Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockonur

Bu inceleme siteleri yüzünden insanları bu hale getirdiler ''full HD ekran isterim çok parlak tam siyah.. v.s. ..'' o ekranda 3D max mı çalıştıracan? Adobe after effects mi çalışacan yada bütün bir full HD filmi izleyecenmi diye soran yok... Birde ''telefon su geçirmiyor'' diye hemen küvete fırlatmak, ''darbelere dayanıklı'' diye bulldozerle geçince ekranı çizilecekmi diye denemek noluyor arkadaşlar ya? :D

+ ''Makinalı tüfekle 100 metreden ateş edince kurşun geçirmeyecek o telefon arkadaş!''
    +Niye?
    +Çünkü hepimiz özel harekatız!
    +Abi çelik yelek giy
    +Onu bilemem telefon da dayanıklı olsun
    +Tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

ARKADAŞLAR VİDEOLARIN HEPSİ HAZIR YOUTUBE A YÜKLEME AŞAMASINDAYIM

Arkadaşlar şuan elimde xperia z var ve süper bir telefon diyebilirim
    ses kalitesi muhteşem
    telefonu alır almaz suya soktum ve süper bir duyguydu
    xperia s den sonra biraz büyük gibi gelse de eliniz alışıyor
    usb ile şarj edemiyoruz (ben ilk başta edilmiyor sanmıştım ediliyor yerini görmemiştim sadece) bir tane aleti var telefon yan dururken şarj oluyor
    Kulaklığı çok güzel ve şık
    Kutudan smart tag da çıktı sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz

hayırlı osun kaça nerden aldınız saygılar

kadiköyden 1700 e aldım

Fiyat iyiymiş
    Hayırlı olsun.

Edit : İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 2 Mart 2013; 21:09:51 >
  • 1700'e almışsan iyi kurtarmışsın Türkiye şartlarına göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz gene iyisiniz benim çevremdeki kızlar daha da rezil.Geçen arkadaş piranha tablet getirdiydi derste oynarken hocaya kaptırdıydı anlatıyorlardı aralarında ipad di diye tutturdu.Ya olur mu piranhaydı biliyorum ben dedim.Kızın cevabını virgülüne dokunmadan yazıyorum " olur mu batuhan o ipad di internete giriyor ".5 dk dedim tabletlerin hepsi nete girer yok inandıramadım kıza.İnceleme harika.Dead Trigger bekleriz.
  • Bayan kullanıcılardan genelde bu tarz videolar görmezdik,nick'e bakmadan konuya giriş yaptım videoyu açtım ve bayan sesini duyunca şaşırdım.İncelemeyi sonuna kadar izledim.Başarılı olmuş tebrik ederim fakat cihaz bana çok büyük geliyor nedense.Bu tarz cihazlara alışamıyorum.Boyutu dışında gerçekten güzel ürün.Özellikle darbeye ve suya karşı dayanıklı olması yenilikçi bir atılım Sony adına.Tasarımlarınıda beğeniyorum zaten Sony'nin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbbatuhan26

Siz gene iyisiniz benim çevremdeki kızlar daha da rezil.Geçen arkadaş piranha tablet getirdiydi derste oynarken hocaya kaptırdıydı anlatıyorlardı aralarında ipad di diye tutturdu.Ya olur mu piranhaydı biliyorum ben dedim.Kızın cevabını virgülüne dokunmadan yazıyorum " olur mu batuhan o ipad di internete giriyor ".5 dk dedim tabletlerin hepsi nete girer yok inandıramadım kıza.İnceleme harika.Dead Trigger bekleriz.

