Şimdi Ara

Yağ yakamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spora başlayalı 3 ay oldu. 4 kilo verebildim. Kesinlikle yağ yakamıyorum. Biraz kaslarım çıktı gibi ama yağ miktarı aynı gibi. Kardiyo yapmıyorum ve hareketsiz bir yaşam tarzım var.

Beslenme listem.
    Sabah 2 kırılmış yumurta
    Kibrit peynir 3-4 zeytin.

Öğlen

Okulda tabildot çıkıyor,
    Max 50 gr et bakliyat bulgur filan toplam 900 kkal

Akşam

150 gr esmer bulgur. 300gr konserve ton

Hafta da 4 gün spora gidiyorum.
    Göğüs arkakol
    Boş gün
    Sırt önkol
    Boş gün
    Omuz
    Kol
    2 gün boş

Süreç çok yavaş ve verimsiz tavsiyleri bekliyorum

Öncesi
    Yağ yakamıyorum
    Yağ yakamıyorum

Sonrası 3 ay

Yağ yakamıyorum
    Yağ yakamıyorum

Boy 1.86
    Kilo 107

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IlterisHasan -- 2 Ekim 2017; 18:57:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amacın kilo vermekse buna uygun beslenmiyorsun. Beslenme listen kötü.

Beslenme listende tekli doymamış yağlar yok.
    Ve C vitamini eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 21 Kasım 2017; 23:14:29 >
  • ağırlık çalışarak yağ yakman çok uzun zaman alır. hataya bende düştüm. kardio yapman gerek. mümkünse hit yap. hit yaparak haftada 2 kilo veriyordum ancak ben haftada 6 gün 45 dk spor yapıyordum.
    günde en az 2.5 lt su iç. 2 fincan yeşil çay.
    ben sabahları bir dilim ekmek 1 yumurta çok az peynir yiyordum. (ekmeği sadece sabahları yedim.)öğlen 4 kaşık (pilav makarna) 4 kaşık sebze- varsa et.
    akşamları sebze yemeği vaya salata ve yoğurt yiyordum. şekerli, tatlandırıcılı gıda ve hamur işi asla tüketmedim.
    başarılar
  • Ne ağırlık ne kardiyo...

Olay karbonhidratları kesmekte bitiyor. Öyle bulgur, pirinç falan yemeye devam ederek kolay kolay yağ yakılmaz. Şu an en hızlı yağ yakma yöntemi karbonhidratları kesmektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Ne ağırlık ne kardiyo...

Olay karbonhidratları kesmekte bitiyor. Öyle bulgur, pirinç falan yemeye devam ederek kolay kolay yağ yakılmaz. Şu an en hızlı yağ yakma yöntemi karbonhidratları kesmektir.

Hocam o zaman baş ağrısı yaşıyorum. Okul okuduğum için derslerde kafam basmıyor az karbonhidrat alırsam
  • hızlı zayıflamak ıcın karbonitratı kısmak cok önemlı ama bende aynıyım.
    resmen beynım duruyor mutlulugum felaket azalıyor.
    ot çöp yesillik bilmem ne yemek bana göre degil. heleki tatlısınız hayat mmafolmus bir yaşam

ama zayıflamk icin malesef bunları kısmadan olmuyor. ya cok agır spor yapıcan yada gunde 800 kalorri beslicen.

800 900 kalori beslenınce ayda 3 4 kılo kesın gidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.