Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xprime pad modelini en son bende satın aldım ve kullanıyorum.

En alta aldığımda masa altına girebiliyor. henüz 1,5 haftalık kullanıyorum fakat çökme yapacak bir pozisyonda değil.Kolunuza göre gene ayarlıyorsunuz öncekinde olduğu gibi. Ser bir yapısı yok gayet yumuşak ve kaliteli kumaştan yapılmış. kendi adıma beğendiğim ve tatmin olduğum bir ürün.

Xprime magnethrapy magnetik bel yastığını da almayı planlıyorum. bir arkadaşım xprime dan arabası için almış ve çok memnun olduğunu söyledi. bende satınn almayı planlıyorum.

• xprime king fabric ile xprime one arasındaki fark nedir?

182 boy 110kg ölçülerinde, özellikle ve özellikle derisi dökülmeyecek bir koltuk arıyorum.

şuan kullandığım pul pul derisi dökülüyor koluma falan yapışıyor. Xprime Oyuncu Koltukları 

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Xprime King Fabric Modeli Daha büyük kasaya sahip olup fileli kumaş bir yapıya sahiptir. Örneğin boyunuz 1.75 ve üzeri ise kesinlikle Xprime King veya Xprime King Fabric Modelini tercih edebilirsiniz.

Kullanılan deri en yüksek PU kalitesine sahip deri olup insan derisi ile eşdeğer özelliklere sahiptir. Ellerimizi deterjanlı veya kimyasallar içerisinde tutmamız halinde ellerimiz de çatlar ve pul pul olur. Aynı durum deri koltuk modelleri için de geçerlidir. Deri koltuk kullanımının getirdiği bazı hassasiyetler vardır. Bunları tam olarak yerine getirmeniz halinde hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Deri bakım talimatları hattında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    https://ofisel.com/blog/73_oyuncu-koltugu-bakimi-nasil-yapilmali.html

1.82 Boy ve 110 KG ölçülerinize göre Kumaş veya Fileli Kumaş Koltuk modellerimizi tercih edebilirsiniz. Şu Anda Bayram Kampanyası dahilinde yer alan Xprime Cool Oyuncu Koltuğu ve Xprime Titan Oyuncu Koltuklarını tavsiye edebiliriz.

Xprime King Fabric Oyuncu Koltuğu Fileli Kumaş Yapıya Sahiptir. Ürün linki:https://xprime.com.tr/407-xprime-king-fabric-oyuncu-koltugu

Bayram kampanyalı Xprime Cool Oyuncu Koltuğu (Kumaş): : ürün linki:https://xprime.com.tr/418-xprime-cool-kumas-oyuncu-koltugu

Xprime Titan Oyuncu Koltuğu (Kumaş): ürün linki:https://xprime.com.tr/416-xprime-titan-kumas-oyuncu-koltugu

Gördüğünüz Fiyatlar yanında Donanım Haber için özel tanımladığımız 100 TL İndirim kuponunu da kullanabiliriniz.

Donanım Habere Özel İndirim kodu: DH-XPRİME

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofisel

Merhabalar;

Xprime King Fabric Modeli Daha büyük kasaya sahip olup fileli kumaş bir yapıya sahiptir. Örneğin boyunuz 1.75 ve üzeri ise kesinlikle Xprime King veya Xprime King Fabric Modelini tercih edebilirsiniz.

Kullanılan deri en yüksek PU kalitesine sahip deri olup insan derisi ile eşdeğer özelliklere sahiptir. Ellerimizi deterjanlı veya kimyasallar içerisinde tutmamız halinde ellerimiz de çatlar ve pul pul olur. Aynı durum deri koltuk modelleri için de geçerlidir. Deri koltuk kullanımının getirdiği bazı hassasiyetler vardır. Bunları tam olarak yerine getirmeniz halinde hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Deri bakım talimatları hattında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    https://ofisel.com/blog/73_oyuncu-koltugu-bakimi-nasil-yapilmali.html

1.82 Boy ve 110 KG ölçülerinize göre Kumaş veya Fileli Kumaş Koltuk modellerimizi tercih edebilirsiniz. Şu Anda Bayram Kampanyası dahilinde yer alan Xprime Cool Oyuncu Koltuğu ve Xprime Titan Oyuncu Koltuklarını tavsiye edebiliriz.

Xprime King Fabric Oyuncu Koltuğu Fileli Kumaş Yapıya Sahiptir. Ürün linki:https://xprime.com.tr/407-xprime-king-fabric-oyuncu-koltugu

Bayram kampanyalı Xprime Cool Oyuncu Koltuğu (Kumaş): : ürün linki:https://xprime.com.tr/418-xprime-cool-kumas-oyuncu-koltugu

Xprime Titan Oyuncu Koltuğu (Kumaş): ürün linki:https://xprime.com.tr/416-xprime-titan-kumas-oyuncu-koltugu

Gördüğünüz Fiyatlar yanında Donanım Haber için özel tanımladığımız 100 TL İndirim kuponunu da kullanabiliriniz.

