Şimdi Ara

Yakuza 3 - Yakuza 4 - Yakuza 5 (Remastered) Tr Yama istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
7.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

⇢ Yakuza 4: Remastered

⇢ Yakuza 5: Remastered

Arkadaşlar bu üç oyuna translate olsun normal çeviri olsun türkçe yama yapabilecek var mı? Şimdiden Teşekkürler.

• Selamlar, farklı farklı bilgiler doluştuğunu gördüğümden ekip adına ufak bir açıklama yapayım :)

Yakuza serisine devam etmemiz için diğer arkadaşların da dediği gibi öncelikle Kiwami 2'nin gördüğü ilgiyi bir süre izlememiz gerekiyor, bu ilgiyi takip etme işi de indirme ve sisteme Yakuza yaması için kayıt olanların sayılarından takip ediliyor. Yamanın çıktığı 30 Mart'tan bu yana pek beklediğimiz sayıları göremedik ne yazık ki.

Yakuza oyunlarına yama yapmak hem teknik olarak biraz zor hem de uzun ve diyalog ağırlıklı oyunlar oldukları için oldukça ağır bir çeviri yükü barındırıyorlar. Kiwami 2 bir noktada istediğimiz ilgiyi görürse de muhtemelen Yakuza 3 yerine Like A Dragon'a girişiriz.

Bir Yakuza sever ve Kiwami 2 çevirisinin de proje yöneticisi olarak başka Yakuza oyunları çevirmeyi ben şahsen çok isterim :')

Yaaanii uzun lafın kısası, Kiwami 2 ilgi görürse başka Yakuza çevirileri de gelir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swetbullet -- 29 Ocak 2021; 11:39:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu oyunlara el atıcak bir grup veya arkadaş yokmu ?
  • DESTEK.

• Bir oyunun 3-4 çevrisi var ama şu hikayesi mükemmel oyunlara el atan yok..
  • çevirisi yapılmış oyunlar çevrilcene bu oyun çevrilse

• https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146965498

Yakuza kiwami 2 dahil olmak üzere 3,4,5,6(martta çıkacak) oyunları için yukarıdaki konuya mesaj atsak belki dikkate alınır.

• Desteek ! Yakuza serisini türkçe oynamak istiyoruz.

• blackfire82 B kullanıcısına yanıt

Hocam peki bu tool nereden bulunur?

• blackfire82 B kullanıcısına yanıt

Hocam ne yazık ki ingilizce bilmiyorum

• blackfire82 yakuzaları tool u varsa çevirebilirsen çok iyi olur gerçekten baktığın için teşekkürler.

• Yakuza 0 ı 2 haftadır oynuyorum. Açıkçası bu kadar güzel bir oyun olduğu bilmiyordum, beklemiyordum da... Türkçe yama olmasa bu kadar keyif vermezdi. Hikaye olarak olsun, yan görevler olsun müthiş bir oyun yapmışlar. Çeviren arkadaş da tamamiyle çevirmiş, oyundan tam keyif alınıyor. Serinin diğer oyunlarının çevrilmesi için, çeviri yapan arkadaşlara yakuza yı oynatmak lazım. Çeviri konusunda yeteneği olup da bu oyunu oynayan kesinlikle çevirisini yapacaktır.

• eroeg: Yakuza ya 0 dan başladığın iyi olmuş hikaye 0 dan 6 ya kadar sırayla devam ediyor iyi oyun seçmişsin seriye başlamak için. Gerçekten çok harika oyun. İlk Yakuza 0 oynadıktan sonra tüm seriyi oynattırıyo adamlar zaten.

• Keşke Yakuza 6 da pcye çıksa. Bizde seriyi doya doya oynarız 😀

• 5'in dil dosyasına indim ama açmaya araç yok.Bide çok fazla resim üzeri yazı var zahmetli iş.

• Swerbullet:Yakuza 6 da önümüzdeki ay geliyor pc ye 26 Mart sanırım kesin oyunun yapımcıları duyurdu zaten.

• Çok iyi o zaman. Bu kadar çabuk çıkaracaklarını düşünmemiştim doğrusu. Inşallah beni çöp sistem kaldırır 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swetbullet -- 11 Şubat 2021; 16:15:46 >
  • Kiawi 2 ile aynı Yakuza 6 herhalde Kiawi 2 de oynuyorsan 6 da oynanır sanırım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.