Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (795. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Htc one 30 gün içinde 4.4 güncellemesi alacak, biz hala 4.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_abay

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_abay

arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı daha doğrusu camı çatladı sony yazısından aşağı sağ ve sol çapraza doğru iki büyük çatlak var ve üstten iki parmak kalınlığında bir bölümün dokunmatiği çalışmıyor büyük ihtimalle ekran almam gerekecek yada servise göndericem türkiyede en ucuz ekranı nerde bulabilirim hemen yaptırmam gerekiyor yada servis ne kadara onarıyor bilginiz varmı çok acildir teşekkürler

arkadaşlar yokmu bilgisi olan :( zaten garanti dışı kalacak cihaz illaki ücret ödeyeceğim teleservice ne kadar çeker fikri olan varmı bi arkadaş vasıtası ile kavacık KVK da 590 liraya yaptırabiliyorum orijinal ekran bide tanıdık arada oldugu için aynı gün verecek cihazı fikriniz nedir?

İyi fiyat yaptır derim bide orjinal ise çünkü ebayda 200-220 dolar civarı idi fiyatı ekranın yanlş hattlamysm fiyat iyi bnce yaptır başka yapabilecek bişe yok en azndn orjinal garanti olır

• Arkadaşlar xperia z'nin mikrofondan nasıl ses aldığını test etmek için yoğun ses altında daha doğrusu odadaki eşyaları ufaktan titretecek kadar kendimce bir ses sistemim var ve tiz sevdiğim için hem bas hemde tiz'i test ettim ve dinlerken boğulma yaşamadım bası harika almış sanki orjinal mp3'ü dinler gibiydim. video linki aşağıda. Bass'ı daha iyi hissetmek için sisteminizde subwoofer olması yeterli, standart hoparlörlerle nasıl olur bilmiyorum

• Benden başka fotoğraf paylaşan yok ama... otomatik mod,yer;somuncu baba darende

• Şu fotoğraflar uygulaması sizde varmı

• Bir ekran görüntüsü de benden

• S3 de de oluştu z dede var

• srfdrd3555 kullanıcısına yanıt
    google nin uygulaması kaldırılmıyorda illa devre dışı brakcam
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    Bass on numara masamın üzerinde duran bardak titredi resmen Subwoofer'ı olmayan arkadaşlar kaliteli bir kulaklıkla dinlesinler
  • Sony'ye tek bir sorum şu, madem telefonun arka kapağının altındaki kocaman gereksiz yazılar saklanabiliyordu (bkz. Z1) Neden bizim telefonda böyle tasarımı mahveden bir şey yapıldı?

• quote:

Orijinalden alıntı: addostylo

Htc one 30 gün içinde 4.4 güncellemesi alacak, biz hala 4.2

Z de 30 gün içinde alacak değişen bir şey yok

• quote:

Sony'ye tek bir sorum şu, madem telefonun arka kapağının altındaki kocaman gereksiz yazılar saklanabiliyordu (bkz. Z1) Neden bizim telefonda böyle tasarımı mahveden bir şey yapıldı?

Ben cevap vereyim z çıraklık donemi bu tip telefonunda ustalığına daha cok var.

• quote:

Orijinalden alıntı: freestyler_07

Bass on numara masamın üzerinde duran bardak titredi resmen Subwoofer'ı olmayan arkadaşlar kaliteli bir kulaklıkla dinlesinler

Aynen dostum o yüzden ufak tefek şeyleri kaldırdım masadan oynamasın sesi kirletmesin diye
  • quote:

Sony'ye tek bir sorum şu, madem telefonun arka kapağının altındaki kocaman gereksiz yazılar saklanabiliyordu (bkz. Z1) Neden bizim telefonda böyle tasarımı mahveden bir şey yapıldı?

Aslında ilk piyasaya çıktığında çok beğenildi ama Z1'e koyulmadı ve daha çok beğenildi durum bundan ibaret.
  • Bunlarda Full Z1(MonxV3) Romunun günlük batarya performansı. Facebook, Messenger gibi Sosyal uygulamalarım dışında tüm uygulamaları uyuttum ve ekran ışığı otomatik'te

Edit : Kalan %4 şarjla 20 dakka daha açık kaldı ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 4 Kasım 2013; 0:49:17 >
  • Arkadaşlar merhaba Sony CP-F5 5000mah modelini (taşınabilir şarj) aldım ve kullanmaya başladım.
    Fakat Xperia Z telefonumu 1,5 kez şarj edebiliyor. (1 kez tam doldurduktan sonra, ikinci doldurmada %30'da kalıyor) Normalde bu taşınabilir batarya 5000 amper ve xperia Z 2300 amper, doğal olarak Z ' yi 2 kez şarj etmek için 4600 amper yeterli oluyor. Şimdi nasıl oluyorda bu 5000 lik cihaz benim Z 'yi 2 kez tam dolduramıyor? Bilgisi olan cevap yazarsa çok memnun olurum. Bozuk mu bu cihaz acaba, kafama takıldı.?
    Teşekkürler.
  • Kamerasına bastırınca köşede siyah nokta oldu hay... ..... Senin sony kamerada artık border var beleşe allahtan ortada bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Arkadaşlar merhaba Sony CP-F5 5000mah modelini (taşınabilir şarj) aldım ve kullanmaya başladım.
    Fakat Xperia Z telefonumu 1,5 kez şarj edebiliyor. (1 kez tam doldurduktan sonra, ikinci doldurmada %30'da kalıyor) Normalde bu taşınabilir batarya 5000 amper ve xperia Z 2300 amper, doğal olarak Z ' yi 2 kez şarj etmek için 4600 amper yeterli oluyor. Şimdi nasıl oluyorda bu 5000 lik cihaz benim Z 'yi 2 kez tam dolduramıyor? Bilgisi olan cevap yazarsa çok memnun olurum. Bozuk mu bu cihaz acaba, kafama takıldı.?
    Teşekkürler.

Arkadaşımdada S3 var ve 2200 mAh şarjlı kılıf kıllanıyor ve s3 2100 mAh olduğu halde kılıf %80 dolduruyor. Asla rakamlara bakma dostum 1 defadan fazla dolduruyorsa öp başına koy :)
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    bak bende almayı düşünüyordum ama kullanan birini bulamadım. bende merak ettim sorunun cevabını şimdi
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum hocam, fakat arkadaşımda aynı üründen aldı s3'ü 2 kez doldurduğunu söylüyor.
    Acaba zamanla açılır mı? Telefonuda ilk aldığımızda şarjı az gidiyordu, sonradan biraz açılmıştı.
    Ne düşünüyorsun prof hocam?
  • 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.