Şimdi Ara

Yakışıklı erkekler çok şanslı erkeklerdir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
1
Favori
6.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yakışıklı erkekler, birgün karınızın size boynuz takacağı erkeklerdir. karınız bir akşam, hayatım bu akşam ofiste toplantı var deyip çıkarsa ama toplantıya şeffaf tayt ile giderse, ve gece 1 de geldiğinde yüzünde muzip bir gülümseme ve tatlı bir telaşla duşa girerse ona kızmayın. siz eşşek gibi çalışıp eve para getirmeye devam edin. siz bankamatiksiniz, yakışıklı erkek de, matkap. karınızın matkapa da ihtiyacı var. siz matkaplanmaya layık tatlı ve küçük devekuşlarısınız
  • Türk kızları sadece tipe, dış görünüşe bakıyor. Yabancı kızlar, Rus kızları falan öyle değiller. Sevgiye, aşka bakıyorlar. Ben Rus bir kızla sevgili oldum. Kız bildiğin model, manken gibiydi. Ben ise orta tipli biriyim. Yakışıklı falan değilim. Ama kızla el eleydik. Sevgili olmuştum. Neler yapmadık ki. Hayatımda yaşadığım en güzel şeyleri o kızlarla yaşadım. Ve çok da kültürlüler. İngilizce öğrenin arkadaşlar, yurt dışına çıkın. Rus kızları Türk erkeklerini çok seviyorlar. İnanın ki. Bizlerin onları sevdiğini biliyorlar. Rus-Türk ilişkileri de çok iyi.

Ve inanılmaz güzel kızlar. Çoğu mini etek giyiyor, kaprisleri sıfır, ego yok, trip atmıyorlar, kavgacı değiller. Mesela bir ara kızla deniz kenarındaydım, seninle çok harika bir gün geçirdim dedi bana ve ellerini omzuma attı. Ben de kıza sarıldım. Ben de seninle çok keyifli zaman geçiriyorum. Seni seviyorum dedim. Beni öptü. Bu aşk dolu anları yaşamak paha biçilemez. Türk kızları ile bunları yakışıklı olmadan yaşayamazsınız. Türk kızı çok basittir. Kültürlü olmadıkları, zeki olmadıkları için, islam kültürünün olumsuz etkisinden dolayı çok fazla erkek seçenekleri olduğu için en yakışıklı, fizik olarak en iyi görünen erkekleri seçiyorlar. Çünkü çok acımasız ve merhametsizler.

Türk kızlarının yanında bulunan erkeklere bir bakın. Şu üçlüyü göreceksiniz. Düzgün sivilcesiz bir yüz, sakallar ve ideal kilo. Bu zaten o erkeğin yakışıklı olduğu anlamına gelir. Başka türlü erkeklerle sevgili olmuyorlar. Çok basit ve düz düşünüyorlar. Türk kızı işte abi ne bekliyorsun.

İngilizce kurslarına gidin, bol bol ingilizce kitap okuyun. Kişisel gelişim kitapları okuyun. Hatta ingilizce kişisel gelişim kitapları okuyun. Hem iletişiminiz gelişir, hem de ingilizceniz. Ondan sonra yurt dışına gidin, erasmus yapın, work and travel yapın bir şeyler yapın. Rusya'ya gidin vs. Sevgiliniz olur. Türk kızları ile aşk yaşayamazsınız. Zaten Türk kızlarının yüzde 50 si evlenmiş boşanmış ve eski eşlerinden nafaka alıyorlar. Yani Türk kızlarının amacı sadece sizin paranızı almak, nafaka almak. Aşk, maşk hikaye. Türk kızları paragöz. Hesabı da erkekler ödemeli diye düşünüyorlar. Sizi sömürmekten başka bir şey yapmazlar.

