Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekerlekler yazılmışta onlar çok önemli değil asıl pistonun kaç kg taşıdığını öğrenebilir miyiz?

• Tam 30 senelik "TAHTA" salon sandalyesini yıllardır oyuncu koltuğu olarak kullanıyorum. Kıç ve bel kısmına kalın süngerli destek aldım yıllar önce. Çoğu oyuncu, patron, ofis, çalışma koltuğu adı altında fahiş fiyata satılan koltuklardan daha rahat. (Bizzat uzun süre deneyimledim)

100 liraya aldığınız sıradan bir sandalyeye yapacağınız ufak takviyelerle 1000lerce liralık soygunun kerizi olmayabilirsiniz. Çünkü başına "OYUNCU" takısı getirilip biraz süslenen hemen her şey kerizlemek adına muadilinden %300-400 ekstra eklenerek satılıyor.

Edit : Destek Ürünler: https://www.hepsiburada.com/comfortline-visco-bel-destek-yastigi-siyah-b109-p-EAKSURB109

https://www.hepsiburada.com/oturma-minderi-p-HBV00000RD7VK

Sandalyem de şuna benzer bişey: https://www.hepsiburada.com/sandalye-fabrikasi-tiffany-sandalye-beyaz-p-HBV000003TO39?magaza=SF%20SANDALYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 6 Aralık 2020; 23:5:51 >

• 20'sinde sipariş verilen koltuğun üretim aşaması bu hafta biter mi acaba? Siparişimi iptal etmeyi düşünmeye başladım. @Ofisel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • King Fabric sipariş ettim. İstanbulda iki haftadan kısa bir sürede teslim edildi. Paketleme hariç ilk izlenimlerim olumlu. Şuana kadar gözüme tek batan şey bel desteğinin sabitlenememesi oldu. Onun dışında iyi görünüyor. Bir kaç gün sonra daha deraylı bir yorum yazmaya çalışırım.

Edit: İlk başta farketmemiştim ama ürün cidden kokuyormuş. Kapalı oda da 1-2 saat kalınca farkettim. Yeni üretilmiş olduğunun en büyük göstergesi bu sanırımXprime Oyuncu Koltukları Kullanmaya başlamadan önce 1-2 gün balkonda bekletmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duncan Idaho -- 7 Aralık 2020; 21:26:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

King Fabric sipariş ettim. İstanbulda iki haftadan kısa bir sürede teslim edildi. Paketleme hariç ilk izlenimlerim olumlu. Şuana kadar gözüme tek batan şey bel desteğinin sabitlenememesi oldu. Onun dışında iyi görünüyor. Bir kaç gün sonra daha deraylı bir yorum yazmaya çalışırım.

Edit: İlk başta farketmemiştim ama ürün cidden kokuyormuş. Kapalı oda da 1-2 saat kalınca farkettim. Yeni üretilmiş olduğunun en büyük göstergesi bu sanırım Kullanmaya başlamadan önce 1-2 gün balkonda bekletmekte fayda var.

king fabric modelinde oturduğunuz kumaş sert mi hocam bize bilgi verebilirmisiniz acaba sert bir kumaş gibi gozukuyor bakıldığında

• rpsl kullanıcısına yanıt

Kullandıkları suni deri gibi sert değil, baya yumuşak sayılır. Kumaşla ilgili tek endişem(sipariş verirken de kabullendiğim) fileli olduğu için birşeyler takılır da sökülür mü korkusu. Evde kedi yoksa sıkıntı olmaz herhalde :D

• Duncan Idaho D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ettim. Kedim var lakin eski deri koltuğumu yok etmişti
  • king modelinizin oturma yeri dar

180 boy 110 kiloyum otururken bağdaş kurmasını severim.

yanlardaki oturma alanı zımbırtıları HARİC 55 cm civarı bir model gelecek mi ?

@Ofisel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Spetsnaz| -- 8 Aralık 2020; 7:8:42 >
  • Bende 22 kasımda sipariş vermiştim dün gelmiş, okadar çok gec geldi ki eski koltuğa yedek parça aldim tamir ettim onu kullanıyorum paketi açmadım bile sanirim bodruma koyacağım ilerde kullanirim hevesle aldık 10gunde soğudum n11 vs gibi yerden alsaydım iade ederdim. Şuan ugrasmiyacagim dursun seneye çıkartırim paketlenmesi iyi ama baya büyük kolide.

