Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tnevel92

quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

ben yeniyim forumda videoya nerden bakicaz bi zahmet soyler misiniz ???

http://www.youtube.com/watch?v=SPitudNNqjo&feature=youtu.be

tesekkurler kardes
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Hayırlı olsun , bir bayandan telefon incelemesi görmek şaşırtıcı :) Video için ellerinize sağlık birkaç sorum olucak ;

Galaxy S3 den Xperia Z ye geçmek çok mantıklı olurmu ?

Kamerası S3 e göre sizce ne kadar iyi.

Sizi şunu söylemek gerekirse s3 den çok daha ne t bir görüntü var ve süper ötesi
    Oyunlarda falan çok bir fark olacağını sanmıyorum
    Su geçirmezlik falan iyi ekran görüntüsü de ama eğer çok merak edildiyse geçilebilir

O zaman biraz daha beklemek gerek , ilerleyen günlerde Xperia Z ile çekilmiş fotoğraflar ekliyecekmisiniz ?

Şimdi 1 tane ekliyorum o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet :D
    Zaten o s3 arkadaşım
    Xperia s de kardeşimin
    Biz değişik türler heralde hoşumuza gidiyor
    İphone jb falan yapmışlığım da var :D

Açıkça söylemek gerekirse teknolojiyle haşır neşir erkekler. Kendileri gibi teknolojiyi takip eden, teknolojiye ilgi duyan kızlara karşı bakış açıları çok olumlu oluyor. (DH 'deki tüm üyeler eminim bu düşüncededir.) Tebrik ediyorum tekrardan. Yeni incelemelerinde görüşmek üzere.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun , bir bayandan telefon incelemesi görmek şaşırtıcı :) Video için ellerinize sağlık birkaç sorum olucak ;

Sizi şunu söylemek gerekirse s3 den çok daha ne t bir görüntü var ve süper ötesi
    Su geçirmezlik falan iyi ekran görüntüsü de ama eğer çok merak edildiyse geçilebilir

O zaman biraz daha beklemek gerek , ilerleyen günlerde Xperia Z ile çekilmiş fotoğraflar ekliyecekmisiniz ?

Çok sayıda renk içeren materyalleri çekersen güzel olur :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdilik bunu ekleyebildim
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elifednah -- 2 Mart 2013; 20:19:10 >
  • Videoyu çeken kız mıydı kız sesi geldi ilk videoda

• bu alt tarafta bulunan kapasitif tuslar dokunmatik ekrana alinmis ben bunu zaten farketmistir fakat oyun oynarken hatta fruit ninjada bu biraz butunlugu bozuo bide oynarken yanlislikla deysen aniden oyun kapanicak siz daha iyi bilirsiniz gerci ben bunu gordum
  • quote:

bu alt tarafta bulunan kapasitif tuslar dokunmatik ekrana alinmis ben bunu zaten farketmistir fakat oyun oynarken hatta fruit ninjada bu biraz butunlugu bozuo bide oynarken yanlislikla deysen aniden oyun kapanicak siz daha iyi bilirsiniz gerci ben bunu gordum

Evet nfs de yarışlarda falan sorun çıkarabilir dikkat etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Videoyu çeken kız mıydı kız sesi geldi ilk videoda

Evet bayanım

• birde ben donanim haberdeki incelemede yanlis duymadiysam ekran ips ekran degildi hatta yan acilardan goruntunun cok iyi olmadigini soliodu siz hic baktiniz mi goruntu nasil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Videoyu çeken kız mıydı kız sesi geldi ilk videoda

Evet bayanım

• bide xperia z deki hoparlor cikisinin zayif olmasinin sebebi nedir bu telefon pazarinda yeni htc one m7 i bir adim one tasir boyle bi seye neden dikkat etmemisler
  • İnceleme de XZ gibi süper. Elinize sağlık.
  • quote:

bide xperia z deki hoparlor cikisinin zayif olmasinin sebebi nedir bu telefon pazarinda yeni htc one m7 i bir adim one tasir boyle bi seye neden dikkat etmemisler

hem ince hemde su geçirmezlikten dolayı filitre war diyorlar....
  • quote:

bide xperia z deki hoparlor cikisinin zayif olmasinin sebebi nedir bu telefon pazarinda yeni htc one m7 i bir adim one tasir boyle bi seye neden dikkat etmemisler

Telefon su geçirmiyor o nedenle olabilir ve zaten kaliteli müzik dinlemeyi sevenler kulaklıklığı kullanıcaktır.
  • benim acimdan z nin tasarimi pek hosuma gitmedi cunku dikdorgenimsi yapilar hosuma gitmiyor bu kavisli bombeli dedigimiz yappi daha cok hosuma gidiyor birde telefonu cam bir fanus icine atip su gecirmeme testi yaparsaniz daha yararli olur ama ic arayuz olarak hosuma gitti bide xperia s size ait herhalde neden gidipte xperia z aldiniz hem tasarim hem arayuz olarak baya benziolar tabi kamera islemci hizinda z daha onde ama ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

İnceleme de XZ gibi süper. Elinize sağlık.

Teşekkürler

• quote:

benim acimdan z nin tasarimi pek hosuma gitmedi cunku dikdorgenimsi yapilar hosuma gitmiyor bu kavisli bombeli dedigimiz yappi daha cok hosuma gidiyor birde telefonu cam bir fanus icine atip su gecirmeme testi yaparsaniz daha yararli olur ama ic arayuz olarak hosuma gitti bide xperia s size ait herhalde neden gidipte xperia z aldiniz hem tasarim hem arayuz olarak baya benziolar tabi kamera islemci hizinda z daha onde ama ????

O Xperia s kardeşimin bendeki beyaz renk zaten bir sonraki incelemede onu kullanacağımsu geçirmezlik beni cazip etti diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Telefon su geçirmiyor o nedenle olabilir ve zaten kaliteli müzik dinlemeyi sevenler kulaklıklığı kullanıcaktır.

dediginiz dogru hocam kaliteli muzik dinlemek isteyen hoparlor kullanacak fakat bu kamera ile video kaydinda ses kaydinda falan hoparlor cikisi onemli bir sey bu sefer cektigin videolarin seslerini izledigin filmlerin seslerini duyamiyosun bide telefon su kacirmasin die butun girislere kapakcik yapmislar bizim turk halki zaten 1700 tl lik telefonu suyun altina kolay kolay sokmaz
  • quote:

quote:

benim acimdan z nin tasarimi pek hosuma gitmedi cunku dikdorgenimsi yapilar hosuma gitmiyor bu kavisli bombeli dedigimiz yappi daha cok hosuma gidiyor birde telefonu cam bir fanus icine atip su gecirmeme testi yaparsaniz daha yararli olur ama ic arayuz olarak hosuma gitti bide xperia s size ait herhalde neden gidipte xperia z aldiniz hem tasarim hem arayuz olarak baya benziolar tabi kamera islemci hizinda z daha onde ama ????

O Xperia s kardeşimin bendeki beyaz renk zaten bir sonraki incelemede onu kullanacağımsu geçirmezlik beni cazip etti diyelim

simdi telefonu hergun suya dusurmuyosunuz heralde neyse yinede hayirli olsun gule gule kullanin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.