Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknoCat

Xprime king oyuncu koltuğu kullanan var mı? Terleme yapıyor mu? Rahat mı sağlam mı? Oyun değil pc başında oturmak için istiyorum ve 8 saat 12 saat oturmam söz konusu
    Merhabalar;

Ortopedik ve rahatlık anlamında alternatif olarak aşağıdaki ürünleri de önerebiliriz.
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28771-yonetici-koltuklar-ofisel-purha-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-prh336.html
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28776-yonetici-koltuklar-ofisel-metni-fileli-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-mtn341.html
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28779-yonetici-koltuklar-ofisel-samata-fileli-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-smt344.html
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28778-yonetici-koltuklar-ofisel-cely-fileli-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-cly343.html

Tüm Modelleri incelemek için;https://ofisel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

• quote:

Link var mı, birde ikea ofis koltukları nasıl biliyor musunuz

Alıntıları Göster
    Merhabalar;

İkea ofis koltukları ithal ürünlerdir ve sorun taşadığınızda yedek parça vb konularda teknik desteği genelde yeterli değildir. Ofisel olarak ürünlerimize teknik destek anlamında büyük özen ve önem vermekteyiz.

Xprime Oyuncu Koltuklarında özellikle titiz ve satış sonrası hizmetlerimiz en üst seviyededir. İkea gibi ithalatçı firmalarda bu şekilde desteği bulmanız çok zordur.

Saygılarımızla;

• Merhaba ,

Ürünü aldık

Taksitli mi aldım anlamadim

WhatsApp destek hattı neden cevap vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofisel

Merhabalar;

Ortopedik ve rahatlık anlamında alternatif olarak aşağıdaki ürünleri de önerebiliriz.
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28771-yonetici-koltuklar-ofisel-purha-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-prh336.html
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28776-yonetici-koltuklar-ofisel-metni-fileli-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-mtn341.html
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28779-yonetici-koltuklar-ofisel-samata-fileli-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-smt344.html
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28778-yonetici-koltuklar-ofisel-cely-fileli-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-cly343.html

Tüm Modelleri incelemek için;https://ofisel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Puhra ilgimi çekti bakalım. Arkaya yatırma VS biraz olsun var mı.

Xprime king alırsam 10 saat oturunca terletecek dimi

Yani bunu marka olarak sormuyorum oyuncu koltuğu kesin terletir istersen bin dolarlık al dediler bana da

Mesh olduğu için sırtı Puhra yı tercih edeceğim sanırım

• Ömür boyu deri garantisi ve derisi dökülmeyen bir koltuk tavsiye edebilecek biri varmı 3 üncü koltuğum ve deri dökülmesinden nefret ediyorum..!
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    Min 10 saat pc başında oturuyorum. Deri kalitesi çok iyi parke veya halıda yağ gibi kayıyor. Boyum 1.85 king modeli bana oturuyor sanırım, 1.70 falanda kurtarır. Kısacası bu fiyata bu koltuk şaşırtıcı hepinize öneririm.
  • Ted Skjellum kullanıcısına yanıt
    Ne durumda su an?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecel.k

Min 10 saat pc başında oturuyorum. Deri kalitesi çok iyi parke veya halıda yağ gibi kayıyor. Boyum 1.85 king modeli bana oturuyor sanırım, 1.70 falanda kurtarır. Kısacası bu fiyata bu koltuk şaşırtıcı hepinize öneririm.
    Işte bana dendi ki en iyi koltuk bile terletiyor dediler. İş için kullanacağım oyunda oynuyorum da işe başlayınca evden çalışma 9 6 desek. Araları çıkarsak 12 saat rahat.

177 boyum. Koltuk çok rahat olmalı ama terletmemeli.

Bende almışken oyuncu koltuğu almak istiyorum

Ama ameirkada mesh patron koltukları 1500 dolar. Yani en iyi diye satılan hep mesh koltuk oluyor.

Terletme yaparsa çok büyük skıntı olur hocam bana

• Sırt bölgesi ile oturak arasındaki boşluk nedense hiç gözüme hitap etmedi ya bu boşluk neden öğrenebilir miyim? Yerli ürün iyidir destek olmak gerektiğini düşünüyorum gerçekten iyiyse! çakma diyenler olmuş ama allah aşkına piyasadaki oyuncu koltuklarının hepsi zaten neredeyse birbirinin aynısı gözüküyor.Yani bi xdrive ile dxracer arasında ben görünüş açısından bir fark göremiyorum gören varsa söylesin bana :D fiyat bir tık fazla geldi bana yerli üründen daha rekabetci fiyat beklerdim 900tl gibi.
  • XPrime King 1000TL XPrime One 800TL bandında olursa uygun görünürdü.
    Şuan koltuk arayışındayım Trendyol'da rakip firmanızın, 1119TL inen bir fiyatlandırması söz konusu.
    Umarım karşı hamle yaparsınız onların dikiş kalitesi sağlamlık daha fazla görünsede sizin ürünler daha konforlu hissettiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Merhaba ,

Ürünü aldık

Taksitli mi aldım anlamadim

WhatsApp destek hattı neden cevap vermiyor
    Merhaba;

Gün içerisinde çok yoğun olmakta fakat şimdi incelediğimde yanıt verilmiş. Anlık yetişmek zor oluyor fakat gün içinde 1-3 saat içinde destek oluyoruz en geç :)
  • quote:

Puhra ilgimi çekti bakalım. Arkaya yatırma VS biraz olsun var mı.