Yaşasın Rus kızları <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 7 Aralık 2019; 9:53:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elektrikji

Bu mesaj silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodyMonday -- 6 Aralık 2019; 21:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamii70

Şimdi Beyler Bu hayatta dik durmazsan herkes seni ezer bunu bi öğrenin önce
    2. olarak Birilerine ağzının payını vermelisin ki üzerine gelemesinler. Lisede Cevap veremeyecek en zayıf halkayla dalga geçilir bilgi birikiminle zekanla cevap verirsen kimse seninle dalga geçemezdi.

ilkokulda - Lise döneminde sınıf kapısında beklerlerdi beni çıksada görsek diye. Alt dönemler soru çözdürmeye gelirdi . Kızın biri saçını düzleştirmiş böyle güzel olmuş dedim 6 ay hergün düzleştirip geldi okula. Resim ödevlerini hep kızlara yaptırırdım. Sınıf başkanı seçimlerinde hep birinciydim kızlar daha çok oy verirdi. Peki bunların hepsi sadece tiplemi oldu dersiniz ?

Tabiki hayır . Tipin yanında karakterinde önemli. Duruşun Tarzın Kıyafetlerin Konuşman bilgin mantığın herşeydir yakışıklı olmak.
    Tamam sen tipten kaybediyorsun diyelim. Kıyafetin nasıl, tarzın varmı, Konuşmaların, Espirilerin nasıl ? Ortamda aranan kişimisin ?
    Arkadaşların seni neden çağırsınlar ?

Yani Yakışıklılık tiple bitmiyor güzel kardeşlerim. Eğer tarzın ve duruşun varsa olay bitmiştir.
    Mami kardeşim nickindeki 70'ten karamanli oldugunu tahmin ediyorum. Ben de karamanliyim. Hemsehri hemsehriyi gurbette oldu biraz... Gel birbirimizi s.kmeyelim. Gercekleri konusalim. Hayat boyle, cirkinsen ne karakterin ne de agzindan cikan sozler kimsenin umrunda degil. Cuval giyse yakisir tabiri guzel insanlar icin vardir. Sen istedigin kadar giysi kas tıraş mıraş ugras adamin oglu yataktan kalktigi gibi gelip senin kolundaki kizi aliyor. Burnun 3. köprüden hallice olduktan, çenen 50 santim geride, dişlerin birbirine geçmiş halde olduktan sonra kim sallar sen ne renk gömlek giymissin... Gercekler bunlar. Cirkin olmayan bilmez . Hayirli aksamlar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC422BF28 -- 6 Aralık 2019; 19:2:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türkiye ortalaması 14 falan zaten, araştırma vardı bununla ilgili. onu geçtim bu hayatlarında 30 cmlik cetvel görmemiş adamların 14 - 15 e 30 demeside ayrı komik.

zenciler 60 70 ozaman herhalde
  • bullx kullanıcısına yanıt
    hacı zaten 50cm olsun bi fark olmuyor zevk kısmında
  • quote:

