Şimdi Ara

Yalan Dünya (2012) | Kanal D (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.701
Cevap
5
Favori
76.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne harika olur yaa eğlenmelik bi dizi süper olurr
  • D Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk'in, senaryosunu Gülse Birsel'in üstlendiği kahkaha yüklü Yalan Dünya'nın oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü yer alıyor.

10 numara kadro millet izlemeyen utansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 17 Aralık 2011; 17:12:12 >
  • Dizi tarihi belli değil mi halen ?
  • Ocak ortalarında başlayacak herhalde ya da daha geç yoksa fragmanlar dönmeye başlardı.
  • Bartu Küçükçağlayan'ı Çapkın dizisinden biliyorum. Çok sevdiğim bi aktör. Bu kadroda yer alması beni mutlu etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Dizi tarihi belli değil mi halen ?

Ocak ayında başlayacağını bilyoruz.Umarım bir erteleme olmaz.Yakın zamanda fragmanını görürüz diye düşünüyorum.Ama çekimler başladı mı onu bile bilmiyoruz yani değişik bir durum oluştu aslında.
  • Nihal Yalçın da var

keske Sahika olsaydi
  • Yabancılar için HIMYM neyse, Türkler için de Avrupa Yakası odur. Gerçekten eşsiz bir diziydi. Gazanfer Özcan, Burhan Altıntop'undan tutun da, Yavuz Seçkin'inine kadar herkes mükemmeldi gerçekten. O ambiyans bir daha oluşmaz kolay kolay... Ama bu dizi de başarılı olacaktır eminim. Sonuçta Gülse Birsel'den bahsediyoruz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEathLy's

Yabancılar için HIMYM neyse, Türkler için de Avrupa Yakası odur. Gerçekten eşsiz bir diziydi. Gazanfer Özcan, Burhan Altıntop'undan tutun da, Yavuz Seçkin'inine kadar herkes mükemmeldi gerçekten. O ambiyans bir daha oluşmaz kolay kolay... Ama bu dizi de başarılı olacaktır eminim. Sonuçta Gülse Birsel'den bahsediyoruz. :)

Aynen öyle. Deniliyor ki "Avrupa Yakası son sezonlarda bozdu" , bence hiç öyle değil. Ben bugün açıp ( ciddi anlamda söylüyorum rahat haftada 3-4 bölüm izliyorum ) hâlâ o diziyi izliyorsam ve benim gibi daha bin tane adam varsa bozmadı. Şu an koysalar aynı şekilde devam eder.
  • Tuna Orhan , Hokkabazdaki gibi bir karaktere girerse tadından yenmez.

Ama o kadar ön planda olacağını düşünmüyorum. Kadro nefis bu arada.

Sadece şu Nihal Yalçın denen kadın olmasaydı iyi olurdu.
  • [imagehttp://tri.acimg.net/r_450_x/medias/nmedia/18/87/43/89/19931551.jpg][/simage]
     Yalan Dünya (2012) | Kanal D

Yalan Dünya; birbirinden siyahla beyaz kadar farklı iki ailenin bir takım garip tesadüfler sonucu Cihangir'de bir arada, aynı terasta yaşamak zorunda kalışlarının doğurduğu komik hikayesini ekrana taşıyacak.

Güncel Kadro;
    Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçaglayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü

• Tuna Orhan çok sevdiğim bir oyuncu, umarım güzel olur dizi de.
  • ne zaman başlıcak acaba
  • Sabah haberlerde gördüm , bugün çekimler başlıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 20 Aralık 2011; 15:45:02 >
  • Hasibe Eren sarışın olmuş.Çokta tatlı olmuş. Merakla bekliyoruz.
  • Off kadro 10 numara,çok güzel bi iş çıkacak bence.
  • irem sak da beşer beşerde oynuyor çok yetenekli o da
  • Dizinin moduna girmek için avrupa yakası izlemeye başladım
  • Çok güzel bir dizi geliyor, kadro çok kaliteli. Kanal D'de fragmanlar gösterilmeye başlandı.
  • Muazzam bir kadro Bu kadro Gülse Birselin senaryoları ile bizi uzun yıllar ekrana bağlar bence
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.