Şimdi Ara

Xperia Z5 Premium Root-Twmp-Drm fix-Xposed -Ekran ışığı fix ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
5.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok ne yazıkki su dizini kernel tarafından korunuyor, kernel yüklemeden olmuyor kernel için de bootloader açılması şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Root hangi sürümler için geçerlidir ?

Z5 premium için 32.2.a.0.253 sürüm stock .ftf nerden bulabiliriz acaba ?
  • Flashtol yazılımı içerisinde istediğin sony telefona istediğin sürüm ftf yi indirebileceğin bölüm var, root. 253 sűrüm için geçerli

• lediod kullanıcısına yanıt
    ftf dosyalarını indirmek için en iyi yol Xperiafirm denilen uygulama onu indirerek istediğin telefon için ftf dosyası indirebilirsin.
  • Bende freedom çalışmıyor siz nasıl yaptınız?

• Mr.Deadplayer M kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm kullanıyorsunuz

• Selam arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim buradaki işlemleri yapmaya Çalışırken telefonun ekranı gitti telefonu açmaya çalıştığım da the software failed ekranı geldi Sony companion la onarmaya çalıştığımda hata veriyo aynı şekilde flash tool la denedim yüklemeyi olmadı kvk ya gönderdim garanti dışı işlem tespit edilmiş ddiler 1462 tl ücret çıkardılar şimdi benim anlamadığım sorun anakartta ise telefon açılırım mı yazılımsal ise root yapmaya çalıştığım ve bunu anladılar diye mi bu parayı istiyorlar şimdiden teşekkür ederim vereceğiniz cevaplar için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • thyrfing kullanıcısına yanıt
    Root yaparken telefonun donanımına zarar verecek kadar büyük sorun asla olmaz, olamaz. En fazla bootloader dizini uçar kernel boot edemez telefon açılmaz halk arasındaki tabiri ile brick olur, yazılımla gelen yazılımla gider bunların hepsi düzeltilebilir. Pm ile servis fiş numarasını yollayın tam olarak ne demişler bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgakayatk

Root yaparken telefonun donanımına zarar verecek kadar büyük sorun asla olmaz, olamaz. En fazla bootloader dizini uçar kernel boot edemez telefon açılmaz halk arasındaki tabiri ile brick olur, yazılımla gelen yazılımla gider bunların hepsi düzeltilebilir. Pm ile servis fiş numarasını yollayın tam olarak ne demişler bakayım

çıkartıkları mebla çok hocam oba canım sıkıldı bide ilgi sıfır arıyosun konuşamıyosun canımı sıktılar
  • Muhtemelen bootloader açık vaziyette yolladınız ondan servis sorun çıkarmıştır aslında kapatması çok basit kapatıp servise yollansa hiç kimse anlamaz. Zaten basit bir sorunu var kerel flashlancak olacak bitecek telefon sendeyse uzaktan bağlanıp hallederiz

• quote:

Muhtemelen bootloader açık vaziyette yolladınız ondan servis sorun çıkarmıştır aslında kapatması çok basit kapatıp servise yollansa hiç kimse anlamaz. Zaten basit bir sorunu var kerel flashlancak olacak bitecek telefon sendeyse uzaktan bağlanıp hallederiz

tmm hocam acemilik işte cihaz gelsin de artık garanti gitti sanırım:)
  • teleservisi dene
  • quote:

Hangi sürüm kullanıyorsunuz

.253,.305 gibi mi? Öyleyse. 305

• Çalışmıyor derken uygulama hiç açılmıyormu? Root izinlerine sahipmisiniz

• Hocam benim cihaz çift hatlı model, yurt dışından geldi. Buna uygun dosyalar da aynı linkte var değil mi? Şu an internet sıkıntılı ancak akşam bakabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z5 premiumun E6853 modeline uygun rom bulamadım rom x var ama onunda kernel uyumsuzlugundan yapamadım bildiğiniz güzel bir rom varmı?
  • Beyler xda bir rom buldum rom x diyehttp://forum.xda-developers.com/xperia-z5/development/xperia-x-rom-e6653-e6683-z5p-t3388183 herşeyi yapıyorum fakat telefon açılışta xperia yazısında takılı kalıp kapanıp yeniden açılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim.
  • quote:

Çalışmıyor derken uygulama hiç açılmıyormu? Root izinlerine sahipmisiniz

Uygulama hiç açılmıyor. Freedom isnt available fır your device diyor

• Esselamualeyküm.

Arkadaşlar Xperia Z5 Premium Dual (E6833 ) nasıl root yapacağım. Yukarıdaki işlemler benim telefon içinde geçerli mi? Yada geçersizse ne yapmam gerekir? Android sürümü 6.0.1

Acele Cevap Verirseniz çok iyi olacak
  • firsthakem F kullanıcısına yanıt
    Kernel olarak duale uygun olanını xda dan indirin geriye kalan bütün adımlar aynı olacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.