Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_cetinkaya

Benim de birkaç sorum olacaktı (king fabric için):

• İzmir'deki yerinizden satış yapıyor musunuz?
    • Peşin fiyatına 6 taksit hala geçerli mi?
    • Deri kısımları kokuyor mu?
    Merhabalar;

* izmir Mağazamızdan satış yer almakta olup tüm model ve renkler hazır stok yer almamaktadır fakat ürünlerimizi İzmir ve İstanbul Mağazalarımızdan deneyimleyebilirsiniz.
    * Peşin Fiyatına 6 Taksit kampanyası şu andawww.ofisel.com vewww.xprime.com.tr sitelerimizde tüm kredi kartları için geçerlidir.
    * Ürünler Sıfır olmasından dolayı Her yeni Sıfır ürün gibi Yeni ürün kokusu bir süre tabiki olmaktadır. Kullanıma bağlı koku kaybolmaktadır. Sıfır araba aldığınızda içerisindeki Sıfır ürün kokusu ile aynı durumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackchen

ben 170 boy ve 70kgyim. birsürü model var hangisini neye göre alıyoruz anlamadım farkları neler? şimdi iri yarı bi adamın alacağı koltuğu da almak istemem yani. bana yumuşak olmalı kollar yukarı aşağı inebilmeli geriye yaslaması olan bi model ne olur?
    Merhabalar;

Xprime One Modelimiz size uygun olarak gözükmektedir. Linkini aşağıya bırakıyoruz.
    https://ofisel.com/911-xprime-one-oyuncu-koltuklari
  • quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Geçen hafta çarşamba günü üretime giren koltuk hala üretilemedi mi? Biraz işler yoğun sanırım..
    Merhabalar;

Pandemi ve Kasım Ayı kampanyaları sebebi ile çok büyük bir yoğunluk yer almaktadır. Xprime King, one, Fabric, Hero Modellerinde 7-10 iş günü Temrin süreleri yer almakta olup İş gününe Hafta sonları ve resmi tatiller dahil değildir. Bunun yanı sıra kargolarda yer alan yoğunluk sebebi ile hazır olan ürünleri de teslim etmekte zorlanıyoruz. Kapasite limitleri sebebi ile Kargo kaynaklı da gecikmeler olabiliyor. Bu dönemler için anlayış ve desteğinizi bekliyoruz tüm firmalar gibi. Elimizde olmayan sebepler den dolayı gecikmeler yaşanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackchen

60 dns sertlik nasıl yani dns düştükce yumuşuyo mu mesela 50 dns daha yumuşak mı demek? benim sert koltuğa oturmamam gerekiyor da. 70kgyim ve 170 boyum var one modelini düşünüyodum ama 60dns sertmiş algısı oluştu bende
    Merhabalar;

60 DNS süngerin yumuşaklık değil Sünger doygunluğudur. 50 DNS aldığınız sünger de size sert gelebilir, 60+ DNS ürün süngeri de sert gelebilir. Sünger Doygunluğunun artması ürünün zamana bağlı Çökme gibi sıkıntılarını ortadan kaldırır. Sertlik göreceli bir kavram olup izmir ve İstanbul Mağazalarımızdan ürünlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Ürünlerimizde Kullanılan Sünger Kalite ve Doygunluğu Ortopedik seviyede olup Ortopedik Malzemeler Çok Yumuşak bir malzeme olmaz. Biraz sertlik söz konusudur lakin bu sertlik tamamen ortopedik bir kullanım yanında terleme vb sıkıntıları da ortadan kaldırır. Yumuşak süngerli ürünler uygun fiyatlı ve kısa sürede çökme yapmaya müsait ürünlerdir. Sertlik kavramı ve talebinizi sizlerinde net anlayabilmesi için mağazalarımızdan deneyimlemenizde fayda yer almaktadır.
  • Koltuk geldi bir harikaaaa. Bütün gün oturdum iyi ki almışım dedim yani. Ancaaaak MNG denen kendisine kargocu diyen firma 2 kat yukarı getirmedi koltuğu. Bu firma ile çalışılmazsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 20'sinde üretime giren ürün ne zaman üretilip kargolanabilir acaba? Hünkar Ofis koltuğundan sipariş verdim bekliyorum.