Eski koltuk koltugun mekanizması kırılınca acele sipariş verdim bukadar geç geleceğini düşünmemiştim. Diğer rakip firmanın servise mail atıp yedek parça istedim ayni gün kargolandi 150tl ücret ödedik oda ayrı mesele

Biraz stoklu çalışmanız daha iyi olabilir 10 15 gün aşırı uzun süreler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 8 Aralık 2020; 10:41:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dweller

Bu mesaj silindi.

Merhabalar,

Bu konuda son durumu yazmak istedim.

Ürün ile ilgili üretim şefi Barış Bey çok yardımcı oldu. Önce mekanizma kaynaklı bir sorun olabilir diye düşündük ve yeni mekanizma yollandı fakat o mekanizma ile de sorun çözülemedi. Daha ayrıntılı görüştükten sonra üründe birden fazla problem olabileceğini kanaat getirdi ve sıfır ürün göndereceğini iletti. Ürünü de ilk iş günü gönderdi ve ürün hızlıca elime geçti. Yeni gelen ürünü kurunca, eski üründe üretim kaynaklı sorun olduğundan emin oldum.

Burada bahsedilmesi gereken nokta ise; hem her konuda çok hızlı cevap alabilmem, hem de tamamen müşteri memnuniyeti kapsamında hareket edilmiş olması. Elimdeki ürünü önce kargolayıp, ürünü incelemek isteyebilirlerdi fakat önce sorunumu çözebilmek adına bana yeni ürün gönderildi ve elimdeki ürünü sonra teslim etmem istendi. Bu süreci, özellikle günümüz Türkiye'sinde, bu şekilde yönetebilecek pek fazla firma olduğunu düşünmüyorum.

Koltuğa gelecek olursak; bence koltuk oldukça rahat ve mekanizmaları oldukça iyi çalışıyor. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı anlaşılıyor. Terletmez kumaş konusunda pek beklentim yoktu çünkü ben çok terleyen bir insanım. O yüzden koltuk bende çok bir fark yaratmadı ama ufak da olsa katkısı olsun diye öyle aldım.

Burada firmaya yöneltebilecğeim tek eleştiri, kargoladıkları ürünlerin paketlenmesi olabilir. Daha özenli ve sağlam şekilde paketlenebilir.

• Konfor ve oturma rahatlığını görmeden almak istemediğim için dükkanınıza gelip denemek istedim, akşam 18:00 da kapatıyormuşsunuz ama biz iş çıkışı ancak 19:00 da gelebileceğimizi ilettik sağolsun pendik/esenyalı şubesindeki arkadaş bizim için fazladan mesaiye kaldı. arkadaşımla ben modelleri ve renkleri yakından görme deneyimleme fırsatı edindim. Arkadaşım tercihini Blody modelden ben ise Alpha'dan yana kullandım ikimiz de lacivert/parlement mavisi rengi beğendik. Aralarında 100TL'lik bir fiyat farkı var. Ben çok fazla konfor farkı hissetmediğim için kafamdaki bütçe doğrultusunda daha ucuz olan Alpha'yı aldım.

2 gün oldu satın alalı şimdilik gayet memnunum. Arkadaşımın koltuğu stokta olmadığı için sipariş verdi, üretimde şuanda o da yakın zamanda sağlam şekilde teslim alır umarım. Aklıma takılan bir şey var sormak istediğim size: Sol taraftaki koldan koltuğu arkaya doğru yatırırken "tak-tuk" ses gelebiliyor. yatırıp sabitledikten sonra ses gelmiyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Bana sıkıntı çıkarır mı ileride?

Xprime Oyuncu Koltukları

• Oyuncu koltuğu sipariş veren arkadaşların siparişlerinin geldiğini gözlemliyorum. Ben 20'sinde ofis koltuğu sipariş verdim, 21inde üretime girdi ama hala ses seda yok. Sitenizde iptal butonu da göremiyorum iptal etmeyi düşünüyorum ciddi ciddi. Yoğunluk vardır elbet buna bir şey diyemem ama Hepsiburada'dan iki tane PC parçası sipariş verdim ertesi gün kargoladı adamlar. Kargolardaki yoğunluk vs. onlara işlemiyor mu? Yardımcı olabilir misiniz bu konuda? @Ofisel

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar,

+90 850 302 1083 no'lu whatsapp hattı ile görüşmenizi tavsiye ederim. Çok yardımcı oluyorlar. Genelde en geç 3-4 saat içinde dönüş alıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dweller

Hocam selamlar,

+90 850 302 1083 no'lu whatsapp hattı ile görüşmenizi tavsiye ederim. Çok yardımcı oluyorlar. Genelde en geç 3-4 saat içinde dönüş alıyorsunuz.

