Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (977. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 975976977978979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cavit63

Arkadaşlar türkçe 4.3 generic ftf oluşturup yeni konu açtım linki bir iki saat içinde koyacağım.

http://forum.donanimhaber.com/m_85854759/tm.htm

sağol abi bu güzel oldu , bende dün yükleyecektim net çok yavaş olduğum yerde birde sonradan düşündüm bir yama gelsin öyle yaparım dediydim ama sen hızlı çıktın eline emeğine sağlık.
  • Burkipower kullanıcısına yanıt
    Bu da benim Android

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay sonu olduğu için yeğenin nette kotadan dolayı çok yavaş iki saatten beri %64 upload edebildim.evde olsam şimdi bitmişti(fiber 20 mbt)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 30 Aralık 2013; 16:27:34 >
  • Birde ben paylaşayım bari

• %7 nerde %66 nerde ayrıca tek sıkıntı bu değil tuş kilidini açma için güç düğmesine basıyorum tık yok bazen tek seferde açılıyor bazen 20 defa deniyorum açılmıyor ekran mecbur sıfır layıp öyle. Açıyorum zaten şebeke üzerinden internet olayına girmeye hiç gerek yok zaten benim telefon da internete girmiyor,,,4.3 ü yüklediğim pişman oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

Birde ben paylaşayım bari

Hocam ekran açık kaç saat gidiyor bi ara açın bigün Full internet keyfi öyle deneyin bende Max 3saat 50dk şarj gidiyo ortalama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar,Root gıtmesınıde goz onune alarak suan yenı yazılımı guncellemıyı baslattım...
    Herseyı sıfırlayıp yapıyorum,umarım bı aksılık cıkmaz.
    Neden root lanabılır halı beklemedım..sabırsızlık ıste
  • quote:

birde update service yükle pc ye öyle dene yinede gelmesse , hemen yüklemekte istiyorsanız şu tr romu yükleyinhttps://skydrive.live.com/?cid=0614b7be927e8af7&id=614B7BE927E8AF7%21349&authkey=!AE3PNOG4jqKevLM sonrasında 4.3 e pc companion üzerinden geçebilirsiniz.

hocam rom nasıl yükleniyor ?
    kimisi 4.3 iyi değil diyor geçmelimiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasantk

%7 nerde %66 nerde ayrıca tek sıkıntı bu değil tuş kilidini açma için güç düğmesine basıyorum tık yok bazen tek seferde açılıyor bazen 20 defa deniyorum açılmıyor ekran mecbur sıfır layıp öyle. Açıyorum zaten şebeke üzerinden internet olayına girmeye hiç gerek yok zaten benim telefon da internete girmiyor,,,4.3 ü yüklediğim pişman oldum

dostum 4.3 geçerken sıfırladınmı yoksa eski sürüm üzerine sıfırlamadanmı güncelledin
  • müdür ben hiç merakımdan denemedim ama şöyle diyim staminayı merak edip bile açmadım herzaman konum verim cps sim açıktır öyle şeyleri hiç kapatmam uygulamaları hiç durdurmam benim gördüğüm maximum süre 2.30 gibi sanırım.
  • quote:

müdür ben hiç merakımdan denemedim ama şöyle diyim staminayı merak edip bile açmadım herzaman konum verim cps sim açıktır öyle şeyleri hiç kapatmam uygulamaları hiç durdurmam benim gördüğüm maximum süre 2.30 gibi sanırım.

