Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben biraz geriye yaslanma ayak uzatmayı severim

Rahat olması boyun fıtığı olmaması lazım

Piyasada 700₺ 1000₺ satanlar var

Aradı farkı. Nedir

Yerinizde inceleme yapabilir miyiz

Xdrive 1300₺ bulunuyor gariptir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Koltuk arıyordum

Aradı farkı. Nedir

Merhabalar;

ürünlerimizde kullanılan;

*Yüksek Kalite Deri,
    *Çift Kol multi Tilt Mekanizma ( Geriye Esneme Sağlar )
    *Kalın Ağır Yük Tekerlekler
    *3D Kol Desteği
    *180 Derece Geriye yatma vs. Olarak Yüksek Kalite ve Konfor sağlamaktayız. ürünlerimiz ile alakalı detaylı inceleme videolarını izleyebilirsiniz.
  • quote:

Koltuk arıyordum

Aradı farkı. Nedir

Merhabalar;

XDrive bizden daha kaliteli Koltuklar üretmemekte olup, Bahsinden geçirdiğiniz 1300 TL Lik koltukta Tek kol mekanizma kullanmışlardır. Geriye esneme vs yer almamaktadır.Fakat Diğer tüm Jenerik Markalarda Bizden daha kaliteli deri veya malzeme kullanmamıştır.

Xprime ile Kaliteyi satın alırsınız ve karlı çıkarsınız..

Xprime ile Gücünüze Güç Katın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofisel

Merhabalar;

XDrive bizden daha kaliteli Koltuklar üretmemekte olup, Bahsinden geçirdiğiniz 1300 TL Lik koltukta Tek kol mekanizma kullanmışlardır. Geriye esneme vs yer almamaktadır.Fakat Diğer tüm Jenerik Markalarda Bizden daha kaliteli deri veya malzeme kullanmamıştır.

Xprime ile Kaliteyi satın alırsınız ve karlı çıkarsınız..

Xprime ile Gücünüze Güç Katın.

Alıntıları Göster
    2 modeliniz var

Arasında fark nedir

Kart ile alım var mı ?

• quote:

2 modeliniz var

Arasında fark nedir

Kart ile alım var mı ?

Alıntıları Göster
    Merhabalar;

Xprime King Modelimiz ile Xprime One modelimiz arasında ki tek fark Sırt Yüksekliği efendim. Onun dışında Model farklılığı dışında hiçbir fark yer almamaktadır.
  • quote:

2 modeliniz var

Arasında fark nedir

Kart ile alım var mı ?

Alıntıları Göster
    Merhabalar;

Ofisel.com ve Xprime.com.tr sitemizde şu anda Kampanya Dahilinde Tüm Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 6 Taksit imkanı yer almaktadır.
  • yerli üretim galiba. okumadım açıklamayı ama fiyat yüksek bence. 1200 buna verene kadar adorenin sony lisanslı ürünü var hem ses sistemi de var içinde 2000tl onu almak bana daha mantıklı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverlion

yerli üretim galiba. okumadım açıklamayı ama fiyat yüksek bence. 1200 buna verene kadar adorenin sony lisanslı ürünü var hem ses sistemi de var içinde 2000tl onu almak bana daha mantıklı geliyor
    Merhabalar;

Evet yerli üretim efendim. Zevkler ve renkler elbette tartışılmaz fakat deri kalitesi ve mekanizma kelitesi fiyatlarda etki yaratmaktadır. Ayrıca bizim koltuğumuz 1.099 ile 1.199 arasında sizin söylediğiniz koltuk 2399 TL olup, ses sistemli koltuk modellerimiz şu anda patent aşamasında olup yeni modellerimiz gelecektir. Ses Sistemli modellerimizde dahii fiyatımız bu bahsi geçen modelden düşük olucaktır.
  • Ofisel kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için en son 2bine görmüştüm yükselmiş demek ki. deri kalitesi derken sanırım %100 deri değil ama soyulan derilerden de değildir diye düşünüyorum. biraz daha araştırayım kafamı karıştıran tek şey oturduğum bölgenin soyulması. mevcutta Max Office Racing kullanıyorum ama hem soyuldu hem de çok gıcırtı yapıyor. :) iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofisel

Merhabalar;

Konu ile alakalı Yeri gelmişken ve Konuyu Burada Siz Açmışken Açıklama Yapalım.