Xprime king alırsam 10 saat oturunca terletecek dimi

Yani bunu marka olarak sormuyorum oyuncu koltuğu kesin terletir istersen bin dolarlık al dediler bana da

Mesh olduğu için sırtı Puhra yı tercih edeceğim sanırım

Alıntıları Göster
    Merhabalar;

Purha Modelinde geriye yatma ve kitleme yer alıyor fakat tabiki bir Xprime Kadar Yatmaz Ama verimli bir kullanım imkanı kesinlikle sağlayacaktır. Bunun yanında terletmeyen hiçbir malzeme yoktur desek yeridir. Ortamın sıcaklığı burada çok önemli. Örneğin deri malzeme genelde odanın 28 derece üstünde hafif terletme yapar ike kumaş malzeme 29.5 derece de terletmeye başlar. Fileli olan modeller ise 31 derece sorası terletme sağlar.

Eğer oda sıcaklığının çok sıcak bir bölge ise Purha Modeli işinizi görecektir. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Ömür boyu deri garantisi ve derisi dökülmeyen bir koltuk tavsiye edebilecek biri varmı 3 üncü koltuğum ve deri dökülmesinden nefret ediyorum..!
    Merhaba;

Bu garantiyi kimse veremez çünkü deri veya Kumaş malzeme tamamen bakım ve bakımsızlık ile dahii sıkıntı yaratabilir. Örneğin Islak Bez ile silmek ve durulamamak çatlamasına direk davetiye çıkarmaktır. Aynı şekilde kumaş ürünü ıslak bir bezle silerseniz direk Koku ve Yıpranma yapacaktır. özellikle belirtiyoruz tüm bu tip ürünleri çok hafif nemli bezler ile silinmesi gerekmektedir.Mesela kesinlikle Islak mendil ile dahil silinmemesi gerekir. Islak mendillerin ıslaklıkları dahii fazladır. Kumaş ve deri bakım spreyleri yer alıyor. Doğru olan aslında onlar ile sıkıp arkasından kuru bez ile üzerinden geçmektedir.

• quote:

Işte bana dendi ki en iyi koltuk bile terletiyor dediler. İş için kullanacağım oyunda oynuyorum da işe başlayınca evden çalışma 9 6 desek. Araları çıkarsak 12 saat rahat.

177 boyum. Koltuk çok rahat olmalı ama terletmemeli.

Bende almışken oyuncu koltuğu almak istiyorum

Ama ameirkada mesh patron koltukları 1500 dolar. Yani en iyi diye satılan hep mesh koltuk oluyor.

Terletme yaparsa çok büyük skıntı olur hocam bana

Alıntıları Göster
    Merhaba;

isterseniz kısa süre bekleyin, Fileli Kumaş olarak bi oyuncu koltuğu modelimiz çıkacak yakında, Şu anda patent aşamasında fakat beklemek istemiyorum dersenhttps://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28771-yonetici-koltuklar-ofisel-purha-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-prh336.html linkinden Purha Modelini satın alabilirsin. Sıkıntı yaşamazsın üstelik içten bel desteği de mevcut. Buyun desteği de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: onraktas27

Sırt bölgesi ile oturak arasındaki boşluk nedense hiç gözüme hitap etmedi ya bu boşluk neden öğrenebilir miyim? Yerli ürün iyidir destek olmak gerektiğini düşünüyorum gerçekten iyiyse! çakma diyenler olmuş ama allah aşkına piyasadaki oyuncu koltuklarının hepsi zaten neredeyse birbirinin aynısı gözüküyor.Yani bi xdrive ile dxracer arasında ben görünüş açısından bir fark göremiyorum gören varsa söylesin bana :D fiyat bir tık fazla geldi bana yerli üründen daha rekabetci fiyat beklerdim 900tl gibi.
    Merhabalar;

Öncelikle Kalite ve Maliyet bellidir ve bunun üzerinden çok büyük karlar Ofisel olarak bizim tarafımızda eklenmeksizin satışa sunulur. Xprime Oyuncu Koltuğu Modellerimizde Sünger Kalitesi, Deri Kalitesi, Mekanizma, Tekerlek ve Amortisör kalitesi gibi detaylara önem verilmiştir fakat şunu kesinlikle söyleyebiliriz ki Yerli üretim dahii olsa bu kalitedeki bir koltuğu 900 TL'ye almanız mümkün değil. Xprime ürünlerimizin Kalıpları ve Modellerinin tümü Patentli olup OFİSEL koruması altındadır. Bu alanda Fiyat olarak verilecek en uygun fiyat ile destek olunmaktadır.

