Şimdi Ara

Yağmurda V Fren mi, Disk Fren mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> Yağmurda V Fren mi, Disk Fren mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2459 Mesaj
    v fren ve hidrolik fren arasında fark olduğu gibi fiyat farkıda var.istersen v hidrolik frende var.bazıları v fren sever ben şahsen v frenin nesini seviyorlar anlamıyorum.firmalar tabiki üretir elindeki onca malzemeyi nasıl eritecek.yol yarış bisikletlerin çoğu v fren kullanıyor bunun sebebleri var .orta ve üst seviye mtb de bir tane v frenli bisiklet gösterebilirmisin.paran varsa deore altı fren vites almayın sram x5 den aşağı almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tur ve yarış bisiklerlerinde herhangi bir çeşit disk fren çok çok uzun süre gelmeyecektir. Tur bisikletlerinde bakım ve müdahele zorluğu sebebiyle, yarış bisiklerlerinde ağırlık ve aerodinamisi sebebiyle.

Ayrıca orta ve üst segment dağ bisikletlerinde tabi ki V fren kullanılmaz. Bu aletler Türkiye'de kullanıldığı gibi şehir içerisinde, asfaltta kullanılması için üretilmiyor çünkü. Dişli lastiğin taşıdığı çamur, dal, yaprak v.s V fren etrafında birikip, freni kullanılmaz hale getirir, bu sebeple disk fren o kategoride tartışmasızdır.

Oldukça net açıklamışsınız, teşekkürler.
    |
    |
    TRojka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.