Xprime Oyuncu Koltuklarının Yakaladığı Çıkışı ve Kalitesi hakkında gelen güzel bildirimlere Ticari Zeka Dışı hareket edip tüm gönderilerimize Ürünleri kullanmadan Kötüleme ve Karalama yapan bir grup var. Şimdi size bir kişiyi ifşa etmek istemiyorum lakin Sektörde yer alan bir markanın Sosyal Medya ajansı olduğununun ispatı yer almaktadır. Bu İspat ekran görüntüleri alındı ve açıkça kendilerinin bu şekilde çalışma yaptıklarını ve forumlarda bize yazılıp çizilen Karalama Yorumların sahiplerini tanıdığını iletmiştir. Herkesin bildiği üzere Sosyal medya Ajanslarının en iyi yaptığı iş algı yönetimidir Fakat Xprime Olarak biz onları ifşa ettik. Bundan sonraki süreçte sadece orada yazılan bir mesaj olarak değil burada da bildiriyoruz ki; Ürünlerimizi kullanmadan, Kaliteye ve Markaya Karalama Yorum yapanlar hakkında yasal işlemler yapılacaktır.

Xprime Markası ve ürünlerinin tümü Sloganına kadar Patentlidir. Üretmiş olduğumuz ürünlerin Kalitesi yüksek olup Müşterilerinin arkasında olan ve asla mağduriyet yaşatmayan bir firmayız lakin her ne olursa olsun bir markanın ürünler kullanılmadan veya bir hata veya sıkıntı anında destek olmadığında bu firmaya bu tip yorumlar yapabilirsiniz. Fakat bir Troll ordusu var ve bu ordu sürekli tüm gönderi ve reklamlarımıza Ürün Karalama Çalışmaları yapmaktadır. Tüm Hesapları Tek tek inceliyoruz fakat hiçbiri ürün satın alan insanlar değil maalesef.

Biz Burada Donanım Haber üyelerine bu sponsorlu konuyu açtık lakin neden açtık ? Bizim hatalarımızı veya bize önerilerde bulunmaları, ayrıca Xprime Markamızı kendilerine Samimi bir şekilde anlatmak için. Burada yapıcı yorum yapan ve bize özelden ulaşıp değerli fikirlerini ileten herkese binlerce kere Teşekkür ederiz.

Fakat Ofisel firması köklü bir firma olup bu şekilde haksız yere yapılan karalama yorumlara da asla arkasını dönecek veya kulak asmayacak bir firma değildir. Güzel ve Kaliteli yorumlara nasıl sevinç ve heyecan ile tepki veriyor isek, Eleştirel yorumları da aynı şekilde heyecan ve bizi geliştirecek değerli olgular olarak görüyoruz. Fakat ürünleri satın almadan; Dandik ürünler, uzak durun dolandırıcı bunlar, Ofisel'in tüm ürünleri dandiktir ve kalitesizdir, Bunlarda ürün alan herkes pişman şeklinde yorum yapan insanlar maalesef bizden ürün almayan ve sadece algı yapmaya çalışan bir gruptur. ürünlerimizi satın alan ve kullanan müşterilerimiz eğer bir mağduriyet yaşadıklarında karşılarında destekçi ve ilgili bir müşteri hizmetleri servisi görmesinden dolayı kimse buralara kötülemek amaçlı yorum dahii yapmamaktadır. Çünkü Ofisel ve Xprime olarak Müşteri ve Kalite Odaklı bir firmayız.

Bizimde her firma gibi hatalarımız oluyor, İnsan ile çalışıyorsunuz sonuçta fakat mühim olan destektir. Müşteriye siz destek ve mağduriyet sağlamadığınız sürece varlığınızı korursunuz. Bizlerin de en büyük gayesi budur.

Teşekkür ederim, bu durumu burada paylaştığın için. Açıklama gerektiren bir durum olup ziyadesiyle bizleri rahatsız etmiştir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da reel yaklaşım sağlıyoruz.

Alıntıları Göster
    Ürününüzü ya da firmanızı iyi-kötü diye nitelendirmem doğru olmaz benim zaten dikkat çekmek istediğim kısım verilen cevaptı. Zaten altına yazan biri de belirtmiş bu şekilde bir cevap gören illa ki kuşku duyar. İlla ki her firmaya iyi ya da kötü yorum yazan insanlar olacaktır ama önemli olan sizin vereceğiniz cevaptır. Benim karşıma o ilan bu şekilde çıkınca çok garip geldi bunu da belirtmek istedim. Önemli olan karşılıklı iyi dönüşler alıp vermektir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

• lunarstrain kullanıcısına yanıt
    Bende xprime king kullanıyorum . boyum 170 koltuk elime geçene kadar xprime one mı alsaydım diye çok kararsızdım rahat edemeyeceğim konusunda. 2 haftadır kullanıyorum xprime one modelini alsaymışım belki pişman olabilirmişim. 170 boy içinde kesinlikle xprime king tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertTUTER

