Şimdi Ara

Xperia Z5 Premium Root-Twmp-Drm fix-Xposed -Ekran ışığı fix ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
5.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Linkteki dosya z5p. benim telefonum z5 , uyumlumudur yoksa icinde z5 de de var mi ?

Bide bende bazi sistem yazilari ingilice sizde de boyle bir sorun varmi ben sadece tema kullaniyorum ekstra bir sey yok
     Xperia Z5 Premium Root-Twmp-Drm fix-Xposed -Ekran ışığı fix !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olmaz146 -- 7 Nisan 2017; 15:4:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunlarimi hallettim tessekur ederim.

Z5 7.0 kernel trwp drm fix root kaynak paylasabilirim

• olmaz146 O kullanıcısına yanıt
    Dosyalar uyumlu olmaz hocam illa ki ufak değişiklikler olabiliyor. Dil sorunu son gelen güncelleme ile çıktı. İlerde düzelecektir.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    aslında full ingilizce kullancan. nisan sonu günceleme verceklerdi ama benim telefon bl acık olduğu için güncellemeyi görmüyor. ilginiz için teşşekür ederim.
  • olmaz146 O kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi daha sonra da yapabilirsiniz hocam. İnşallah ilerde 810 kırılabilirse böyle ufak hatalar içinde fix ler bolca yayınlanır. Şu anlık yapabileceğimiz çok birşey yok.
  • MERHABA,

32.4.a.1.54

SON SÜRÜM YAZILIM için KERNEL BULAMADIM lütfen yardım edin

https://hizliresim.com/8NWkkQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CYMATRONX -- 14 Kasım 2017; 0:33:1 >
  • CYMATRONX C kullanıcısına yanıt
    160 sürümüne ait olan bütün stock kerneller. 54 sürümünde sorunsuz çalışır pdesire kernellerini tavsiye ederim

• Merhaba Android 7.1.1 sürümü Z5 premium var anlattığınız yöntemle root atabilir miyim?

• Konuyu hortlatıyorum öncelikle kusura bakmayın. Telefon 3.5 senedir bende ama bu konuyu yeni gördüm. Daha önce xda developers gibi yabancı forumları araştırıp rootlamaya çalıştım ama olmadı. Kullandıkları dil çok teknik terimler içeriyor, android yazılım konusunda benim gibi cahil insanlara hitap etmiyor. Şu an bu konuyu daha önce görüp z5 premiumlarını rootlayanlar mutlu mesut yaşarken ben öyle ham telefonla kalakaldım. Konuyu ve linkleri bugün için güncellemek mümkün mü acaba? Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.