Şimdi Ara

Yahşi Cazibe | ATV (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.004
Cevap
6
Favori
38.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darqshade

aslıhan gürbüz son çekimlerine gelmemiş telefonlara falan çıkmamış bu yüzden de son bölümde onu yerin dibine sokmuşlar...
    gani müjde tivitır da böyle bişey demiş...

herneyse de baya bi saçma bi final olmuş...
    bayaa bi dalga geçmişler ama... zönk diye kaldım ekran başında öyle...
    izleyiciyle bildiğin dalga geçmişler cazibe karakterine de iyi olmuş ne diyeyim...

ama sonuç olarak komik bir bölümdü :D böyle bitmesini isterdim simgeyle kemali evli olarak falan... o ikisi daha iyiydi zaten cazibe sonra dan geldi aralarına girdi bunların...
    en baştan simge hakediyodu herneyse...

Öyle söyleniyor ama gerçekte öyle olup olmadığı belli değil.Eğer söyledikleri doğru ise aslıhan gürbüz kariyeri için hiç iyi bir davranış değil.Ama ben öyle birşey olduğunu düşünmüyorum.Arka planda daha farklı şeyler oldu bence.Bunlarda intikam aldılar.

• Bende sanmıyorumki kariyerinin basındaki bir oyuncu son bölüme gelmeyerek kariyerini hiçe atmaz mutlaka baska sebepler cıkar onun altından.
  • Simge yi coook ozleyecegiz :(((

Dizinin Bitmesi iyi olmuş malzeme kalmamisti artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyüz

Bende sanmıyorumki kariyerinin basındaki bir oyuncu son bölüme gelmeyerek kariyerini hiçe atmaz mutlaka baska sebepler cıkar onun altından.

Gani Mujde Twitter'dan aciklamis son bolume Yapimci gelmemis. Bu yuzden boyle bir final yapmislar

@GaniMujde: Biz cazibe ve kemal ile bebekli bir final yapacaktik.Ama yapimci son bolune gelmeyecegini bildirdi bize.Apar topar eldeki oyuncularla....

@GaniMujde: @HilalHilye krizi ben değil yapımcıyla oyuncu çıkardı güzel kardeşim.Ben o işin yapımcısı değilim.Bir garip yazarıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 19 Haziran 2012; 1:25:35 >
  • aptalca bir finaldi. umarım sezon finali değil komple bir finaldir.
    köpekleri bile embesilce evlendirmek, saçma sapan yapmacık sahneler.
    bu final bu diziye yakışmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

aptalca bir finaldi. umarım sezon finali değil komple bir finaldir.
    köpekleri bile embesilce evlendirmek, saçma sapan yapmacık sahneler.
    bu final bu diziye yakışmadı.

komple finaldi hocam
  • arkadaşlar bende bu diziyi arada bir izledim de sürekli takip edenlere bir sorum olucak
    Acaba kemal ile simge hangi bölümde ayrıldı ? o bölümü merak ettim
    Ve sanırım simge , kemal ile cazibeyle evli oldugunu ögreniyor. hangi bölümde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

arkadaşlar bende bu diziyi arada bir izledim de sürekli takip edenlere bir sorum olucak
    Acaba kemal ile simge hangi bölümde ayrıldı ? o bölümü merak ettim
    Ve sanırım simge , kemal ile cazibeyle evli oldugunu ögreniyor. hangi bölümde ?

Yanlış hatırlamıyorsam kemal onu inkar etmişti olay çözülmüştü.Ayrıldıkları bölüm yılbaşı bölümüydü kemal cazibeyle öpüşmüştü 51.bölümdü galiba sen en iyis 50 60 arasıına bak
  • Tam diziyi sevmeye başlamıştım ki dizi bitti
  • ilk sezon daha iyiydi
    peker gidince bozuldu sistemi dizinin
    her dizi böyle oldu geniş aile
    en son babalar duyar kadro değişince bozdular
    avrupa yakası yırttı sadece
  • Barış harika ya
  • Ne güzel diziydi izliyorduk beyler ya hakan yılmaz ın yeni dizisini fox yapıyor kamera çekimleri çok kötü 10 dk zorla izledim yazık olmuş.
  • Hiç takip etmedim bu diziyi .
  • A2'de Tekrarı var izleyip eskiyi yaad ediyorum

• Zamaninda biraz izlemistim simdi 4.bolumdeyim. Finali cok berbatmis ama izleyecek yabanci dizi falan kalmadi. Bazi espriler de hosuma gitti, devam ediyoruz bakalim.

• Güzel diziydi, eskiden arada açıp bakardım. En çok barış karakterini severdim. Gökçe özyol cidden iyi oynardı rolünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treze17 -- 29 Temmuz 2017; 14:23:52 >
  • Tekrarini yayinlayan bir kanal vs. var m iarkadaslar, yazin guzel gidiyordu
  • SellYourSoul kullanıcısına yanıt
    Bu akşam 20.30'da A2'de ilk bölümüyle başlıyor. Yayın akışında hergün 20.30'da yayında olduğu yazıyor.

http://www.a2tv.com.tr/yayinakisi/2017/8/5

Ayrıca 93 bölümü de youtube'da mevcut.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLwsOdwF4mVeJFWJoRddIXJ9CZfJtZ7XBH

• Saçma bir diziydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

Bu akşam 20.30'da A2'de ilk bölümüyle başlıyor. Yayın akışında hergün 20.30'da yayında olduğu yazıyor.

http://www.a2tv.com.tr/yayinakisi/2017/8/5

Ayrıca 93 bölümü de youtube'da mevcut.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLwsOdwF4mVeJFWJoRddIXJ9CZfJtZ7XBH

oh oh super Tesekkur ettim hocam.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.