Orijinalden alıntı: jerryyyy

yakışıklı erkekler, birgün karınızın size boynuz takacağı erkeklerdir. karınız bir akşam, hayatım bu akşam ofiste toplantı var deyip çıkarsa ama toplantıya şeffaf tayt ile giderse, ve gece 1 de geldiğinde yüzünde muzip bir gülümseme ve tatlı bir telaşla duşa girerse ona kızmayın. siz eşşek gibi çalışıp eve para getirmeye devam edin. siz bankamatiksiniz, yakışıklı erkek de, matkap. karınızın matkapa da ihtiyacı var. siz matkaplanmaya layık tatlı ve küçük devekuşlarısınız
    Sen feminizmle beyni yıkanmış bir zavallısın. Neden erkekleri aşagılıyorsun. Iki ihtimal var. Ya sadist feminist bir kızsın, ya da mazoşist feminist femdomcu bir erkeksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 6 Aralık 2019; 21:15:51 >
  • Genetik kaderimiz, aslında ortalama olmak bile yeterli. Çirkinseniz o zaman kötü işte bu durumu herkes anlamaz çünkü tipsizim diyenlerin bile çoğu normal.
  • yıllardır tanıdığım elf gibi arkadaşım temmuzda kunduza benzeyen biriyle evlenecek. arkadaşım kadın bu arada. yani demem o ki tip mip boş iş. mevzu özgüvende biter. hiçbir erkeğin tavlayamayacağı kadın yoktur. siz kendinizi ezikliyorsunuz o kadar.
  • Tip olunca da zengin yakışıklılara bakıp aynısını diyorsun. Beyle sonsuza gidiyor işte.
  • İnsanlar doyumsuzdur arkadaşlar. Bir ayakkabı alıyoruz, bakıyoruz başkasında başka bir ayakkabıyı beğeniyoruz onu istiyoruz. Başka bir şey alıyoruz bir diğerini istiyoruz. Güzel kız veya yakışıklı erkek görüyoruz, onun gibi olmak istiyoruz. Bunların sonu yok arkadaşlar. Sahip oldukça daha fazlasını istiyoruz peki ne için? Bir hiç. Kendimizi olduğumuz gibi kabul etmeliyiz, her birimizi ayrı kılan bir özellik var; Kimisi zeki, kimisi kibar, kimisi esprili vs. ve herkesin bir talibi elbette var ama bunu zaman size gösterecek. Kimse beni beğenmiyor vs diye düşünerek çeşitli komplekslere girmeye hiç gerek yok emin olun. Kitap okuyun, hobi edinin, arkadaş edinin. Çevrenizdeki insanlara bu güzel, bu çirkin, bu düzgün konuşamıyor, bunun şurası eksik burası fazla dedikçe hiçbir şekilde mutlu olamayacağız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliOzdemirz -- 6 Aralık 2019; 23:41:8 >
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    Rus kızlarının böyle olmasının sebebi onlar daha rahat oldukları için yakışıklılarla birlikte oluyorlar sıkılıyorlar. En sonra karaktere bakıyorlar?

Ayrıca slav kızlarıyla evlenmen için zengin olman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tipsiz_Tatlı_Karakter -- 7 Aralık 2019; 1:13:49 >
  • Zeka>tip zeka olmadiktan sonra hepsi boş hele ortalama zeka ve normal tipli iseniz gecmis olsun ayni benim gibi %90in içindeyiz.

• Acayip low IQ konu...

• Bu kadar ağlama be kardeşim burada ağlıyacagın zaman da gir istanbul.net e yap sevgili takıl...
  • Yurtdışında yakışıklı olmaya gerek yok her türlü götürürsün yeterki iste burda bi kız tavlamak içn vereceğin uğraşın 20/1 ine daha rahat tavlarsın karı burda ve arap ülkelerinde değerli dünyada böyle başka bi ülke yok karının değerli olduğu. 5 yıl yurtdışında biri olarak söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pajalusta -- 8 Aralık 2019; 15:26:4 >
  • Bende ortalama bir insan olduğumu düşünürüm çok kez ilişki yapmakta güçlük çekmesem de ilişkiyi sürdürmekte çok zorlandım. Sosyal becerim, özgüvenim küçüklükten beri iyi yetişmedi. Ağabeyimden sürekli azar işitir, dayak yerdim. Çoğu kızla ilk buluşmayı yapsam da ikinci bir buluşmayı yaşayamadım malesef. Çünkü ne konuşacağımı bilmiyorum, nasıl iletişim vs. kuracağomdan bi haberim ya da fazla kasıyor büyütüyorum ama sanki beynim duruyor gibi hissediyorum. Ne istediğimi bilen birisi de değilim, kelime haznem fazla gelişmiş değil. Ortamda aranan insan da değilim, insanları memnun etmek için sürekli hem fikir, hümanist biri olduğum için kaybediyorum. Bir şeyleri okumakta, öğrenmekte, odaklanmakta güçlük çekiyorum ne kadar düzgün bir tipim olduğu söylense de insan gerizekalı olunca yakışıklı olmasının da bir avantajı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spinazola -- 16 Aralık 2019; 0:52:33 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.