Ürününüzü ya da firmanızı iyi-kötü diye nitelendirmem doğru olmaz benim zaten dikkat çekmek istediğim kısım verilen cevaptı. Zaten altına yazan biri de belirtmiş bu şekilde bir cevap gören illa ki kuşku duyar. İlla ki her firmaya iyi ya da kötü yorum yazan insanlar olacaktır ama önemli olan sizin vereceğiniz cevaptır. Benim karşıma o ilan bu şekilde çıkınca çok garip geldi bunu da belirtmek istedim. Önemli olan karşılıklı iyi dönüşler alıp vermektir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Alıntıları Göster
    Merhabalar;

Dediğimiz gibi; Karşı markaların sosyal medya danışmanlarına yaptırdıkları bir algı çalışması yer almaktadır. Kendilerinden bir personeli deşifre ettik ve bize açıkça bu mesajları kendilerinin attıklarını ve tüm forumlarda hakkımızda bu şekilde karalama yapanları tanıdıklarını belirttiler. Sosyal Medya Ajanslarının zaten yegane işi budur.. Eleştirel yorumlara zaten yukarıda da belirttiğimiz gibi heyecan duyuyoruz. Müşterilerimize destek oluyor asla mağduriyet yaşatmıyoruz. 14 Gün içinde Xprime ürünlerimizde iade garantisi sunuyoruz. Tüm Sunduğumuz bu hizmetler karşılığında ürün satın almadan gelen karalama yorumlar bizleri ziyadesiyle derinden etkilemektedir.

Değerli geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Bizler her zaman çok değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz ve asla kaliteden ödün vermeyeceğiz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkMy

Bende xprime king kullanıyorum . boyum 170 koltuk elime geçene kadar xprime one mı alsaydım diye çok kararsızdım rahat edemeyeceğim konusunda. 2 haftadır kullanıyorum xprime one modelini alsaymışım belki pişman olabilirmişim. 170 boy içinde kesinlikle xprime king tavsiye ederim
    Merhabalar;

Değerli geri bildirimin için teşekkür ederiz.
  • quote:

teşekkürler cevap için en son 2bine görmüştüm yükselmiş demek ki. deri kalitesi derken sanırım %100 deri değil ama soyulan derilerden de değildir diye düşünüyorum. biraz daha araştırayım kafamı karıştıran tek şey oturduğum bölgenin soyulması. mevcutta Max Office Racing kullanıyorum ama hem soyuldu hem de çok gıcırtı yapıyor. :) iyi akşamlar
    Merhabalar;

ürünlerimizde kullanılan deri kalitesi yüksek olup hatalı bakım uygulanmadığı takdirde bu şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Oyuncu koltuğu Modellerinde kullanılan mekanizma extra mekanik özelliklere sahip mekanizmalar olmasından dolayı önerilen bakım talimatları arasında 2 ayda bir VD40 mekanik Bakım Spreyi ile Mekanizma bölgesine bakım yapılması yönündedir. Bu işlemi aktif kullandığınız koltukta da deneyebilirsiniz, gıcırdama kaybolacaktır. ;)

• quote:

Merhaba;

Mesajınıza eksik cevap verdiğimizi farkederek tamamlamak isteriz. %100 Deri yüksek ölçüde koku yapar efendim. Bu sebepten dolayı Koltuk gibi çok fazla malzeme kullanılan alanda kullanılması hem sağlık hemde koku açısından kullanılmaz. En yüksek model araçlarda dahii suni deri kullanılır lakin suni derinin de çok fazla kalite segmentleri vardır. Ürünlerimizde kullanılan deri kalitesi sökülme veya yırtılma yapmaz.

Youtube kanalımızda kullandığımız deri kalitesi hakkında bir bilgi paylaşımında bulunduk aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=IPrA8kJRiQk

• Başlık kısmına özel isim yazıyor musunuz ?
  • Xprime king oyuncu koltuğu kullanan var mı? Terleme yapıyor mu? Rahat mı sağlam mı? Oyun değil pc başında oturmak için istiyorum ve 8 saat 12 saat oturmam söz konusu

• quote:

yerli üretim galiba. okumadım açıklamayı ama fiyat yüksek bence. 1200 buna verene kadar adorenin sony lisanslı ürünü var hem ses sistemi de var içinde 2000tl onu almak bana daha mantıklı geliyor
    Link var mı, birde ikea ofis koltukları nasıl biliyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

Başlık kısmına özel isim yazıyor musunuz ?
    Merhabalar,

Şu anda yaşanan yoğunluk sebebi ile nakış işlemlerini maalesef alamıyoruz. Adetli Alımlarda Nakış işlemleri yapılmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Xprime king oyuncu koltuğu kullanan var mı? Terleme yapıyor mu? Rahat mı sağlam mı? Oyun değil pc başında oturmak için istiyorum ve 8 saat 12 saat oturmam söz konusu
    Yukarıda Kullanıcı deneyim videolarını da paylaştık, isterseniz detaylı olarak onları izleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.