Şimdi Ara

Yabancı iş kadını WhatsApp tinder sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir arkadaşımın başına gelen olayı paylaşıyorum bu konu hakkında bir öneriniz var mıdır acaba.

Şimdi bu arkadaş tinder uzerinden Çinli bir kadın ile eslesiyor whatsapptan yazisiyorlar kız bunu zengin sanıyor ama çocukta zengin olmadığını söyleyince kız cehenneme git diyerek hakaret ediyor annesine filan küfrediyor filan derken kız sohbet çıktısını aldığını konsolosluğa verip dava açacağını söylüyor. Gerekçe ise yalan söylemesi ve cinsel taciz ama zaten tinderde bulusmuslar ve karşılıklı konuşmuşlar çocuk fakir olduğunu söyleyince işin rengi değişiyor.

Şimdi bu şartlarda dava açarsa Sonuc ne olabilir tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç bir şey olmaz

• Arkadaş baya korkuyor kadın tüccar bu yüzden bişey yapabilir endişesinde

• Korkulacak bir şey yok.Çin-Türkiye ilişkileri çok sağlıksız.Olay anlattığınız gibiyse tüm diplomatik kurumlar devreye girip savcılık nezdinde makul şüphe bulunsa dahi arkadaşınızın karşı şikayette bulunması sonucu Çinli kadın ceza alır.Tabiki olay anlattığınız gibi ise.

• Arkadaşın Çin'de yaşamıyorsa osura osura yatsın, hiçbir şey olmaz. Bu tür milletlerarası dava açılabilmesi için neredeyse ağır cezalık bir suç olması gerekiyor.

• Ben devreye gireyim hocam lanzhou başkonsolosluğunda çalışıyorum kadına ulaşabileceğim bir mail adresi varsa ve aynı şekilde arkadaşınız olan beyefendiye ulaşmam için mail adresi varsa yeterli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Abi ne güldüm, bundan mı korkuyor? Tinder'da olmadığı halde zengin olduğunu söylediği için mi? 8, 9 yaşında falan mı arkadaşın???

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.