Şimdi Ara

Xperia Z5 Premium Root-Twmp-Drm fix-Xposed -Ekran ışığı fix ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
5.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam uyanma hizmeti birşey tarafından engelleniyordur bir arkadaş aynı dertten muzdarip di forumda, stamina modunda unutulmayacaklar kısmına com.wakeup olan hizmeti ekleyerek sorunu çözmüşlerdi. Bir deneyin ben romaur kullanmıyorum 2 gün zor sabrettim birsürü bug var xposed 21 api çalışıyor normalde 23 api çözemedim kendi stok roma kendim yaptım modifiyeleri şuan çok iyi çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • optimize için olmazsa olmaz xposed, konuda extra isteyenler olursa indirsinler yazdığım yerdeki dosyaları indirin twrm üzerinde xposed-v86-sdk23-arm64.zip bunu yükleyin daha sonrahttp://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3383776&d=1435601440 burdan xposed apk yı indirip kurun sonrası modüllerde bitiyor. Ses modu içinhttp://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3811457&d=1468406942 bunu kullanıyorum tavsiye ederim.

• hocam şu bootloader kilidini açtıktan sonra ki işlemide anlatabilir misiniz. root ve recovery kısmını.
  • lediod kullanıcısına yanıt
    ilk önce elinizde en son sürüm olan .253 sürümünün ftf olarak indirin (flastool içersinde entegre xperia frim yazılımı var ordan türkiyeye ait olan sürümü indirin başka ülkeye ait de olabilir çok önemli değil ama .253 olsun) sonra telefonu flash mode olarak bilgisayara bağlayın (ses kısmaya basılı tutarak usb yi takın ) sonra stok romu flashlayın işlem bittikten sonra telefonu açın , sorunsuz açılması lazım daha sonra tekrar kapatın telefonu bu defa fastboot olarak bağlayın ve konuda yazdığım kerneli yükleyin işlem bu kadar daha sonra telefonun bağlantısını kesin telefon açılırken sürekli ses açma tuşuna bas bırak yapın twrm kurtarma paneli açılıyr ordan root dosyasını flaslıyorsunuz bu kadar
  • Benim telefonu pc görmüyor ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Deadplayer -- 14 Ağustos 2016; 22:32:29 >
  • Mr.Deadplayer M kullanıcısına yanıt
    hangi aşamada görmüyor
  • Daha dosyaları indirmedim fakat usb takınca görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Deadplayer -- 15 Ağustos 2016; 10:22:19 >
  •  Xperia Z5 Premium Root-Twmp-Drm fix-Xposed -Ekran ışığı fix !
    ben bu uyarıyı alıyorum ne yapmalıyım?
  • Root vs için flashtool kurmanız yeterli yukarıda bir arkadaş da sormuştu inceleyin d
    Sürücü imza zorlamasini kaldırmaniz gerekli ondan yüklenmiyor

• Onu da yaptım ama bu attığım ekranda kalıyor sürekli.
  • Mr.Deadplayer M kullanıcısına yanıt
    bir sürü moda girmiş çıkmışsınız gözüküyor bir yerde yanlış yapıyorsunuz, işlem basamaklarını tekrar kontrol edip deneyin, bilgisayarla alakalı bir sorunda olabilir başka bir bilgisayarda deneyin
  • hocam bu freedoom uygulamasında hangi uygulamaları kırabiliyoruz.
  • O artık pek işe yarıyor aslında 2 yada 3 uygulama da çalıştı bende çünkü artık uygulamalar da birşey alacağın zaman google markete yönlendirip ordan alıyorsunuz uygulama içi alış kalmadı pek fazla, Lucky Patcher var onu indirin içerisinde özel yamalar oluyor onunla işimi görüyorum

• lucky patcher kurdum ama pek anlayamadım bi türlü yapamadım.
  • Z5 icin de gecerli mi bunlar?
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    evet aynı işlemleri uygulayabilirsiniz
  • lediod kullanıcısına yanıt
    Dostum programı çalıştır özel yama bulundu yazanlara tıkla yama menüsünü aç özel yamayı uygula de işlemler yapacak başarılı olursa yeşil yazılarla yazacak %100 çalışıyor diyemem ama şu ana kadarki birçok programı fulledi
  • Abi bu indirdiğimiz SuperSU.zip ne işe yarıyor yani onu ne yapıyoruz? Yani onu flashlarken dosya telefonda mı olucak yoksa pc de mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Deadplayer -- 23 Ağustos 2016; 12:42:31 >
  • Telefon hafızasında olacak yada sd karta atsanızda olur
  • bootloader kapalı iken root olmuyormu hala ? kingroot ile falan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.