@Ofisel

• 20sinde üretime giren koltuk hala cıkmadıysa koltuksuz biraz daha idare edeyim ben, hazır stok çalışıyor olsanız 10 kez almıştım şu ana kadar

en sevmediğim şey parasını ödediğim ürüne o an(2-3gün) içinde kavuşamamak

stoklu calısmaya basladıgınızda konunuza eklerseniz sevinirm

• Evet bir koltğun üretimi kaç gün sürüyor bende 22 sinde sipariş vermiştim.

• 23 Kasım'da Sipariş verdim hala üretim aşamasında, siteye ürünü koyuyorsunuz madem stokta olmadığını belirtin, olmayan ürünü satın alıyoruz.

• Arkadaşlar, sipariş veren dostlar.. ben ürünü 17’sinde satın almıştım 18’inde üretime girdi diye mail geldi. Ürünün ulaştığı tarih ise 28’ydi. O sebeple 10 gün civarında bekleme süresi oluyor galiba bir müddet daha beklemelisiniz.

Ayrıca @Ofisel bu koltuk aşırı şekilde deri kokuyor ve odamda tutamıyorum bu kokuyu nasıl geçirebilirim tavsiyeniz var mı?

• quote:

Koltuk geldi bir harikaaaa. Bütün gün oturdum iyi ki almışım dedim yani. Ancaaaak MNG denen kendisine kargocu diyen firma 2 kat yukarı getirmedi koltuğu. Bu firma ile çalışılmazsa sevinirim.
    Merhabalar;

Xprime Koltuğumuzu beğendiğiniz için çok sevindik. Şu anda 4 Kargo firması ile çalışıyoruz ve Kargolarda yaşanılan yoğunluk sebebi ile Bazen tüm kargo firmaları yoğun olan bölgelere çıkış yapamıyor iken bazen MNG yada diğerleri müsait olabiliyor. Şu anda Minimum seviyede MNG kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Ağırlıklı olarak Yurtiçi Kargo ve ARAS Kargo ile gönderimlerimiz sağlanmaktadır. Normal zamanda MNG Kargo düzenli çalıştığımız bir firma değil efendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Ayın 20'sinde üretime giren ürün ne zaman üretilip kargolanabilir acaba? Hünkar Ofis koltuğundan sipariş verdim bekliyorum.

@Ofisel

Merhabalar,

7-10 İş günü gönderim süreleri yer almaktadır lakin Kargoların bu dönemdeki yoğunluklarından dolayı net bir tarih vermek doğru olmaz. SMS ve Mail ile bilgilendirmelerimiz sağlanmaktadır. Yoğunluk ve Kargo Kaynaklı elimizde olmayan sebeplerden dolayı yaşanan gecikmeler için özür diler, Anlayışınız için Teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d1oReM4

23 Kasım'da Sipariş verdim hala üretim aşamasında, siteye ürünü koyuyorsunuz madem stokta olmadığını belirtin, olmayan ürünü satın alıyoruz.

Merhabalar,

Ofisel olarak Üretici Fabrikadan ürün satın almaktasınız ve Ürünlerimizde 10 Renk Seçeneğini hatta bir çok modelde 15 renk seçeneğine kadar çıkmaktadır. Haliyle model ve renk seçimlerinin tümünü hazır stok tutamadığımız gibi Pandemi dönemi ve şu anda içinde bulunduğumuz Yoğun dönemlerde yaşanan yoğunluk ve talep sebebi ile stok yapma lüksünüz hiç kalmıyor. Oyuncu Koltuklarında özellikle belirtilen 7-10 iş günü yer almasının yanı sıra Kargo tarafında da aynı şekilde yoğunluk sebebi ile bazı yoğun bölgelerde kapasite limitleri olabiliyor. Elimizden gelen en hızlı şekilde üretim ve çıkış yapıyoruz lakin Üretici Fabrika olarak Stoklu Çalışma imkanı şu anda verilen kalite ve fiyat performansına göre maalesef imkansız.

Elimizden gelen en yoğun seviyede 24 saat olarak vardiyalı bazda fabrikamızda çalışma yer almaktadır. Üretim Kargo süresini minimize etmek için aksiyonlar alıyoruz.

Bu Yoğun ve Sağlık sorunlarının olduğu dönemde büyük bir istek ve arzu ile çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerden sadece bu zamanlarda tek ihtiyacımız olan şeyin Anlayış ve Ürün açıklamalarında yer alan Temrin süreleri olduğunu belirtmek istiyoruz.

