Şimdi Ara

Yakında Gelecek Olan Str/int Geri Alma Scrolu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96
Cevap
0
Favori
5.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki ben 90 lvl bi crossbow charın int sayısını(hiç int verilmemiş kendi her level atladıgında 1 veriyo ya otomatik o) otomatik verileni yani düşürebilirmiyim?
    char str
  • quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

peki ben 90 lvl bi crossbow charın int sayısını(hiç int verilmemiş kendi her level atladıgında 1 veriyo ya otomatik o) otomatik verileni yani düşürebilirmiyim?
    char str

düşürebiliosan düşür yirse ^^
    onlar otomatik stat ne düşürmesi öle olsa oo
  • işte bende onu diyorum düşermi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: C_nedra

3 tanesi 28 silk. 90 level Full str birisi Full int olmak istese 380 str statı olur. 380 str statı silmek çok para ister her baba yiğit yapamaz meraklanmayın Yenisi ni kasmak daha mantıklı oLur. Bu sadece yanlısl vermiş oldugumuz statları düzelticek. çok iyi bisey bence.

Bencede Süper Benim yanlışlıkla verdiğim 3 int var onu geri alırım hemen :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

peki ben 90 lvl bi crossbow charın int sayısını(hiç int verilmemiş kendi her level atladıgında 1 veriyo ya otomatik o) otomatik verileni yani düşürebilirmiyim?
    char str

zannetmem çünkü her lvl atladığında 1 str 1 int kendiliğinden gelio
  • Güzel olur yanlışlıkalr için filan.Ama parası olanalr içni ayrı güzel olcak
  • Saçma diyenlerin joymaxı tam olarak tanımadığını düşünüyorum.

İster bugün blade ol yarın nuker, istersen warriordan wizard a dön.Ne olursan ol yeter ki silk al
    Ama uçuk fiyatlar olacağı için kaç kişi tamamen değiştirebilirki statlarını.Yaklaşık 2500 silk demişler arkadaşlar.O paraya yeni bi char kasarsın yada alırsın
  • [Deleted by Admins]
  • bence güzel bişey benim yanlış verdiğim 3 str varda işime yarar
  • Tek tük yanlış verenlerin işine yarar. Yada zenginler; "denizde kum bende para" deyip uygun karakterlerinin yapılandırmasını değiştirebilirler. Bugün int yarın str Ama joymax a iyi kazandıracak gibi duruyor. Bence gelmesi mantıklı zaten ama çok geç gelir. Son olarak CABAL Online'da olduğu gibi isim değiştirme olayınının da gelmesi lazım (Cabalda isim değiştirme 27 Euro idi sanırım ).
  • waLLa benim char im cok ukur full int hic kacik yanlis yok umursamiyorum fakat yanlislikla str yada int e veren arkadaslar icin iyi oLur tabii oLe bisey in geLecegini sanmiyorum ama umarim geLir
  • Yakında bunun Chinese Eu yapmasıda cıkar
  • Nasıl Bu Kadar Emin Konuşuyorsun?

Kaynağı Nedir Bu Haberin?

Pardon:Yazmışsın da Pek Tatmin Edici Bir Kaynak Değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..::Thunderbolt::.. -- 3 Kasım 2008; 3:29:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::Thunderbolt::..

Nasıl Bu Kadar Emin Konuşuyorsun?

Kaynağı Nedir Bu Haberin?

Pardon:Yazmışsın da Pek Tatmin Edici Bir Kaynak Değil.

[font="Tahoma"]Hahah Tam okumuyorsun Sonrada Çamura yatıyorsun canım kardeşim.Sonuçta kaynak , kaynakdır arkadaşımız gayret etmiş birşeyleri burada bizimle paylaşmak İstemiş emege Saygı göstermek gerek.

