Şimdi Ara

Yahşi Cazibe | ATV (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.004
Cevap
6
Favori
38.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peker Pekmez var iken Cumartesi kaçırılmazdı ama 4 bölümdür bıraktım izlemeyi.Yeni sezon başında idare eder gibiydi ama son zamanlarda özellikle Makbule ve Simge'nin arkadaşı olan karakter inanılmaz sıkıyor...
  • tam 2 saat aboo
    69 bölümdür beklenen sahne sonunda geldi
  • Ben halen keyifle izliyorum
    Önceden kemalin gizleme çabaları vardı
    Şmdi de over ile simgenin bu evliliği bozmak için yaptıkları absurt çabaları var
  • Şimdide Kemalın yatak derdi başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Şimdide Kemalın yatak derdi başladı

diziyi çok seviyordum ama aynı şeyler dönüp durmaya başladı, bu sezon bitsin
    durup dururken kemal'in kızı çıktı ya orada bitirdim aslında diziyi ama yine de bakıyorum arada.
    Makbule-Hulusi Kinyas meselesi yüzünden gene izleyeceğim ama merak ettim
  • Dizi şimdi ayrı keyif veriyor.Makbule-Kinyas meseleside açığa çıktı çok önceden tahmin ediyorum gerçeği:D
  • Bu akşamki bölüme bayıldım her karesinde ayrı bir konu ve espriler cok guzeldi
    Hele ki BARIŞ bitirdi beni
  • barış ve simge:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 4 Şubat 2012; 22:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

barış ve simge:D

• Az önce ilk bölümü izledim
    Barış ve Simge zamanla evrime uğramışlar
    ilk bölümlerde rollerini farklı şive ile oynuyorlarmış

Ben de bir şeyler eksik diyordum
    Apartmanda kapıcı da varmış ama sonradan cıkartmışlar diziden
    Bir demet tiyatrodaki Türbişon oynayan oyuncu da kapıcı rolundeymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 8 Şubat 2012; 13:15:33 >
  • Peker Pekmez karakterini beğenmiyordum diziyi izlediğim zamanlarda , ama diziden çıkartıldığı zaman dizide bir boşluk oluştu yerine getirilen polis memuruda iyi değildi en son doğulular geldiğinde diziyi izlemeyi bıraktım.Ne zaman komedi dizilerinde doğuluları ve karadenizlileri adam gibi canlandırırlar o zaman birşeye benzer iki yörenin insanınıda acayip abartıyorlar.Şuana kadar komedi dizilerinde yapılan en iyi şive Avrupa Yakası , Yalan Dünya (Ömür Arpaçı , zaten Trabzonlu kendiside).Onun dışında Leyla ile Mecnunda da bir sahnede İsmail Abi Karadeniz şivesi kullanıyordu o da iyidi.
  • Dünkü bölümde çektiğim video :)

http://www.youtube.com/watch?v=y46h_AHJmCw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Peker Pekmez karakterini beğenmiyordum diziyi izlediğim zamanlarda , ama diziden çıkartıldığı zaman dizide bir boşluk oluştu yerine getirilen polis memuruda iyi değildi en son doğulular geldiğinde diziyi izlemeyi bıraktım.Ne zaman komedi dizilerinde doğuluları ve karadenizlileri adam gibi canlandırırlar o zaman birşeye benzer iki yörenin insanınıda acayip abartıyorlar.Şuana kadar komedi dizilerinde yapılan en iyi şive Avrupa Yakası , Yalan Dünya (Ömür Arpaçı , zaten Trabzonlu kendiside).Onun dışında Leyla ile Mecnunda da bir sahnede İsmail Abi Karadeniz şivesi kullanıyordu o da iyidi.

Katılıyorum birde Simge'nin Cazibe'nin kılığına girdiğinde Karadeniz şivesi ile Azerice'yi karıştırmıştı.Buna ''Lazerbeycanca'' demişdi Kemal.O an diziden soğudum.Bizim ülkemizde niye halen Laz ile Karadeniz'i karıştıyorlar anlamış değilim.O şiveyi konuşan Trabzon,Rize,Artvin.Lazca'yı konuşan Lazlar.Rize ve Artvin'in belirli yerlerinde Laz yaşar.Ama nasıl bir mantık tüm Karadeniz Laz olur.Lazlar'ın apayrı bir dilleri var.Ayrıca Trabzon,Rize,Artvin'de bir çok dil konuşuluyor Rumca,Lazca,Gürcüce,Hemşince vb gibi.

Diziyi zevkle izlemeye devam ediyorum ama bu yanlış hoşuma gitmedi.

• Simge ye cok guluyorum ya
  • Su an yeni bolumu var izleyen yok mu.
  • Peker pekmezi andılar.O artık uzayda diyerek
  • Son 2 bölümdür ziver beyi görmedik diziden ayrıldı mı ?
  • Ben hala izliyorum diziyi.Bu topicte hareket olmuyor bayadır,hayırdır.
  • izlemeyi bıraktım ben, dizinin suyu çıktı. cumartesi pazar günleri denk gelirsem gündüz tekrarlarına bakıyorum, en son ejder bey varken suyunu çıkarmışlardı. orada koptu benim film bu filmden.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.