Şimdi Ara

Yalan Dünya (2012) | Kanal D (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.701
Cevap
5
Favori
76.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekimlere başlanması güzel,kısa sürede ekranlarda göreceğiz o zaman.
  • Kanal d de yakında başlıyor dizi
  • Tanıtım çıktı

http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=10995

Diziden bir sahne yok ama henüz , oyuncu tanıtımı var. Müzik güzel bu arada. Bakalım nasıl kabulleneceğiz Avrupa Yakası oyuncularını başka rollerde...
  • Abi İrem Sak döktürür bakın buraya yazıyorum.
  • Tuna Orhan Altan Erkekli ikilisinden güzel şeyler bekliyorum .

Beyazı ekranda gerçekten çok merak ediyorum şu an.

Keşke dizi Kanal D de olmasaydı. Neyse bizde internetten izleyecez artık.
  • Tuna Orhan, Altan Erkekli ve Olgun Şimşek. Muhteşem bir şey bekliyor bizleri eminim. Merakla bekliyorum bende.
  • Kadro mü-kem-mel çok sabırsızlanıyorum
  • Beyaz daha önce kanal d'de bir dizide oynuyordu.Performansını gayet begenıyordum.Fragmanın muzıgını Nil yapmıs.Pek hosuma gıtmedı.Cekıcı degıl.Kadro saglam.Ama konusu nedır ne degıldır,esprı tarzı nasıl olacak bırsey bılmedıgım ıcın Avrupa Yakası kadar ses baglayıcı olur mu bılemeyecegım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Beyaz daha önce kanal d'de bir dizide oynuyordu.Performansını gayet begenıyordum.Fragmanın muzıgını Nil yapmıs.Pek hosuma gıtmedı.Cekıcı degıl.Kadro saglam.Ama konusu nedır ne degıldır,esprı tarzı nasıl olacak bırsey bılmedıgım ıcın Avrupa Yakası kadar ses baglayıcı olur mu bılemeyecegım.

En önemlisi günü ve saati nereye atacaklar bakalım
  • tanıtımı çıktı bakalım :) dizi de gelir yakında
  • Yalnız tanıtım çok kaliteli olmuş. Sarı saç Hasibe Eren'e cidden yakışmış , genç göstermiş.

Kadro çok çok fena , yanlış bilmiyorsam hepsi geçmişte bir komik rol oynadılar.

Gününü ve saatini merak ediyorum , pazar veya pazartesi olmaz umarım , malum Behzat Ç. ve L&M var. Diğer günlerde ev ahalisinden mutlaka birinin dizisi var , savaş çıkacak evde.

Müzikte cidden hoşuma gitti Valla benim.

Bu arada Olgun Şimşek yeni bir Burhan Altıntop olacak gibi.Fotoğraftan çıkarttığım bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 21 Aralık 2011; 0:20:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

quote:

Beyaz daha önce kanal d'de bir dizide oynuyordu.Performansını gayet begenıyordum.Fragmanın muzıgını Nil yapmıs.Pek hosuma gıtmedı.Cekıcı degıl.Kadro saglam.Ama konusu nedır ne degıldır,esprı tarzı nasıl olacak bırsey bılmedıgım ıcın Avrupa Yakası kadar ses baglayıcı olur mu bılemeyecegım.

Başlangıçta ana haber bülteninden sonra başlayan bir dizinin ardından yayına sokarlar.Ratingler iyi gelirse ana haber bülteninin hemen ardında yerini alır.Gün olarak haftasonu seçilmesi iyi olur.Haftasonu bildiğim kadarıyla kanalda sağlam bir dizi yok hem de tüm aile oturup diziyi izleyebilir.

• quote:

quote:

quote:

Başlangıçta ana haber bülteninden sonra başlayan bir dizinin ardından yayına sokarlar.Ratingler iyi gelirse ana haber bülteninin hemen ardında yerini alır.Gün olarak haftasonu seçilmesi iyi olur.Haftasonu bildiğim kadarıyla kanalda sağlam bir dizi yok hem de tüm aile oturup diziyi izleyebilir.

cumartesi umutsuz ev kadınları var oraya alamazlar pazar olabilir aslında ardından behzat c ye bakarız

• quote:

quote:

quote:

quote:

cumartesi umutsuz ev kadınları var oraya alamazlar pazar olabilir aslında ardından behzat c ye bakarız

Umutsuz Evkadınları pazar günü değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

quote:

quote:

quote:

Umutsuz Evkadınları pazar günü değil mi?

