Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (979. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrmıstık

Birde ben paylaşayım bari

kardeş sen ne kullanmıyonmu teli :) süper bence :)
  • hakan00 kullanıcısına yanıt
    Bende cok tereddüt ettim pc comp.da verilerini yedekle ayarlarına kadar yedekliyor netten indirdigin dosyalar hariç herşey geri yükleniyor ve gerekli dosyaları indirdikten sonra 15dk bile sürmüyor yeni sürüme geçmen yaklaşık 2saat oldu 4.3 sürümüne geçeli ve şu anda 2saat önceki veriler ve ayarlarımın tamamı yüklü telefonda cavitin paylaştıgı romu tavsiye ederim daha önce bikaç teli brick yaptıgım için çekiniyordum ama korkacak bişy olmadıgını gordum :) seçim senin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada rom degiştirdikten sonra dh uygulamasını bulamadım birileri yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

quote:

Orijinalden alıntı: hasantk

Bu da benim Android

Kardeş seninde fazla benimkisi gibi :) 4.2 ye göre sarj durumun nedir peki

Beyler ben 4.3 ten eskisine geri Döndüm Batarya muhabbeti yüzünden bence eski versiyon 2 kati kadar hatta tam emin olmayarak sanirim 3 katı daha fazla gidiyor

Ve kamera çekimi resmen rezillik olmuş

Son olarakta chromede sanirim bir ara siyah gölge gibi birsey çikti ve web sayfalarının bazıarinida mobile comvert olarak göstermeyip normal sayfa masa üstü gibi gösteriyordu bazilarini

Kısaca 4.2.2 267 kullanmaya devam bence

Başkaları hiç birşey gözlemlemiyor kuruyor sanirim, makyajina kanip mi güzel diyorlar anlamadim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 31 Aralık 2013; 21:33:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.R.A.V.E.G.O

Beyler şöyle bir kılıf aldım ince sert deri gibi eli terletmiyor, kenarlar kapalı ama alt ve üst açik her tarafı kapalı böyle ince sert bulunurmu piyasada

Bende benzer 3-4 kılıf kullandım fakat özellikle USB çıkışının olduğu uç kısım sürekli kırılıyordu bende buradan 1 gümüş bir de mavi renk alüminyum kılıf aldım hafif ve sağlam. Tek dezavantajı şarj için dock kullandığımdan söktak yapılması gerekiyor (aslında diğer kılıflarda çıkarılıyor fakat daha pratikler )

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master08 -- 30 Aralık 2013; 22:12:14 >
  • Ben 4.3 ten memnunum arada hatalar oluyor ama benim 4.2 çok kötüydü hoparlörden ses gelmiyo kimseyle görüşemiyordum
    Şimdi batarya düşüncem şu ki
    Bluetooth kullanırsam Sw2 ile beraber çok hızlı bitiyo acayip hemde, kullanmazsam 4.2 ye göre daha memnunum diyebilirim
    Ekran açık kalma sürem 2 saat benim yalnız onu söyleyim

• master08 kullanıcısına yanıt
    Hocam gule gule kullanin.bende cok begeniyorum bu kilif modelini. Birde detayli birkac resim eklerseniz cok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srfdrd3555 -- 30 Aralık 2013; 22:34:54 >
  • Yaklaşık 1 saattir 4.3 ile kullanıp incelemeye çalışıyorum ve benim z de şarj süresi kesinlikle daha iyi olmuş eskisine göre (gerçi 1-2 gün denemek lazım). 4.3 ü yüklemesi çok kolay oldu. Getirdiği yeniliklerin hepsini okuyamayıp inceleyemesem de eskisine kıyasla oldukça iyi olmuş.

Yalnız şebeke çekim sinyalinde bir sıkıntı mı var anlamış değilim..