Donanım Habere Özel İndirim kodu: DH-XPRİME

Merhaba, XPrime MagneTherapy Bel Yastığı için donanımhabere özel indiriminiz mevcutmu? Yada ilerleyen zamanda olur mu ? Ona göre satın alacağım. Teşekkürler.

• egemi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Egemi;

DM'den dönüş yapılmıştır.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Hakan bey;

Donanım Haber için tanımlanmış DH-XPRİME indirim kuponu ile 100 TL İndirim yer almaktadır lakin koltuk modelleri için geçerli efendim. Xprime MagneTherapy Bel Yastığı modelinde maalesef kullanılamıyor efendim. 1000 TL üzerinde kullanılmaktadır.

Bilgilerinize Sunarız;

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • quote:

Merhabalar Egemi;

DM'den dönüş yapılmıştır.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.

Benim buradaki mesajımı dikkate alıp nazik bir şekilde açıklama yaptığınız için teşekkür ederim.

Ülkemizin en büyük sorunlarından biri firmaların müşteri ile ilişki kurmaması veya kuramamasıdır.

Ne zaman istersem size ulaşabileceğimi bilmek dahi beni güvende hissettirdi. Sonuçta ciddi rakamlar ödüyoruz bu koltuklara.

Hem satış öncesi, hem satış sonrası (aldığımdan yaklaşık 8 ay geçmesine rağmen) hala müşterinizle ilgilenmenizi takdir ediyorum.

Kendi adıma teşekkür ederim, umarım tüm firmalar sizi örnek alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egemi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar egemi;

Xprime Markası bir ayrıcalıktır ve Prime kaliteyi sadece üründe değil müşteri desteği anlamında da sunmaktan memnuniyet duyarız.

Değerli geri dönüşünüz için teşekkür ederiz efendim.

Saygılarımızla;
  • quote:

Merhabalar egemi;

Xprime Markası bir ayrıcalıktır ve Prime kaliteyi sadece üründe değil müşteri desteği anlamında da sunmaktan memnuniyet duyarız.

Değerli geri dönüşünüz için teşekkür ederiz efendim.

Saygılarımızla;

Hakaret içermemesine rağmen size ürünle ilgili birkaç soru sormuştum ancak yorumu silmişsiniz, size yakıştıramadım. Kalite ve müşteri desteğiniz demek ki sadece yorumlara verdiğiniz jenerik cevaplarda kalıyor...

• unforgotten kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Öncelikle mesajınız ve nazik tutumunuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Talep ve önerilerinizi info@ofisel.com adresine iletmeniz daha sağlıklı olacaktır. Donanım Forumu olarak genellikle ürün kampanyaları ve ürünleri üzerindeki revizeler hakkında bilgi paylaşımları gerçekleştirmekteyiz.

Konu ile alakalı bizlerin teknik ve stratejik bilgisi yeterli olmadığı gibi belirttiğiniz Maliyet rakamları gerçeği yansıtmamaktadır. Bu sebepten dolayı ilgili mesajınızı info@ofisel.com adresine mail gönderirseniz daha detaylı ve açıklıkla mesajınıza yanıt alacaksınız efendim.

Anlayışınız için Teşekkür eder, Sağlıklı Günler Dileriz;

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • Xprime Oyuncu Koltukları
  • Xprime cool modelini sipariş verdim, forumda daha önce alan arkadaşımız gibi deri kısmını siyah istedim 5 iş günü içinde istediğim gibi getirdiler. Bu öğlen elime geçti fakat parça eksikliği var gibi duruyor. Öğlenden beri müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Keşke bugün ulaşabilseydim de eksik parçaları kargoya bugün verebilselerdi malum önümüz hafta sonu. Gecikme yüzünden üzülsemde ürün güzel duruyor umarım en kısa zamanda geri dönüş yaparlar ve mağduriyetimi giderirler.

• kahlan312 K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Efendim;

0850 302 10 83 Whatsaap Destek Hattımızdan yazmanızı rica ederiz. Bayram yoğunluğu sebebi ile santralimiz yoğun olabiliyor. Müsait bir zamanda Whatsaap Destek Hattımız tarafınıza teknik destek verecektir efendim.

Saygılarımızla;

OFİSEL A.Ş.
  • tamam cevap geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filips -- 11 Ağustos 2021; 12:30:34 >
  • filips F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

İletişim bilginizi DM'den paylaşırsanız derhal destek olalım efendim. Bayram Sonrası yoğunluktan kaynaklı iletişim hatlarımızda yaşanana aksaklıktan dolayı özür dileriz efendim.

Saygılarımızla,

OFİSEL A.Ş.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.