Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (978. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

quote:

birde update service yükle pc ye öyle dene yinede gelmesse , hemen yüklemekte istiyorsanız şu tr romu yükleyinhttps://skydrive.live.com/?cid=0614b7be927e8af7&id=614B7BE927E8AF7%21349&authkey=!AE3PNOG4jqKevLM sonrasında 4.3 e pc companion üzerinden geçebilirsiniz.

Ben telefondan pc comp'dan kontrol ediyorum güncel diyor ama update servis ile bi güncelleme görüyor 720 mb onada yarın bakacam 4.3 mü diye sizde kac mb'dı boyut hocam

hocam ya 748 yada 758 di ikisinden biri olduğuna eminim.

O zaman bu bana gelen arkadasında dediği gibi 2.3 gingerbad turbo :)) saka bi yana arada 30mb'lık bi bosluk var bak şimdi dahada meraklandım ney o update olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.R.A.V.E.G.O

Beyler telefonumda sd kart yoktu almadan önce epey uygulama oyun vs yükledim yaklaşık 3 gb alan dolu şimdi sd kart aldım fakat uygulamaları nasıl sd karta atacağım ?

Burdan edindiğim bilgi kadarıyla resim müzik video harici hafıza kartına kopyalama yokmuş kaldırılmıs o özellik hocam

• ff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiceMan512 -- 22 Nisan 2014; 3:08:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

quote:

Orijinalden alıntı: T.R.A.V.E.G.O

Beyler telefonumda sd kart yoktu almadan önce epey uygulama oyun vs yükledim yaklaşık 3 gb alan dolu şimdi sd kart aldım fakat uygulamaları nasıl sd karta atacağım ?

Burdan edindiğim bilgi kadarıyla resim müzik video harici hafıza kartına kopyalama yokmuş kaldırılmıs o özellik hocam

Tamam teşekkür ederim
  • Rica ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 30 Aralık 2013; 18:03:36 >
  • aykt41 kullanıcısına yanıt
    dostum 30 mb bişey değil 2 veya 3 uygulama vardır extradan tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiceMan512

Arkadaşlar 4.3e geçtikten sonra bluetooth konusunda sıkıntı yaşayan var mı? Hiç bi şekilde ne dosya alabiliyorum ne de yollayabiliyorum.

dosya transferini bilemem ama bluetooth kulaklık kullanıyorum sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiceMan512

Arkadaşlar 4.3e geçtikten sonra bluetooth konusunda sıkıntı yaşayan var mı? Hiç bi şekilde ne dosya alabiliyorum ne de yollayabiliyorum.

ben dosya gönderimini wifi direct ile yaptığım için, dosya alışverişini bilmiyorum ama bluetooth ile ilgili bişeyleri değiştirdikleri çok açık. GSam Battery Pro programıyla 4.2.2 de görebildiğim Bluetooth kullanım süresini, 4.3'e geçtiğimden beri göremiyorum. zaman zaman SBH50'ye bağlanırkende sıkıntı çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkoc -- 31 Aralık 2013; 11:44:42 >
  • quote:

dostum 30 mb bişey değil 2 veya 3 uygulama vardır extradan tamam.

Yarın deneyecem indirip bakalım

• arkadaşlar bu hat gitme olayı bendede olmayı başladı birden bire hat gidiyor reset atana kadar gelmiyor sık sık oluyor ne yapmam lazım
  • Arkadaşlar şu dediğimi uygulayabilir misiniz:

Herhangi bir yakınınızın telefonundan mesaj kısmına - 8 yazıp kendi xperianıza gönderir misiniz?

Bende tire sekizi melodi olarak gösteriyor mesajda. Sizde ne gösterecek dener misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 30 Aralık 2013; 18:59:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Arkadaşlar şu dediğimi uygulayabilir misiniz:

Herhangi bir yakınınızın telefonundan mesaj kısmına - 8 yazıp kendi xperianıza gönderir misiniz?

Bende tire sekizi melodi olarak gösteriyor mesajda. Sizde ne gösterecek dener misiniz

Nota simgesi çıkıyor :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: carlosfierro

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Arkadaşlar şu dediğimi uygulayabilir misiniz:

Nota simgesi çıkıyor :-)

Eyvallah hocam demekki 4.3 roomunda olan bir bug

• quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

4.3 generic tr ftf linki eklenmiştir
    http://forum.donanimhaber.com/m_85854759/tm.htm

ilk kez yapmama rağmen sorunsuz şekilde tamamladım.yararlı paylaşımınız için çok teşekkür ederim.ilk kez yapmama rağmen sorunsuz şekilde tamamladım.yararlı paylaşımınız için çok teşekkür ederim.
  • generic uk hala gelmedi.bu ingilizler ne kadar ezikmiş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan00 -- 30 Aralık 2013; 20:10:39 >
  • Dostum bende generic uk romundaydım yukarıdaki anlatımla 4.3 e geçtim sony forumlarını da gezdim biraz her güncellemede uk geride kalıyomus tr roma geçmek en mantıklısı gibi gorunuyor

• Sarj konusu dışında herşey 4.2'den daha güzel. Sarjda fark edilir bi düşüş var.
  • Beyler şöyle bir kılıf aldım ince sert deri gibi eli terletmiyor, kenarlar kapalı ama alt ve üst açik her tarafı kapalı böyle ince sert bulunurmu piyasada

• EspiritusSancti E kullanıcısına yanıt
    kardeşim aynen öyle ,4.2 de bi türlü gelmemişti bana.ben telefondaki şeyler silinsin istemiyorum diye geçmiyorum tr roma ama ne yapsam bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasantk

Bu da benim Android

Kardeş seninde fazla benimkisi gibi :) 4.2 ye göre sarj durumun nedir peki
  • 
Sayfa: önceki 976977978979980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.