agrımıcaktır emınım : )

başım ağrıdı evet ama sesten :) çok sağlam güçlü bir amfi sıfır gibi hala inanamıyorum nasıl aldım bu fiyata :)
  • Şu an sizde mi bahsettiğiniz ilandaki amfi? Memnunmusunuz? Rengi siyahmıydı?
  • hayırlı olsun arkadaşım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.