Şimdi Ara

Yalova Ekspertiz Rezilliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Plastik aksamın incelenmediği tarafıma söylenmedi. Ayrıca plastik yazılması gereken çamurluk orijinal yazıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu kimse darılmasında 308 işte o paraya alınacak yanlış bir tercih ayrıca çamurluklarıda berbat bir plastik arkadaşım sürtmüştü ve bir türlü lokal boya tutmayan berbat bir plastiği vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Hocam, aracınızın, çamurluğu plastik ise, değişip değişmemesinin bir önemi yoktur. Size dedikleri gibi expertiz firmaları, plastik tamponları veya çamurlukların değişip değişmediğine bakmaz üzerine raporda "P" yazar geçer. Boşu boşuna, hayat hikayenizi yazar gibi uzun uzun yazmışsınız, boşu boşuna midenizi bulandırmayın.

Alıntıları Göster
    Ekspertiz firmasının takındığı tavırı olurdunuz mu? Sırf şu terbiyesiz konuşmaları yüzünden bile yasal yollara başvurulmasi lazım. Sanki onların kafası ağrımayacak.

• otorapor'da da aynı bunun gibi boyalı-boyasız sorununu yaşadık otorapor rezaleti

forumda açılan bisürü şikayet de vardı altına kayıtları da paylaşmışlardı

gitmeyin götürmeyin kardeşim , bunlar battıklarında akıllanacak , işinde yan çizen de eninde sonunda batacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasık biti -- 17 Mayıs 2018; 2:2:30 >
  • tommyvercetti07 kullanıcısına yanıt
    Degisen var mi var. Camurluk metal olursa onemli de plastik olunca önemsiz die bir sey yok.

• Tüketici hakem heyeti ve avukatım ile görüştüm. Tüketici hakem heyeti tarafından "ikinci bir ekspertiz yaptır, ekspertiz raporuna da değişen parçadan dolayı x ₺ değer kaybı olmuştur diye not düşülsün. Senin zararını ödemek zorunda kalırlar" şeklinde söylendi. Avukatım da tüketici hakem heyeti kararını bekleyelim dedi. Cumartesi günü tanıdığım Kaporta ustası ile beraber bir ekspertiz firmasına gidip rapor tutturacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tommyvercetti07 -- 17 Mayıs 2018; 15:47:14 >
  • Su Ekzper dediginiz seyin anlami Uzman demek, sirf bunu yazmak icin daldim konuya. Neden Uzman demek yerine ingilizce sözcükler kullaniliyor o zaman sanki daha fazlami uzman olmus oluyor. Türkcede karsiligi olmayan birsey desem degil, ne diye byöle meslek dallarinin ingilizcesi Türkce Ingilizcesine cevriliyor Ayni zamanda hem ingilizce hemde türkce katledilmis oluyor
  • tommyvercetti07 kullanıcısına yanıt
    plastik yazılsaydı değiştiğini anlayacak mıydınız? hiç bir şey kazanamazsınız. ortada kusur bile yok. olsaydı bile 1 ay geçmiş. belki de o yeri vurdunuz, adamlara suç atmaya çalışıyorsunuz. ekspertizler 1 günlük geçerlidir.
  • Hiçbir dh lı bu paragrafı okumaz. Ben de okumadım. Ama geçmiş olsun diyorum yani

• Sonuç ne oldu

• Kasık biti kullanıcısına yanıt
    ne gibi bi sorun yaşadınız acaba?
  • Hocam ekspertiz firması burada hatalı ama şanslısınız çünkü hata yapılan kısım görece hayati önemi ve ya çok kafaya takılacak bir kısım olmadığından bardağın dolu tarafından bakılabilir durumda. Ben bir ara çok takıntı yaptım bu ekspertiz firmalarını. Ben de Antalya'da oturuyorum ama alacağım arabayı Düzce, Yalova, Kocaeli taraflarından alacağım denk gelirse. Orada youtube üzerinden takip ettiğim 2-3 ekspertiz firması var. Videolarından ve yorumlardan gayet güvenilir gözüküyor. Sırf bu yüzden arama yaparken Antalya ile bu yerleri aratıyorum :)
    Reklam olmaması açısından buradan firmaları söylemem doğru olmaz sanırım. İsteyene özelden sorumluluk almamak kaydıyla söylerim :)
    Diyeceğim o ki yukarıdaki arkadaşların dediği gibi, sadece o plastik parçanın değişmesi ve bunla ilgili yaşadığınız talihsizlik araba alım satımında başınıza gelebilecek en güzel talihsizlik olur ancak.

• Aslında değişen boyanan çok büyük kaza olmadıkça sorun değil

Ama bizi çok öptüler kıçı başka kafası başka araba sattılar vs vs yapılan haksizliklardan sonra vatandaşta kafayı taktı bu işe ( bende dahil )

Esas sorun saticilarin gerçeği saklaması alıcıda guvenemiyor dolayısı ile

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.