Şimdi Ara

Yabancı Dildeki Oyunlarda Türkçe Dil Seçeneğinin Oyuncu Algısına Etkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Yusuf Ertürk. Selçuk Üniversitesi öğrencisi olarak yabancı dildeki oyunlarda Türkçe dil seçeneğinin oyuncu algısına etkisini incelemek amacıyla anketli bir akademik çalışma bir yürütüyorum. Bu anketi doldurarak Türk oyuncuların deneyimlerini ve tercihlerini paylaşmalarına yardımcı olacak ve oyun geliştiricilerine önemli bilgiler sunacak bir katkıda bulunmuş olacaksınız.

Anketimize katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

google docs
    Yabancı Dildeki Oyunlarda Türkçe Dil Seçeneğinin Oyuncu Algısına Etkisi
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfawoaLoEZG2HYblIvFIOOlhYC8ieKcRLQyq7epRGZRz8nBCw/viewform?usp=send_form

Bu anket, yabancı dildeki oyunlarda Türkçe dil seçeneğini kullanma eğilimini, oyuncuların Türkçe dil seçeneğini tercih etme nedenlerini ve deneyimlerini ölçmektedir. Sizden talebimiz, kendi oyun deneyimlerinizi ve Türkçe dil seçeneği hakkındaki görüşlerinizi açık bir şekilde paylaşmanızdır.

Anket tamamen anonimdir ve yanıtlarınız sadece çalışmamın amaçları doğrultusunda kullanılacaktır. Elde edilen sonuçlar, oyun geliştiricilerine ve yayıncılara Türk oyuncuların beklentileri ve gereksinimleri hakkında önemli bir içgörü sağlayacak ve gelecekteki oyunlarda daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmalarına yardımcı olacaktır.

Anket süresi tahmini olarak 9 dakikadır. Verdiğiniz zaman ve katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Sizlerin desteği, çalışmamın başarısı için büyük önem taşımaktadır.

Eğer arkadaşlarınızla da paylaşmak isterseniz, onların katılımını da memnuniyetle karşılarız. Çoğunlukla Türk oyunculardan oluşan bir örnekleme ulaşmayı hedefliyoruz, bu yüzden Türk oyuncuların sesini duyurmanıza yardımcı olmak için paylaşımınızı ve desteğinizi bekliyoruz.

Eğer herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bana ulaşmaktan çekinmeyin. Yardımlarınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim!

Saygılarımla,

Yusuf Ertürk

Selçuk Üniversitesi

• Formu doldurdum bakalım.

• Bende doldurdum. Başarılar dilerim.

•   

• Formu doldurduk bakalım bence çok

• +1

• Katılımlarınız için çok teşekkür ederim.

• Ben de formu doldurdum, kolay gelsin

• Dordurdum 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.