O da tuhafmış :D
    Dead trigger tamam onu da ekledim
    nfs indirdim ve tüneldeki lambalar arabanın arka camına yanıyor ya bunu görmeniz lazım
    xperia s de fark etmemiştim bunda yollardaki su birikintilerini görebiliyoruz
    diğer oyunlarıda indirip en kısa zamanda incelemeyi koyacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

1700'e almışsan iyi kurtarmışsın Türkiye şartlarına göre

evet iyi buldum diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

benim acimdan z nin tasarimi pek hosuma gitmedi cunku dikdorgenimsi yapilar hosuma gitmiyor bu kavisli bombeli dedigimiz yappi daha cok hosuma gidiyor birde telefonu cam bir fanus icine atip su gecirmeme testi yaparsaniz daha yararli olur ama ic arayuz olarak hosuma gitti bide xperia s size ait herhalde neden gidipte xperia z aldiniz hem tasarim hem arayuz olarak baya benziolar tabi kamera islemci hizinda z daha onde ama ????

O Xperia s kardeşimin bendeki beyaz renk zaten bir sonraki incelemede onu kullanacağımsu geçirmezlik beni cazip etti diyelim

simdi telefonu hergun suya dusurmuyosunuz heralde neyse yinede hayirli olsun gule gule kullanin

aslında o da var ama ne biliyim bende böyle bi heves alma isteği var :D
  • oha forumda bağyan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

ARKADAŞLAR VİDEOLARIN HEPSİ HAZIR YOUTUBE A YÜKLEME AŞAMASINDAYIM

Arkadaşlar şuan elimde xperia z var ve süper bir telefon diyebilirim
    ses kalitesi muhteşem
    telefonu alır almaz suya soktum ve süper bir duyguydu
    xperia s den sonra biraz büyük gibi gelse de eliniz alışıyor
    usb ile şarj edemiyoruz (ben ilk başta edilmiyor sanmıştım ediliyor yerini görmemiştim sadece) bir tane aleti var telefon yan dururken şarj oluyor
    Kulaklığı çok güzel ve şık
    Kutudan smart tag da çıktı sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz

hayırlı osun kaça nerden aldınız saygılar

kadiköyden 1700 e aldım

Fiyat iyiymiş
    Hayırlı olsun.

Edit : İmla.

teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokak Serserisi

oha forumda bağyan var

bayan olucaktı heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bayan kullanıcılardan genelde bu tarz videolar görmezdik,nick'e bakmadan konuya giriş yaptım videoyu açtım ve bayan sesini duyunca şaşırdım.İncelemeyi sonuna kadar izledim.Başarılı olmuş tebrik ederim fakat cihaz bana çok büyük geliyor nedense.Bu tarz cihazlara alışamıyorum.Boyutu dışında gerçekten güzel ürün.Özellikle darbeye ve suya karşı dayanıklı olması yenilikçi bir atılım Sony adına.Tasarımlarınıda beğeniyorum zaten Sony'nin.

teşekkürler aslında bana da ilk başta büyük geldi telefonu almadan önce xperia s i mle araştırma yapıyordum sonra dedim ki biraz daha güzel olsa tablet gibi ne güzel dedim sonra akşam baktım z gelmiş sanki biri aklımı okumuş gibiydi
    evet büyük hatta ben surf s3 ü bu yüzden almamıştım ama insan alışıyor güç tuşunun yanda olmasıda büyük avantaj
  • Bu telefon Amerika'da ve Türkiye'de hangi tarihte çıkıcak kesin birşey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfbfb

Bu telefon Amerika'da ve Türkiye'de hangi tarihte çıkıcak kesin birşey var mı ?

türkiye ye mart sonu gibi gelicek heralde
  • quote:

quote:

Kesin bir bilgi var mı söylenti mi ?

Bu arada inceleme güzel olmuş ellerinize sağlık...
  • isim vermek gibi olmasın ama sdn incelemesinden daha iyi
  • quote:

quote:

quote:

Kesin bir bilgi var mı söylenti mi ?

Bu arada inceleme güzel olmuş ellerinize sağlık...

Mart sonu kesin olucak türkiye de diye biliyorum sony center dan aldığım bilgi bu yönde
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvolkapx

isim vermek gibi olmasın ama sdn incelemesinden daha iyi

çok teşekkürler :)
  • keske video daha kaliteli olsaymıs,ama cogu sitenin incelemesinden bile guzel
  • Telefon Türkiyede satışa cıktı mı çıktı ise fiyatını öğrenebilirmiyim böyle bir araştırma internette bulamamıştımda
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.