Temrin sürelerimizi Aralık Ayı ortasında 5 iş gününe indirme gayreti içindeyiz. İlgili aksiyon alındığı zaman ürün açıklamasında yer alan temrin sürelerinde güncelleme sağlanacaktır.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  • quote:

Arkadaşlar, sipariş veren dostlar.. ben ürünü 17’sinde satın almıştım 18’inde üretime girdi diye mail geldi. Ürünün ulaştığı tarih ise 28’ydi. O sebeple 10 gün civarında bekleme süresi oluyor galiba bir müddet daha beklemelisiniz.

Ayrıca @Ofisel bu koltuk aşırı şekilde deri kokuyor ve odamda tutamıyorum bu kokuyu nasıl geçirebilirim tavsiyeniz var mı?
    Merhabalar;

Satın almış olduğunuz ürün sıfır olmasından dolayı belirli bir süre sıfır ürün kokusu dediğimiz kokunun yer alması gayet doğal. Çok hafif nemli bir bez ile silinmesini ve bulunduğu odanın havalandırması ile kısa süre içinde bu koku kaybolacaktır.
  • xdrive da kullanılan süngerlerden farkınız nedir acaba, aynımıdır daha mı iyidir samimi bir şekilde cevaplarsanız memmun oluruz.

• Merhaba

Bende aşağıda linkini bıraktığım koltuğu almıştım. Bugün elime ulaştı. Kurulumu çok kolay oldu.

Kıyaslama yapmıyorum çünkü bundan önceki koltuk 100-150 liralık bir şeydi. Haliyle ondan sonra çok rahat geldi. Bakalım umarım uzun süre kullanabilirim.

https://ofisel.com/yeni-nesil-oyuncu-koltuklari/30186-ofisel-yeni-nesil-oyuncu-koltugu-siyah-2555syh.html

• sokra.tetus kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Öncelikle oturma alanı genişliğimiz Xdrive modellerinden fazladır. Sunger dansitemiz 65 dansitedir. Xdrive ise sitesinde 55 dansite olarak belirtilmistir.

Xprime ile daha kaliteli bir konfor deneyimi yaşayacağınıza ve fiyat performansı anlamında cebinize de dost olduğunu tekrar hatırlatırız
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Ofisel Alpha, yeni nesil ve blody modellerimiz bazı markaların kullandığı fakat afaki rakamlara sattıkları ahsap konturplak kasa uzerine 32 dansitelik sünger döşemedir.

Tam bir fiyat performans ürünleridir. Diger markalarda 1.200 TL olan modeller Ofisel Yeni Nesil ve Alpha modellerinde 799 TL olup, Blody modelimiz 899 TL’dir.

Blody modelimiz yeni tasarıma sahip ve 3 aydır cok fazla talep gören ürünlerimiz arasindadir.

Asagida linkleri bırakıyoruz.

Ofisel Alpha serisi modelleri:https://ofisel.com/903-alpha-oyuncu-koltuklari

Ofisel Bulls Serisi Oyuncu Koltukları:https://ofisel.com/901-bulls-serisi-oyuncu-koltugu

Ofisel Blody Oyuncu Koltuğu:https://ofisel.com/920-xprime-blody-oyuncu-koltugu

Tüm Ofisel ve Xprime Oyuncu Koltuğu Modelleri icin;https://ofisel.com/27-oyuncu-koltuklari
  • Full siyah modeliniz var mı?

• XPrime King Fabric Oyuncu Koltuğu

Sipariş Tarihi: 23 Kasım

Kargoya Verilme : 4 Aralık

Teslim Alma : 5 Aralık

Üründen bahsetmek gerekirse, oturma yeri geniş ve rahat, mekanizmaları indir-kaldır, yatır-kitle ve kollar düzgün çalışıyor. yeni olduğu için ağır kokusu var ilk birkaç gün kafanız güzel olabilir.

Önemli uyarı: Bu koltuğu alacaklar en az 1.75 boyunda olması gerekiyor yada kafalık kısmını arkadan çıkarıp kendine göre ayarlamalı, ayrıca koltuğu yukarıya kaldırırsanız ayaklarınız yere değmeyebilir.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.