Şimdi Ara

Xprime Oyuncu Koltukları (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
30
Favori
124.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ziggyloss

Xprime King Fabric ürününü satın aldım. Piyasadaki en iyi F/P ürünü. Geldiğinde inceleyip yazacağım. Teşekkürler.

Merhabalar;

İnceleme ve Değerli fikirlerinizi merakla bekliyoruz.
  • yerli markanın fiyatlarına bak Xprime Oyuncu Koltukları 

markus buna 10 basar

• King modelini almak istiyorum banka kartıyla alabiliyor muyuz? Birde kaç günde kargo gelir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • King modeli iyi güzel ancak sırt yastığının çıkmıyor oluşu gerçekten büyük eksi. Sırt yastığının çıkabildiği king modelinde ise arada 300 tl oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhankochan -- 28 Ekim 2020; 21:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhankochan

King modeli iyi güzel ancak sırt yastığının çıkmıyor oluşu gerçekten büyük eksi. Sırt yastığının çıkabildiği king modelinde ise arada 300 tl oynuyor

Artık tüm King modellerinde çıkıyor sanırım. King Fabric 300 tl daha pahalı ancak kumaş olduğundan dolayı böyle pahalı diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemi -- 28 Ekim 2020; 21:51:18 >
  • Tüm king modellerinde çıkıyorsa iyiymiş o zaman

• şu minimum yüksekliği de bir 10 cm daha düşürebilseniz çok güzel olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

King modelini almak istiyorum banka kartıyla alabiliyor muyuz? Birde kaç günde kargo gelir?
    Merhabalar;
    www.ofisel.com online mağazasından Banka kartı veya Kredi Kartı ile satın alabilirsiniz. Xprime King Modelleri 7-10 iş gününde kargoya teslimatları sağlanmaktadır.
  • quote:

King modeli iyi güzel ancak sırt yastığının çıkmıyor oluşu gerçekten büyük eksi. Sırt yastığının çıkabildiği king modelinde ise arada 300 tl oynuyor

Merhabalar;

Daha önce de söylediğimiz gibi 05.10.2020 Tarihinden itibaren Tüm Xprime Modelleri Bel ve Boyun Yastıkları çıkarılabilir olarak gönderilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunarstrain

şu minimum yüksekliği de bir 10 cm daha düşürebilseniz çok güzel olacak.

Merhabalar;

Ağır Ürünler olmasından dolayı Güçlü Amortisör kullanılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı inanın minimum tutulacak yükseklikte şu anda. Xprime King Modelleri en alt seviyede 48-49 cm arasında gelmektedir.
  • quote:

Tüm king modellerinde çıkıyorsa iyiymiş o zaman

Merhabalar,

Evet Tüm Xprime King, One ve Fabric Modellerinde çıkarılabilir duruma getirildi. Diğer Winner, Yeni Nesil, Alpha modellerimizde aynı şekilde sırt yastığı çıkarılabilir olarak düzenlenmiştir.
  • Merhabalar,

Havale ve donanimhaber indirim koduyla birlikte 100 lira civari indirim oluyor havaleyi de sistemde direk gorup hizli siparis kabulu yapiyorlar.
    Yaklasik 2-3 haftadir Winner ve One modellerini kullaniyoruz. Yeni kumas kesinlikle fark ediyor, terletme ve bunaltma minimum. Winner koltuk bosta isi One hic kullanilmiyor hatta. Kolcagin birini asiri guc kullandigim icin kirmistim sagolsun Ofisel yetkilileri yenisini ucret talep etmeden biran once gonderdiler kolay kurulumu var. tum mekanizmalar simdiye kadar sessiz calisti. Asagida goruldugu gibi Winner modelinde potluklar var tam yerlesmemis, yeni model oldugu icindir diye tahmin ediyorum One modelinde guzelce oturuyor kivrimlar. Kiliftaki bu tarz yamuklar beni rahatsiz etmedi. Sokulebilir bel yastiginin askilari cok gevsek bir lastikten uretilmis ayarladigim yerde cok iyi durmuyor kayiyor surekli. Simdiye kadar rahatsiz oldugum ve begenmedigim tek detay bel yastigi askilari olabilir.

