Şimdi Ara

Yakuza 0 (2018) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
7
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var.

https://forum.donanimhaber.com/yakuza-0-turkce-yama--142266141

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    yok oyunu bitirdim zaten, genel olarak bir taktiginiz var mi diye sormustum orada ilk once adamlari merdivenden asagi cekip sonra silahlilarla ilgilenmistim

• Oynanış için bir kaç ipucu vereyim.

Haritalarda random(daha doğrusu çoğunlukla aynı güzergahta) takılan yarma tipli elemanlar var. Hani döverse paranızı komple alıyor. Onları Zap tabancası(Türkçe yamada öyle yazıyor ) isimli elektroşok atan shotgun ile vurun. Çok rahat yeneceksiniz. Üzerinize de para kaybetmenizi engelleyen cüzdan, tek seferlik canlanmanızı sağlayan kumaş bebek kuşanın.

Goro Majima'nın bir yan görevinde satın aldığımız bir içecek var Eczaneden, hp ve mana için sadece ondan stoklayın. Kiryu için de para transferi yaptığımız elemandan gönderin.

Dans oyunlarında Gamepad yerine Klavye kullanın. A B X Y tuşları yerine sadece K L harflerini kullanıyorsunuz.

Para kasmak için en kolay yollar; Kiryu ile emlak işindeki işletmeleri komple fullemek. Birde tabii ki Yarmaları dövmek. 10 yarma dövdükten sonra HP'leri aynı oldukları için genelde 2 adet Şok Tabancası iş görüyor.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o üstünde hayvan gibi para olan yarmaları döverek çok fena para kastım tabi kiryu'da emlaktan da feci para geliyor.

Diğer tavsiyeler için teşekkürler bilmeyen arkadaşlar için faydalı bir yazı olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt
    Ne kadar hayvan gibi para kassan da bütün dövüş stillerini geliştirmek için de deli gibi para gerektiriyor. O yüzden bu yöntemler iş görüyor en azından.
  • Oyun hiç tarzım olmamasına rağmen iyi başladı iyi gidiyor bakalım.

Yalnız Kiryu acayip Yusuf Miroğlu'na benzemiyor mu

• Benim de hiç aklımda olmayan ama başladığım gibi saatlerce başından kalkamadığım bir oyun oldu kendisi.Yeni mi başladınız hocam :)
  • Türkçe yama linkini konunun başına ekledim.

Türkçe Yama Konusu
    https://forum.donanimhaber.com/yakuza-0-turkce-yama--142266141

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 8 Temmuz 2020; 23:25:26 >
    Doğrudur, 3-4 saat oldu oyun sürem. Film senaryosu tadında hikayesi çok başarılı. Karakterin kontrolü biraz zor olmuş sanki :) gamepadle oynuyorum. Analoga dokunur dokunmaz adam depara kalkıyor. Npclere çarpa çarpa koşturuyorum sürekli :)

• indirimlerden Kiwami 1'i alacağım. Sizce 0 mı daha iyi yoksa kiwami mi? :)
  • Kontroller de biraz sıkıntılar var ama alışıyorsunuz zamanla bu duruma.Ben klavye ile oynadım bu arada

@kangaetemo
    Yakuza 0 daha iyi bana göre.Kiwami 1 kötü demiyorum ama 0 bir tık daha iyi.Kiwami 1'de güzeldi tavsiye ederim
    tesekkurler cevap icin :)

bu arada oyun klavye mouse ile cok zor oynaniyor, keske bir gamepad ile oynasaydiniz

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Kol var aslında ama nedense klavye ile başladım ve bitirdim zaten.Bir kez kol ile bitireceğim planım var
  • Başladım ama gamepad ile devam etmek istiyorum klavye mouse ile olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    gamepad ile tek zorlandigim yer karaoke ve dovuslerde aniden beliren "şu tuşa bas" yerleri oldu. cunku oyun xbox gamepadine gore bastirtiyor ama ben ps3 gamepadi kullaniyorum kafam karisti hep

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Bende Xbox kolu var hocam sıkıntı çekmem o zaman

• biraz spoiler içerir
  • türkçe yaması çıktı mı ? birde ben dili japoncadan ingilizceye çeviremiyorum internette yazan her çözümü denedim hiçbiri olmadı xbox gamepass ile aldım yardımcı olabilecek var mı ?
  • Yakuza0'ı 27 saatlik oynama süresiyle bitirdim. Ne oyundu be...

Kiryu, Majima ve Tacibana unutamayacağım karakterler oldular gerçekten.

Şimdi sıraya göre hangi Yakuza oyunundan devam etmeliyim?

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Kiwami 1 ile devam edeceksiniz. Daha sonra Kiwami 2.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.