Ayrıca kameradaki yeni uygulama zımbırtısındaki Sony'nin çıkarmış olduğu "Motion Shot" niçin ülkemizde kullanılmıyor çok merak ediyorum..
  • arkadaşlar bana mesajlar çifter çifter gelmeye başladı neden olabilir acaba girmediğim yer kalmadı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

quote:

Bu da benim Android

Beyler ben 4.3 ten eskisine geri Döndüm Batarya muhabbeti yüzünden bence eski versiyon 2 kati kadar hatta tam emin olmayarak sanirim 3 katı daha fazla gidiyor

Son olarakta chromede sanirim bir ara siyah gölge gibi birsey çikti ve web sayfalarının bazıarinida mobile comvert olarak göstermeyip normal sayfa masa üstü gibi gösteriyordu bazilarini

Başkaları hiç birşey gözlemlemiyor kuruyor sanirim, makyajina kanip mi güzel diyorlar anlamadim?

Senin tel problemli %66is sorunlu benim kamera gayet iyi standart xz açısından yani ve cok aktif bir kullanıcı olmama rağmen %6kullaniyor Android isis

• MOTION SHOT İÇİN APK DOSYASI ;

http://dl.xda-developers.com/attachdl/85bb4d4b808d38e394db800efca6ea81/52c1e5f1/2/4/6/1/1/6/3/LatestMotionShot1.1.5.apk

• quote:

Orijinalden alıntı: master08

quote:

Orijinalden alıntı: T.R.A.V.E.G.O

Beyler şöyle bir kılıf aldım ince sert deri gibi eli terletmiyor, kenarlar kapalı ama alt ve üst açik her tarafı kapalı böyle ince sert bulunurmu piyasada

Bende benzer 3-4 kılıf kullandım fakat özellikle USB çıkışının olduğu uç kısım sürekli kırılıyordu bende buradan 1 gümüş bir de mavi renk alüminyum kılıf aldım hafif ve sağlam. Tek dezavantajı şarj için dock kullandığımdan söktak yapılması gerekiyor (aslında diğer kılıflarda çıkarılıyor fakat daha pratikler )

edit : imla

alüminyum gibi böyle sert olanlar çiziyo telefonu diyolar, var mı öyle bişey acaba
  • srfdrd3555 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, buraya birkaç resim daha ekledim.
  • zeynepsikolog Z kullanıcısına yanıt
    Henüz bir çizikle karşılaşmadım. Kılıfın kasa kısmında 4 tarafında siyah plastik bir malzeme var aşağıdaki resimde görebilirsin bu kenarlara temasını engelliyor. Arka kısmı için sen sorunca kontrol ettim bir çizik göremedim. Zaten olsa bile telefonun arka kısmı içinde koruyucu jelatin uygulamıştım en fazla bu çizilir onuda değiştiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master08 -- 31 Aralık 2013; 0:06:54 >
    hocam nerden aldınız bu koruyucu kabı bulamadım hiç biyerde. kaba gosteriyormu telefonu. birde bana mesajlar çifter çifter geliyor nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

quote:

Bu da benim Android

Senin tel problemli %66is sorunlu benim kamera gayet iyi standart xz açısından yani ve cok aktif bir kullanıcı olmama rağmen %6kullaniyor Android isis

Kadar güncelleme aldim sıkıntı çıkmadılar 4.3 mü sıkıntı cikariyor yani?

• arkadaşlar merhaba,

telefonda kablosuz bağlantı gidince, tekrar bağlanınca, altta, "kablosuz ağa bağlandı", "internet bağlantısı kesildi", "internet bağlantısı zayıf" gibi mesajlar çıkıyor. bunu nereden kapatabilirim?

şimdiden teşekkürler.

hıı o plastik kısımları bilmiyodum çok mantıklıymış teşekkürler ya çok faydalı oldu
    güle güle kullan
  • lediod kullanıcısına yanıt
    E-Bay'dan aldım ilk mesajda link vardı. yine vereyim linkihttp://www.ebay.com/itm/Full-Metal-Aluminum-Case-Pouch-cover-for-Sony-Ericsson-Xpeira-Z-L36h-L36i-New-/271321652494

Bahsettiğin sorunla hiç karşılaşmadım, belki bilenler vardır. Ayrıca kaba durmuyor ya da ben öyle hissediyorum. Tabi böyle olmasının bir sebebi de yakın zamanda bir yakınım için çift sim kartlı bir Galaxy Note3 root'lamamında etkisi var . İnsan onu eline alınca bizim Z küçücük geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master08 -- 31 Aralık 2013; 0:21:46 >
  • zeynepsikolog Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.