Şimdi Ara

Yabancı Arkadaşlar Edinebileceğim Bir Site ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,ben İngilizce'mi geliştirmek için doğrudan yabancılarla iletişime geçebileceğim bir site vs. bir şey arıyorum,chatroulette falan demeyin de Yabancı forumlarda hesabım var sadece o da çok kullanışlı değil,önerisi olan ?

• interpals
  • quote:

Orijinalden alıntı: 48K

interpals

Sağol kardeşim.
  • İşine yaradıysa ne mutlu
  • face tarzı güzel bir site yabancı arkadaş edinebileceğin penpal ve language exchance sitesiwww.letspal.com

• Hello talk iyidir hocam. Uygulama
  • up
  • Tamamen bahsettiğin amaca yönelik olanhttps://www.penpaland.com u tavsiye ederim.

• Arkadaşlar ben aksine görüntülü konuşabiliceğim uygulama ve site istiyorum atvsiye ediceğiniz var mı acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğiniz chat sitesi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.speaking24.com

Bu siteyi kullanıyordum eskiden genel de seviyeli insanlar mevcut ve ingilizceyi ne seviyede konuşuyorsanız o seviyedeki kişileri ekleyip skype üzerinden konuşabiliyorsunuz veya bilgilerinizi girdiğinde listede gözüküyorsunuz ve onlar sizi ekleyebiliyor tavsiye ederim.
  • Öneriler çok güzel interpals ı bende uzun süre kullandım ve faydasını gördüm. Ben sesli konuşacağım bir site-uygulama arıyorum. English ninjas vardı ama çok pahalı gelmeye başladı artık. Telefon görüşmesi gibi veya ses kaydedip telsiz usulü konuşarak speaking çalışılacak bir platform bilen var mı?

Edit: AA geç gördüm, MichaelCorleone hocam inceledim, sanırım aradığım şey bu. Kullanıp bakacağım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serginho1912 -- 24 Mart 2017; 10:21:42 >
  • Speakin24 sitesini kullanip goruslerini daha sonra paylasirmisin pratik yapma acisindan faydali olursa eger boyle siteler arayan cok kisi var.

• mitchu99 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki hocam 👍

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.