Şimdi Ara

Yakuza 0 Türkçe Yama (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
26
Favori
128.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chapter 6'dayım, şimdiye kadar yaptıklarım çevrilmişti. Tek bugün oynadığım Emlak yan görevlerinde Boss savaşı sonrasındaki konuşmalar İngilizceydi.

@eminkkara,

Maalesef Microsoft Store oyunlarında modlama yapılamıyor. Yeni nesil ile birlikte belki inatlarından vazgeçerler.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    dünyanın en saçma olayı. Microsoft sürekli bir yerlerde çıkıntılık yapmayı seviyor, bu da onun bir ürünü. Zamanında telefon çıkarttıklarında da aynı çıkıntılığı yapmışlardı da ellerinde patlamıştı.
    İngilizce olan yerleri ekran görüntüsü alıp atar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajira kullanıcısına yanıt
    Yamada düzenleme yapacağınızı hiç düşünmemiştim. O kısımlar dışında yamada çok sorunlar var. İsterseniz hatırladıklarımı özelden dönebilirim. İngilizce dediğim görev Kiryu'nun Emlak görevlerinde Rahatlık Kralı ile yapılan Boss savaşından sonraki konuşmalar. 5 Milyarder'in kendilerini tanıtmaları vs de aynı şekilde. Ana görev ve yan görevlerde İngilizce kalmış yerleri isterseniz bundan sonra çeker ayrıca gönderirim.
    Emlak kralları ile kapışıyorsan baya ilerlemişsin. Benim hoşuma giden bir detayda yan hikayelerdeki karakterlerin bize emlak işinde yardım etmeleri olmuştu. Mesela sakar polis hikayesini yapınca polisin bize gelip koruma görevlisi olması ve akabinde biz hangi bölgeye koyduysak orada mevzu olunca arada dövüşte bize yancı olarak yardım etmesi gibi ilk gördüğümde vay beee demiştim. Unutmadan Majima ile de pavyon krallarını yenmeye çalış o da çok güzel hatta emlak görevlerinden bile daha sürükleyici hele her pavyonu indirince oranın gözde kızı bize katılıyor onunla muhabbet etme görevleri müthişti. Biri de sevdiği yemeklerden Türk yemekleri hatta şiş kebap çok güzel diyordu Majima da bir ara deneyeyim diyordu. Peh bee ne efsane oyun yapmışlar. Keşke yakuza 2 nin de dil dosyaları açılsa da onu da çevirse bu kral ajira ama yapacak bişey yok.

• alponsoo A kullanıcısına yanıt
    Bayağı dolaşıyorum oyunda, yan görev yapıp adam dönüyorum paso. 5-6 saat oynayıp hiç ana görevde ilerlemediğim bile oluyor. Ana hikayesi ne kadar ciddi ise yan görevleri o kadar absürt. Mafya babası, MJ, SS, Liseli Kız, Mazo adam falan hepsi geldi emlak işi için. Majima tarafında daha dediğiniz pavyon görevleri gelmedi, bu Chapter'dan sonra herhalde. Çok ilginç oyun, oynatıyor da kendini.
    Buradan konudaki herkese yazayım. Gözünüze çarpan yerleri ekran görüntüsü alıp atın. Düzeltmeye çalışırım.

Oyunda gözden kaçan, çevrildiği halde gözükmeyen, yanlış karakterden dolayı geçilmeyen vs kısımlar olabilir. Onları düzeltebilirim.

Ancak çevirince oyunu çökerten veya benim düzenleyemeyeceğim doku dosyası olan yerler var. Öyle yerlere dokunamam.

Yakuza kiwami'ye YouTube'dan şöyle bir baktım. Eğer biri oyunu steam'den hediye atarsa çevirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajira -- 13 Mayıs 2020; 0:5:18 >
  • merhaba denileni sirayla yaptim

crackli için

updateleri yükledim kayit dosyasini düzenledim tekrar eklettirdim

ilk basta \ bu tekti düzeltim tekrar yaptim ama tr olmadi ? ana menü vs ingilizce
    Hocam, Kiwami 2 için hala herhangi bir çeviri aracı yok mu? Varsa, oyunu size steam'den hediye edebilirim.
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Ana menü v teknik ebeplerden olayı ingilizce. Ara sahneler, görevler vs türkçe. Oyuna başla ilk sahne ingilizce ise yanlış kurmuşsun demektir. Konuda korsan sürümün kuruluşunu basamak basamak anlatan bir mesaj var. Ona göre kurmayı dene.
  • Fiddler0 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki bildiğim bir tool yok, bu gidişle çıkacağı da yok. Olmadı ara sahneleri Türkçe altyazı ile youtube koyarım. Şahsen ben Yakuza 3'ü bekliyorum. Zaten dosyaları PS3 versiyonundan açıldı diye biliyorum.
  • Bir sonraki yamanın hangi oyun olduğunu bilen var mı?

Yakuza 0 Türkçe Yama
    Ys VIII: Lacrimosa of DANA mı? Nasıl bir oyun güzel mi jrpg mi?
    majima ile oynarken kiryu'ya para göndermek için kullandığımız bir adam var, tenkoi mi ne ismi. onunla para göndermeye çalışırken oyun takılıp kalıyor, bana yamadan geldi sebebi sanki. bilginize.
  • Bu dosyayı attın mı?

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://onedrive.live.com/redir?resid=65C943BB5A0E4AED!1044&authkey=!AKZWzr7RuAvBl8A&e=jXdGNy

Çünkü ben o hatayı düzeltmiştim. O dosyayı attıysan ve hâlâ hata varsa ekran görüntüsü atarsan çok iyi olur yoksa hatayı düzeltemem. Olmadı adamla konuşmadan önce save alıp save dosyasını atabilirsin.

Save dosyası klasörü:C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[your steam #id]\638970\remote

• asil_kan26 kullanıcısına yanıt
    Zelda: Breath of the Wild'a bilgisayarda en çok benzeyen oyun diyeyim. Anime grafikli dragon's doğma da denebilir.

ben steam sürümü için yalnızca yamayı kuruyoruz, o dosya kopya oyunlar için sanmıştım. peki o dosya yalnızca bahsettiğim hata için mi yoksa başka bir şey de yapıyor mu? oyunu bitirmeye yaklaştım ve başka sorun yaşamadım zira. elzem değilse atmayayım.

bu arada lacrimosa of dana istek listemde olan bir oyun, onu çeviriyorsunuz sanırım, kolay gelsin. ayrıca bu yama için de teşekkürler.
  • Merhaba dediğiniz her şeyi yaptım tr yama falan kendisi buldu en son media yı attım fakat böyle bir hata ile karşılaştım application failed to initalize steamworks. yardım ederseniz sevinirim. (OYUN KORSAN)
  • O linkteki dosyayı da at.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.