Xprime Oyuncu Koltukları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: spookyman15

Merhabalar,

Havale ve donanimhaber indirim koduyla birlikte 100 lira civari indirim oluyor havaleyi de sistemde direk gorup hizli siparis kabulu yapiyorlar.
    Yaklasik 2-3 haftadir Winner ve One modellerini kullaniyoruz. Yeni kumas kesinlikle fark ediyor, terletme ve bunaltma minimum. Winner koltuk bosta isi One hic kullanilmiyor hatta. Kolcagin birini asiri guc kullandigim icin kirmistim sagolsun Ofisel yetkilileri yenisini ucret talep etmeden biran once gonderdiler kolay kurulumu var. tum mekanizmalar simdiye kadar sessiz calisti. Asagida goruldugu gibi Winner modelinde potluklar var tam yerlesmemis, yeni model oldugu icindir diye tahmin ediyorum One modelinde guzelce oturuyor kivrimlar. Kiliftaki bu tarz yamuklar beni rahatsiz etmedi. Sokulebilir bel yastiginin askilari cok gevsek bir lastikten uretilmis ayarladigim yerde cok iyi durmuyor kayiyor surekli. Simdiye kadar rahatsiz oldugum ve begenmedigim tek detay bel yastigi askilari olabilir.

Öncelikle güle güle kullanın hocam. Ben de King Fabric modelini sipariş verdim. Açıkçası ben de bu potluklardan korkuyorum. Birkaç incelemede daha denk geldim, böyle potluklar vardı. Sipariş verdikten sonra rica ettim, lütfen benim siparişimde dikkat edebilir misiniz dedim Xprime Oyuncu Koltukları  Henüz bir dönüş yapmadılar ama ürünü sabırsızlıkla bekliyorum, geldiği zaman buradan detaylı bir inceleme mesajı paylaşıcam.

Ek olarak şunu da belirtmeliyim ki çok iyi bir müşteri hizmetleri anlayışı var. Ne zaman soru sorsam en geç 1-2 saat içinde kibar bir şekilde geri dönüş yaptılar. Sadece bu potlukla alakalı ricama bir dönüş alamadım ama sanıyorum o da yoğunluktan dolayıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemi -- 31 Ekim 2020; 1:23:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: spookyman15

Merhabalar,

Bu gördüğün potluk büyük ihtimal parçanın yanlış boyutta kesimi,dikiş hatası veya senin koltuğunda kullanılan köpügün köpük firması tarafından hatalı boyutta üretilmesi sebebiyle olmuştur. Sonuçta elbise gibi kılıf şeklinde o köpük kalıba giydiriliyor. Bu üretim bir araba markasının koltukları için yapılsaydı , araba markasının QA/QC (Kalite güvence/Kalite kontrol) kısmı bunu kabul etmez ve düzeltilmesi için geri gönderirdi. Firma da düzeltip geri yollardı ancak o şekilde satışı kabul edilirdi. Sonuçta üretim bu, bu tarz hatalar olur her zaman ve düzeltilir. Önemli olan kontrol sırasında mümkün olduğunca kaçırmamak ve müşteriye düzgün şekilde yollamak. "Aman nasıl olsa alanların çoğu evde oyun oynayan tipler, azcık kırışık olsa nolur, biz bunu yollayalım bu tarz bir hata için kim uğraşırda düzelttirmek için irtibata geçer koca koltuğu geri yollar." şeklinde düşünüp müşteriye itelenmiyordur umarım.

Bence çok rahatsız olduysan bu tarz bir kırışıklıktan bir görüş derim, bir sürü uğraşa değiceğini düşünüyorsan. Dikiş hatası ise söküp dikip geri yollarlar.

• Xprime king koltuğu bugün teslim aldım. Forumda indirim olduğunu bilseydim onuda kullanırdım Xprime Oyuncu Koltukları Neyse; Haftasonlarınıda dahil edersek yaklaşık 10 günde geldi. Süre fena değil. Yaklaşık 2 saattir kullanıyorum. benim gibi 1.77 boyundaysanız yada 1.80 altındaysanız çok rahat edemeyebilirsiniz. Baldır kısımlarına baskı hissediyorum otururken. Belki kullandıkça yumuşar ve daha rahat olur diye umuyorum. Onun dışında malzeme kalitesi iyi duruyor. Kurulum kolay. Daha önce farklı arkadaşlarımda gördüğüm çoğu koltukla ya eşdeğer yada bir tık üst düzeyde diyebilirim. 1 ay sonra fikrim değişmez umarım ama genel olarak beğendim koltuğu. Ellerine sağlık Ofisel'in

• Dreadanor kullanıcısına yanıt

Rica etsem bizimle koltuğun fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: egemi

Rica etsem bizimle koltuğun fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?

Elbette.

Xprime Oyuncu Koltukları

Xprime Oyuncu Koltukları

Xprime Oyuncu Koltukları

Xprime Oyuncu Koltukları

• Kargo daire kapısına kadar getiriyor mu ona göre alacağım?

• DH-XPRİME

Bu kodu kullanabilen var mı ? Sitede bunu eklemeye çalıştığınız zaman "Bu belge zaten kullanılmaktadır" hatası alıyorum.

• JakX kullanıcısına yanıt

Asansöre kadar taşıdılar bende. Yukarı çıkarmadılar

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.