Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony 4.8 inç lik bi telefon üzerinde çalışıyo xperia z geride kalıcak bekleyip o telefonu almakta yarar var. bu arada inceleme 10 üzerinden 7.9
  • 6-7 ay beklemek? E ondan 6-7 ay sonra da başka bir telefon çıkacak. Onu bekleyin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockonur

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

Hayırlı olsun Video için elinize sağlık, Videodan da belli oluyor ekran çok parlak siyah diyebilen yok siyah bildiğin gri

Teşekkürler
    Biraz öyle ama pek önemli olduğunu sanmıyorum sonuçta hep siyah kullanılmıyor ki

Bu inceleme siteleri yüzünden insanları bu hale getirdiler ''full HD ekran isterim çok parlak tam siyah.. v.s. ..'' o ekranda 3D max mı çalıştıracan? Adobe after effects mi çalışacan yada bütün bir full HD filmi izleyecenmi diye soran yok... Birde ''telefon su geçirmiyor'' diye hemen küvete fırlatmak, ''darbelere dayanıklı'' diye bulldozerle geçince ekranı çizilecekmi diye denemek noluyor arkadaşlar ya? :D

+ ''Makinalı tüfekle 100 metreden ateş edince kurşun geçirmeyecek o telefon arkadaş!''
    +Niye?
    +Çünkü hepimiz özel harekatız!
    +Abi çelik yelek giy
    +Onu bilemem telefon da dayanıklı olsun
    +Tamam

telefon su geçirmiyosa incelemede bunada yer verilir elbet. bu senin dediğin kamerası çok güzel çekiyo diyip hiç resim çekmemek gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

Güzel bir video elinize sağlık

Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: warriorsiwit

Oyun incelemelerini bekliyorum hayırlı olsun yeniden

Teşekkürler
    Hangi oyunlar olsun

vice city modern combat 4 max payne bunları incelersen sevinirim eğer telefon alırsam ilk iş bunları yüklemek olcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk defa bir bayanin hazirladigi incelemeyi izledim,millet de anca face-twitterdan guncelleme yapsin
    tesekkurler inceleme icin eger tekrar video yada fotografla karsilastirma yapacaksaniz S ile Z nin ekranini farkli acilardan karsilastirirsaniz sevinirim

• Bugün arkadaş ortamında muhabbet ediyorduk, laf döndü dolaştı kızlar ve teknolojiye geldi. Bu kızların %99 u hatta %100 ü teknoloji cahili diyordum...
    Ta ki bu inceleme videosunu görene kadar. Tebrik ediyorum, güzel inceleme. Kızlar ve teknoloji hakkında şu anki fikrimi soracak olursan. Fikrim değişmedi İstisnalar kaideyi bozmaz.
  • quote:

quote:

quote:

Oyun incelemelerini bekliyorum hayırlı olsun yeniden

Teşekkürler
    Hangi oyunlar olsun

vice city modern combat 4 max payne bunları incelersen sevinirim eğer telefon alırsam ilk iş bunları yüklemek olcak

Çok büyük dosyalar olanları pek oynamıyorum
    İnceleme için nfs ve dark knight i indiriyorum şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain16

Ilk defa bir bayanin hazirladigi incelemeyi izledim,millet de anca face-twitterdan guncelleme yapsin
    tesekkurler inceleme icin eger tekrar video yada fotografla karsilastirma yapacaksaniz S ile Z nin ekranini farkli acilardan karsilastirirsaniz sevinirim

Evet yapacağım daha detaylı olucak
    Ekranlarını ge kameralarını incelemeye çalışacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: afd92

6-7 ay beklemek? E ondan 6-7 ay sonra da başka bir telefon çıkacak. Onu bekleyin o zaman.

Bu işin sonu yok, 7 ay çok uzun bir süre artık, hangi aleti alırsanız alın 7-8 ay sonra yeni modeli birşekilde duyuruluyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

Bugün arkadaş ortamında muhabbet ediyorduk, laf döndü dolaştı kızlar ve teknolojiye geldi. Bu kızların %99 u hatta %100 ü teknoloji cahili diyordum...
    Ta ki bu inceleme videosunu görene kadar. Tebrik ediyorum, güzel inceleme. Kızlar ve teknoloji hakkında şu anki fikrimi soracak olursan. Fikrim değişmedi İstisnalar kaideyi bozmaz.

Aslında bütün kızlar kısıtlaması yanlış
    Benim arkadaşlarımın çoğu teknoloji bilgili :D

• quote:

Bugün arkadaş ortamında muhabbet ediyorduk, laf döndü dolaştı kızlar ve teknolojiye geldi. Bu kızların %99 u hatta %100 ü teknoloji cahili diyordum...

%99 u doğru söylemişsin. konu sahibi %1 içinde yer alıyo ünide erkeklere sorunca telefonunun ram ini ekranının inç ini vs. biliyo. kızlar ise sadece marka-model söylüyo. misal samsung s3. başka bilgileri yok. soruyorum amaaan ne bilim babam aldı işte diyolar

edit: zaten istisnalar kaideyi bozmaz demişsin orasını görmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 2 Mart 2013; 19:50:38 >
  • Hayırlı olsun , bir bayandan telefon incelemesi görmek şaşırtıcı :) Video için ellerinize sağlık birkaç sorum olucak ;

Galaxy S3 den Xperia Z ye geçmek çok mantıklı olurmu ?

Kamerası S3 e göre sizce ne kadar iyi.
  • quote:

quote:

Darısı benim çevremdeki kızlara diyelim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Hayırlı olsun , bir bayandan telefon incelemesi görmek şaşırtıcı :) Video için ellerinize sağlık birkaç sorum olucak ;

Sizi şunu söylemek gerekirse s3 den çok daha ne t bir görüntü var ve süper ötesi
    Oyunlarda falan çok bir fark olacağını sanmıyorum
    Su geçirmezlik falan iyi ekran görüntüsü de ama eğer çok merak edildiyse geçilebilir

• quote:

quote:

quote:

Darısı benim çevremdeki kızlara diyelim o zaman

Evet :D
    Zaten o s3 arkadaşım
    Xperia s de kardeşimin
    Biz değişik türler heralde hoşumuza gidiyor
    İphone jb falan yapmışlığım da var :D

• ben yeniyim forumda videoya nerden bakicaz bi zahmet soyler misiniz ???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Hayırlı olsun , bir bayandan telefon incelemesi görmek şaşırtıcı :) Video için ellerinize sağlık birkaç sorum olucak ;

Sizi şunu söylemek gerekirse s3 den çok daha ne t bir görüntü var ve süper ötesi
    Oyunlarda falan çok bir fark olacağını sanmıyorum
    Su geçirmezlik falan iyi ekran görüntüsü de ama eğer çok merak edildiyse geçilebilir

O zaman biraz daha beklemek gerek , ilerleyen günlerde Xperia Z ile çekilmiş fotoğraflar ekliyecekmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

ben yeniyim forumda videoya nerden bakicaz bi zahmet soyler misiniz ???

http://www.youtube.com/watch?v=SPitudNNqjo&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.