Şimdi Ara

Yakında Gelecek Olan Str/int Geri Alma Scrolu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
5.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orjinalden alıntı: Manisali45

Yakında bunun Chinese Eu yapmasıda cıkar

Joymax bu belli mi olur
  • Int kasıp Str Blader Olmak

Serverdeki "Zengin" charları artık blader olarak göreceğiz
  • İnte kaçırmadıgım bilinçli kastıgım için sorun yok.
  • Bence o her lvl atlamada otomatik gelen stat pointler geri alınamaz yoksa 200mp ile nasıl skill vurulur ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sHoRT_DaGGeR

Bence o her lvl atlamada otomatik gelen stat pointler geri alınamaz yoksa 200mp ile nasıl skill vurulur ki?

İtemlerine hiç mi int basmıyıcaksın?Mp basmıyıcakmısın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

peki ben 90 lvl bi crossbow charın int sayısını(hiç int verilmemiş kendi her level atladıgında 1 veriyo ya otomatik o) otomatik verileni yani düşürebilirmiyim?
    char str

Düşür düşür bak ne oluyor...
  • Böyle birşey olamaz olursa oyun nuker wiz dolar nuke ile 90 lvl ol hemen ve o charı bu scrol ile full srt blade veya glavie çevir aynı durum eu içinde geçerle düşünün bir 90 lvl 2h kasmak imkansızdır ama wizler o kadar zor değil wizle 90 lvl ol hemen ve onu 2h veya xbow çevir şayet bu tür bir yenilik gelirse bu oyunu oynamanın anlamı kalmaz heryer nuker ve wiz kaynar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: i y i m s e r

Böyle birşey olamaz olursa oyun nuker wiz dolar nuke ile 90 lvl ol hemen ve o charı bu scrol ile full srt blade veya glavie çevir aynı durum eu içinde geçerle düşünün bir 90 lvl 2h kasmak imkansızdır ama wizler o kadar zor değil wizle 90 lvl ol hemen ve onu 2h veya xbow çevir şayet bu tür bir yenilik gelirse bu oyunu oynamanın anlamı kalmaz heryer nuker ve wiz kaynar.

Nasıl olacak senin dediğin?Oyunda kaç kişi 2500 silk alabiliyor birden (Yaklaşık hesabı öyle yaptık).Genelde millet pre ve pet almak için bile zorlanıyor.Bot parasıda var.Ben senin gibi düşünmüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: fahrettin89

quote:

Orjinalden alıntı: i y i m s e r

Böyle birşey olamaz olursa oyun nuker wiz dolar nuke ile 90 lvl ol hemen ve o charı bu scrol ile full srt blade veya glavie çevir aynı durum eu içinde geçerle düşünün bir 90 lvl 2h kasmak imkansızdır ama wizler o kadar zor değil wizle 90 lvl ol hemen ve onu 2h veya xbow çevir şayet bu tür bir yenilik gelirse bu oyunu oynamanın anlamı kalmaz heryer nuker ve wiz kaynar.

Nasıl olacak senin dediğin?Oyunda kaç kişi 2500 silk alabiliyor birden (Yaklaşık hesabı öyle yaptık).Genelde millet pre ve pet almak için bile zorlanıyor.Bot parasıda var.Ben senin gibi düşünmüyorum

+1

Zaten buradaki amaç toptan str ve intleri 0'lamak değil sadece yanlışlıkla verilen str yada intleri düzeltmek için o kadar para vereceğime yeni char kasarım yada alırım daha iyi

• Mesela net cafede bottayken lw atladığında ibn*liğine charların stat pointlerini yanlış stata verenler var.Onlar için olacak çözüm
  • Bence Bu Gelir se 3 Er Yada 5 Er Tane Satılır Vede 28 Silkten Daha Fazla Silk Olur Sonuçta Build Değiştiriyosun Bu Olmasa Yeni Char Açmak Zorunda Kalcaksın Değilmi
  • staff kas warior yap yada int kas blade yap ama :D parası olanlar :D
  • Full STR Cold Blade'yim boyle bısı gelırse cok guzel olur...Cunku oyuna basladıgım ılk zamanlar 10 taneye yakın ınt vermıstım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PanikAtak

Full STR Cold Blade'yim boyle bısı gelırse cok guzel olur...Cunku oyuna basladıgım ılk zamanlar 10 taneye yakın ınt vermıstım...

bende FLL STR cold Archerim bende 6-7 tane int werdim en baslarda süper olur.
  • Eğerki gelirse parası çok olan 1 adım önde olur.
  • Knight tada wardı!
  • hort
  • Konu 1 Kasımda açılmış, hani nerde bu scroll
  • çok ii bişy bence hybirdler dönerler bazı avrupalı adamlar karıştırıor onlara yarar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.