Pardon pazar günü ev kadınları haklısın,cumartesi keşanlı ali var yine olmaz,hafta içi veya bu dizilerden sonraki saatte olabilir aslına bakılırsa doğru dürüst gün yok onun konulabileceği.

• Umutsuz ev kadınları gibi çakma ve basit bir dizinin günü ve saatini ayırabilirler bu dizi için.Ayırmalılar...
  • Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir’in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olursa...

İki taraf için de artık her gün yepyeni bir macera ve beklenmedik süprizlerle doludur.

D Yapım'ın yapımcılığını, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk'in, senaryosunu Gülse Birsel'in üstlendiği kahkaha yüklü Yalan Dünya'nın oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü yer alıyor.

Yalan Dünya, çok yakında Kanal D'de başlıyor.

Yalan Dünya (2012) | Kanal D

DENİZ
    9 Eylülde konservatuar okumuş, ara sıra dizilerde bölüm oyunculuğu yapan 34 yaşında, İzmirli.

RIZA
    Kocabaş Ailesi'nin bekar, bıçkın, ama duygusal oğulları.

AHMET
    Kocabaş Ailesi'nin damadı Selahattin'in ikiz kardeşi, başarısız oyuncu.

SELAHATTİN
    Kocabaş Ailesi'nin Adıyamanlı çakal damatları.

SERVET
    Kendi dünyasının, kendi bildiklerinin kurallarıyla dünyayı algılayan alaturka anne.

ŞEHMUZ
    Antakya'lı Kocabaş Ailesi'nin reisi, otoriter babası.

REİS
    Kocabaş Ailesi'nin inşaat şirketindeki aşırı dürüst ve açıksözlü Karadenizli elemanı

AFİFE
    İstanbul'da yaşayan, eski devlet tiyatrosu oyuncularından, Deniz ve Bora'nın anneanneleri

NURHAYAT
    28 yaşında, Antep'li bir ailenin burada doğmuş büyümüş kızı. Alaturka, ataerkil aileden geliyor. Nurhayat, eteği belinde zengin ev kızı. Lise mezunu. Hanım teyzelerin bayıldığı türden.Titiz, tertipli,hamarat.

ESRA
    Tufan'ın yardımcı yönetmeni

TÜLAY
    Selahattin'in metresi, Beyoğlu'nda bir pavyonda çalışıyor.

ÇAĞATAY
    7-40 yaş civarı, yakışıklı, en azından karizmatik, DT oyuncusu, dizilerin popüler jönü.Kendi sesine, kendi yakışıklılığına, karizmasına hayran, çapkın, hatta asılgan bir adam. Herkesi cazibesiyle yaktığını düşünen biri.

TUFAN
    Yapımcı/yönetmen/senarist, televizyonun en üçkağıtçı, en hırsız, en omurgasız "dahi çocuğu"

ORÇUN
    Kocabaş Ailesi'nin tuhaf, gizemli, karanlık tavırlı torunları.

AÇILAY
    Nevrotik, yarım entellektüel.

BORA
    Hafif serseri, hayatına nasıl yön vereceğini bilemeyen Deniz'in kardeşi.

EMİR
    Popüler oyuncu. Her akşam başka kızla takılan, Bora'nın liseden kankası.

GÜLİSTAN
    Kocabaş Ailesi'nin evliliğiyle problemli, görgüsüz, sınıf atlama derdinde çok bilmiş kızları.

• quote:

Umutsuz ev kadınları gibi çakma ve basit bir dizinin günü ve saatini ayırabilirler bu dizi için.Ayırmalılar...

Zor hocam dizi baya izleniyor onun günü ve saati değişmez tabi bu dizi ne kadar tutacak onu şimdiden kestirmek zor
  • dizi cuma akşam çıkabilir bir çocuk sevdim en az izlenen dizisi
  • Adamakıllı karakter yok mu yav , hepsi çapkın , görgüsüz vs. bir tek Ahmet zavallı birine benziyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.