Hocam teşekkür ederim verdiğiniz numaradan iletişime geçtim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Oyuncu koltuğu sipariş veren arkadaşların siparişlerinin geldiğini gözlemliyorum. Ben 20'sinde ofis koltuğu sipariş verdim, 21inde üretime girdi ama hala ses seda yok. Sitenizde iptal butonu da göremiyorum iptal etmeyi düşünüyorum ciddi ciddi. Yoğunluk vardır elbet buna bir şey diyemem ama Hepsiburada'dan iki tane PC parçası sipariş verdim ertesi gün kargoladı adamlar. Kargolardaki yoğunluk vs. onlara işlemiyor mu? Yardımcı olabilir misiniz bu konuda? @Ofisel

Hangi model? 1 ay sürüyor haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zagorunbaltasi

Konfor ve oturma rahatlığını görmeden almak istemediğim için dükkanınıza gelip denemek istedim, akşam 18:00 da kapatıyormuşsunuz ama biz iş çıkışı ancak 19:00 da gelebileceğimizi ilettik sağolsun pendik/esenyalı şubesindeki arkadaş bizim için fazladan mesaiye kaldı. arkadaşımla ben modelleri ve renkleri yakından görme deneyimleme fırsatı edindim. Arkadaşım tercihini Blody modelden ben ise Alpha'dan yana kullandım ikimiz de lacivert/parlement mavisi rengi beğendik. Aralarında 100TL'lik bir fiyat farkı var. Ben çok fazla konfor farkı hissetmediğim için kafamdaki bütçe doğrultusunda daha ucuz olan Alpha'yı aldım.

2 gün oldu satın alalı şimdilik gayet memnunum. Arkadaşımın koltuğu stokta olmadığı için sipariş verdi, üretimde şuanda o da yakın zamanda sağlam şekilde teslim alır umarım. Aklıma takılan bir şey var sormak istediğim size: Sol taraftaki koldan koltuğu arkaya doğru yatırırken "tak-tuk" ses gelebiliyor. yatırıp sabitledikten sonra ses gelmiyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Bana sıkıntı çıkarır mı ileride?

Çatı alçıpanı çok güzel yapılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Semih Güzey

Tam 30 senelik "TAHTA" salon sandalyesini yıllardır oyuncu koltuğu olarak kullanıyorum. Kıç ve bel kısmına kalın süngerli destek aldım yıllar önce. Çoğu oyuncu, patron, ofis, çalışma koltuğu adı altında fahiş fiyata satılan koltuklardan daha rahat. (Bizzat uzun süre deneyimledim)

100 liraya aldığınız sıradan bir sandalyeye yapacağınız ufak takviyelerle 1000lerce liralık soygunun kerizi olmayabilirsiniz. Çünkü başına "OYUNCU" takısı getirilip biraz süslenen hemen her şey kerizlemek adına muadilinden %300-400 ekstra eklenerek satılıyor.

Edit : Destek Ürünler: https://www.hepsiburada.com/comfortline-visco-bel-destek-yastigi-siyah-b109-p-EAKSURB109

https://www.hepsiburada.com/oturma-minderi-p-HBV00000RD7VK

Sandalyem de şuna benzer bişey: https://www.hepsiburada.com/sandalye-fabrikasi-tiffany-sandalye-beyaz-p-HBV000003TO39?magaza=SF%20SANDALYE

O oturma minderi ismi simit. Çok işe yarıyor.

Bence en ucuz en ideali şu koltuktan alıp oturma yerine simit atmak https://www.hepsiburada.com/remaks-ofis-sandalyesi-sekreter-koltugu-bilgisayar-koltugu-kollu-calisma-taburesi-siyah-p-HBV00000Y05VE?magaza=Remaks

Oyuncu koltuğu denenmeden alınmaz çoğu markanın çoğu modeli sırt desteği sıfır. Sırtı yamuk... Oturup iş yapamazsın ders çalışamazısın millet 3k bayılıyor bunlara.

Denemeden koltuk alınmaz cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: enistayn

Full siyah modeliniz var mı?

Merhabalar;

Aşağıdaki linkten Full Siyah Modellerimize Ulaşabilirsiniz.
    https://ofisel.com/27-oyuncu-koltuklari#/renk_tercihi-siyah
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.