Oturma ve Sırt arasındaki mekanizma 180 Derece geriye yatma olan modellerin tümünde vardır. Sırt bölgesi Tam olarak alta indiğinde oturma alanı ile birleşir. Oturma alanı ile sırt alanı arasında boşluk yer almayan modeller en fazla 150 derece geri yatma yapabilir çünkü belirli bir alandan sonra oturma alanına dayanır.

Her Markanın tasarımı kendine özgüdür ve patentlidir. Fark ve Motifler tamamen göze hitap şekline göre değişkenlikler gösterir. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mayfearguideyou

XPrime King 1000TL XPrime One 800TL bandında olursa uygun görünürdü.
    Şuan koltuk arayışındayım Trendyol'da rakip firmanızın, 1119TL inen bir fiyatlandırması söz konusu.
    Umarım karşı hamle yaparsınız onların dikiş kalitesi sağlamlık daha fazla görünsede sizin ürünler daha konforlu hissettiriyor.
    Merhabalar;

Öncelikle kimse ile bir rekabet içinde değiliz ve Fiyat politikalarındaki değişikliği sorgulamak bizim haddimize düşmez lakin bunca zaman yüksek rakamlardan satış yapıp Xprime Koltukları ile dengeyi bulmaları da bizim açımızdan sevindirici bir gelişme. Ancak Tekrar söylüyoruz, Deri, Dikiş,Mekanizma, Sünger kalitesi olarak bakıldığında Türkiye'deki Hiçbir markadan geride olmadığımız gibi daha konforlu modeller olduğunu belirtmek isteriz.

Her firma yüreğinin ekmeğini yer, Mühim olan kimseyi aldatmamak ve şeffaf olmaktır. Mesela biz size üretimimizi açtık ve bir çok ürün ve deri kalitesinden bahsettik. Video linkini aşağıda bırakıyoruz. Şeffaflık ve Samimiyet ise olay, Biz Xprime olarak sadece içten ve samimi olmanın gayesindeyiz.
    https://www.youtube.com/watch?v=NABACzrwr7g

• quote:

Orijinalden alıntı: mayfearguideyou

XPrime King 1000TL XPrime One 800TL bandında olursa uygun görünürdü.
    Bu arada 1119 olarak bahsettiğiniz model geriye yatması sadece 150 derece. 180 Derece geriye yatma yer almaz bu modelde. Ayrıca gene aynı modelde kullanılan Kolçaklar 2D Kolçak olup, Xprime Koltuklarımızda 3D Kolçak kullanılmaktadır.

Dediğimiz gibi, Fiyatlar Kaliteyi belirler.

özellikleri detaylı olarak inceleyiniz. Bizim kalitede olan koltukları bizim fiyatlarımızdan çok farklı rakamlardadır. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparagas39

Para gökten yağsa emin ol burda işim olmazdı. Bende uzun araştırmalar sonucu senin gibi bütçeme odaklı birşeyler baktım, sana yanlış gelen bana doğru geldi.

Buna da hakkım var sanırım. Ben dinledim, izledim, konuştum ve mutfağın arkasına kadar gösterdikleri,ürettikleri herşeye ikna oldum ve bütçem sınırlarında bu ürünü sipariş verdim.

Şimdi gelelim sonraki sürece elime ulaşır ulaşmaz fikirlerimi görsellerimi sizinle paylaşıcam. ''Umarım'' sıkıntı yaşamam tek isteğim bu. Olası ters bi durumda kendi çapımda hakkımı arayarak yaparım o benim sorunum. Ama dediğim gibi karalamak çok basit kafa karıştırmak en kolayı.

İyi forumlar.
    Merhabalar;
    11.09.2020 tarihi itibari ile xprime king modeli elime ulaştı. Süreç hakkında bilgim vermem gerekirse 01.09.2020 tarihinde sipariş geçtim 7 günde bana özel koltuk hazırlandı,3 günde kargo işlemleri sürdü.

Gelelim koltuk hakkındaki detaylara; 1.80 boyunda 88 kilo bir birey olarak koltuk gerçekten hem oturma yeri hemde boy bakımından bana fazla diyebilirim.

İlk dikkat ettiğim ayrıntı sünger yapısı boyunluk ve bellik kısımları. Bu bölgeler en iyi nasıl olur daha önce oyuncu koltuğum olmadı ama gerçekten kaliteli ve eskitemem gibi duruyor.
    Tekerlekler standart değil bi tık daha büyük ve ayak kısımları metal sağlam bir yapısı var.

180 dereceyi denedim ayaklar kalkmadı, 3D kolçakları denedim fazla güç kullanmadan oynatabiliyorum. 3 saat deneme fırsatım oldu terleme hissetmedim ancak oda sıcaklığının 24-25 derecelerde olduğunu söyleyebilirim.

Genel düşüncemi merak edenler için söyleyebilirim ki bu büyüklükte bir koltuğu bu fiyata zor bulunur gibi duruyor.

Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama düşüncem yerli üretim yapan ve kalitesi ile beni oldukça şaşırtan bir alışveriş oldu.

Öncelikle müşteri temsilcilerine ve videolarda tanıtımı yapan arkadaşa teşekkür ediyorum.

İyi Forumlar.

Xprime Oyuncu KoltuklarıXprime Oyuncu Koltukları

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.