Eve gidince yollucam benim imkanım var haftad 1 ekranı gözlemlemeye pazartesiler sınava giriyom telefondn çalışıyom şuan %2de,4 saatte ekran açıkkalma süresi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lediod

quote:

birde update service yükle pc ye öyle dene yinede gelmesse , hemen yüklemekte istiyorsanız şu tr romu yükleyinhttps://skydrive.live.com/?cid=0614b7be927e8af7&id=614B7BE927E8AF7%21349&authkey=!AE3PNOG4jqKevLM sonrasında 4.3 e pc companion üzerinden geçebilirsiniz.

hocam rom nasıl yükleniyor ?
    kimisi 4.3 iyi değil diyor geçmelimiyim ?

rom yüklemek oldukça kolay sadece flashtool uygulamasını pc ye kurduktan sonra flashtool programının klasörünün firmwares klasörü içine indirilen romu atıyoruz programı çalıştırıp romu seçip okeyliyoruz uyarı verincede telefonumuzu ses kısma tuşuna basarak bağlıyoruz sonrasında yükleme başlıyor. Ben 4.3 den memnunum şu anlık daha pişman olcak bir durum yaşamadım. bir sayfa geride cavit abi yeni konu açtı 4.3 yüklemek için orada detaylı anlatım var eğer yapamassanda uzaktan bağlanarak yardımcı olurum.
  • Ben 4.2.2 yi Update servisten yapmıştım sıkıntı olmadı hatta bu formdaki şikayetlerin hiç birinide yaşamadım 4.3 ü pc companition dan attım,,,sıfırlamaktan kastın güncelleme öncesi fabrika ayarlarına dönmekse yok yapmadım tlf nu bilgisayara taktım güncelleme var dedi bende kabul ettim,,

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

müdür ben hiç merakımdan denemedim ama şöyle diyim staminayı merak edip bile açmadım herzaman konum verim cps sim açıktır öyle şeyleri hiç kapatmam uygulamaları hiç durdurmam benim gördüğüm maximum süre 2.30 gibi sanırım.

Eve gidince yollucam benim imkanım var haftad 1 ekranı gözlemlemeye pazartesiler sınava giriyom telefondn çalışıyom şuan %2de,4 saatte ekran açıkkalma süresi

valla ben 4 saaati hiç görmedim zaten görsem de kullanamam işimiz gücümüz var yav bir günde 4 saat telefonla oynamakla geçermi israf
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasantk

Ben 4.2.2 yi Update servisten yapmıştım sıkıntı olmadı hatta bu formdaki şikayetlerin hiç birinide yaşamadım 4.3 ü pc companition dan attım,,,sıfırlamaktan kastın güncelleme öncesi fabrika ayarlarına dönmekse yok yapmadım tlf nu bilgisayara taktım güncelleme var dedi bende kabul ettim,,

eğer düzenli kullanmak istiyorsan her güncellemede sıfırlayarak yapmanı öneririm ben en ufak güncellemede bile hafıza kartına kadar formatlar sıfırdan yüklerim şu ana kadar hiç sıkıntı çıkmadı evet sıfırlamak dediğim fabrika ayarlarına dönüp dahili depolamayı komple silmek.
  • quote:

Ben telefondan pc comp'dan kontrol ediyorum güncel diyor ama update servis ile bi güncelleme görüyor 720 mb onada yarın bakacam 4.3 mü diye sizde kac mb'dı boyut hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

quote:

Ben telefondan pc comp'dan kontrol ediyorum güncel diyor ama update servis ile bi güncelleme görüyor 720 mb onada yarın bakacam 4.3 mü diye sizde kac mb'dı boyut hocam

hocam ya 748 yada 758 di ikisinden biri olduğuna eminim.
  • 4.3 generic tr ftf linki eklenmiştir
    http://forum.donanimhaber.com/m_85854759/tm.htm
  • Bu gün zor ama yarın ilk işim pc companition girip onar diyeceğim bildiğim kadarıyla o tlf nu Sıfırlayıp tekrar kuruyor Android sistemini şarjdan felan vazgeçtim şu tuşları açamama konusunu bi halledeyim

• Beyler telefonumda sd kart yoktu almadan önce epey uygulama oyun vs yükledim yaklaşık 3 gb alan dolu şimdi sd kart aldım fakat uygulamaları nasıl sd karta atacağım ?
  • 
Sayfa: önceki 975976977978979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.