Not:Bu konuyu başka bir arkadaşımız Açmıştı ama neyse Er'ligine verelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royalty* -- 3 Kasım 2008; 3:42:21 >

• Allah Allah birşey mi dedik? Ben buraya asılsız şeyler yazsam emeğe saygı diyecek misin? Sen öyle her denene inanıyorsan çok kaybersin.

Bu Stat Geri Alma Scrollu gelebilir, gelmez demiyorum.Sadece nasıl bu kadar emin olabildiğini sordum.

Öğrenmişsiniz bir emeğe saygı gidiyorsunuz. Adam hırsızlık yapsa ona bile emeğe sagı diyeceksiniz.

Not: _YaMaKaSi_ bu yazdıklarımın seninle alakası yoktur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..::Thunderbolt::.. -- 3 Kasım 2008; 5:05:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::Thunderbolt::..

Allah Allah birşey mi dedik? Ben buraya asılsız şeyler yazsam emeğe saygı diyecek misin? Sen öyle her denene inanıyorsan çok kaybersin.

Bu Stat Geri Alma Scrollu gelebilir, gelmez demiyorum.Sadece nasıl bu kadar emin olabildiğini sordum.

Öğrenmişsiniz bir emeğe saygı gidiyorsunuz. Adam hırsızlık yapsa ona bile emeğe sagı diyeceksiniz.

Not: _YaMaKaSi_ bu yazdıklarımın seninle alakası yoktur...

[font="Tahoma"]Bu kadar lafı Edecegine sadece Teşekkür edecektin.Konuştuklarına dikkat et beni kaç tane topicte Emege Saygı dedigimi Gördün?
    Araştırsaydın bunun İllegal bir haber olmadıgını bilirdin.Adam konuyu bulmuş kaynagını koymuş daha ne yapsın yani ???
    Kaynak koymasa kafandan yazsa dediklerinde haklısın , Konuyuda tam okumadan cvp yazıyorsun. Sen hangisinin hırsızlık oldugunu hangsinin olmadıgını biliyormusun? sana adam alırken yazıyormu abicim bunu çaldım bir siteden diye.zaten bilgi böyle böyle yayılır.ordan oraya millet bildigini aktarır.ortada bir kaynak var o yüzden konuya girdiginde emeğe Saygı demesini Bileceksin yoksa bu foruma Saygısızlıktır.

• Şöyle bişeyde yapılabilir herkezin bildiği gibi her lvl atladıgında 5 stat point hakkı oluyor bunun 1 er tanesı otomatık olarak int e ve str ye verıyor gerıye kalan 3 stats biz verıyoruz.Lvl 90 a geldiğimizde bu otomatik olarak int e verilen stats ları gerı alıp str verdıgımızde hp ve attack degerlerımız baya yukselır heralde ilginç olucak denemek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: IcanFaint

oyunun b*kunun b*ku çıkar benden söylemesi

+99999999 ya adam yazmış işte yorum bu işte bu.

dediğim gibi umarım gelmezama nick değiştirma olabilir
  • quote:

quote:

oyunun b*kunun b*ku çıkar benden söylemesi

+99999999 ya adam yazmış işte yorum bu işte bu.

dediğim gibi umarım gelmezama nick değiştirma olabilir

O zamanda haydi bul birbirini
    Bugün Blabla olan yarın GiuGiu olmuş

• Bir çok online oyunda Stat 0 laması ve isim değiştirme scrolları muvcut zaten. Sro Bu konuda akıllı davaranıp elindeki kaynakları kullandırmak istiyor. Yani bugün Str oynayan bir kişi int bir char istediğinde yeni bir char açıp baştan kasması gerekiyor .Buda silk demek..yada char satın alacak !

Ancak her gün gelen talepleride gözardı edemezler tabi.. Stat sc. ve name change sc gelmesi gayet normal..

Hattta Eu Chiness arasında bile char değişikliği olabilir daha uzun sürede .. Bu da var bazı online oyunlarda ..

Tabi unutulmaması gereken bir şey var.. Bunların hepsi Silk = para demek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.