Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1031. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xperia Z'ye 4.3 ü yükledim akabinde timeshift hariç tüm kamera uygulamalarını kurdum. Fakat timeshift apk rootlanmamış ve root yapılmayacak XZ için nereden bulunulur bilen var mı?

Bu arada özellikle Motion Shot - Social Live ve infoyeye haraika uygulamalar deneyiniz.

4.3 hakkında izlenimler:

Şarj sürem uzadı, makine daha stabil ve hızlı, kamera çekimleri bana göre daha kaliteli oldu. Kısacası 4.3 XZ için iyi oldu tabii bu benim şahsi fikrim ki evvel ki sürümlerde de sorun ile karşılaşmadım belkide benim şansım. Yeniden eskiye ne Xperia X10 ile, ne Sony Walkman phone W950i ile ne de Sony Ericsson K300i ve T65 ile de geçmişte sorun yaşamamıştım...

• quote:

Orijinalden alıntı: rammstein35

Serbest dolaşım ne demek bilen var mı?

serbest dolaşım mesela iki baz istasyonu var turkcell ve vodafone sen turkcell hat kullanıyorsun internete gireceksin ama turkcell baz istasyonunda internete girme problemi var hemen vodafonenin baz istasyonuna kaydırıyor ordan alıyosun interneti tabi biz bunun farkına varamayız ve ekstra ücretler çıkabilir.
  • aykt41 kullanıcısına yanıt
    Satmak çözüm fakat 1600e almıştır satsa 1000lira tutturabilirse 1100 yazık değilmi 500 lirayı çöpe atmak ben satmam heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykt41 kullanıcısına yanıt
    Satmak çözüm fakat 1600e almıştır satsa 1000lira tutturabilirse 1100 yazık değilmi 500 lirayı çöpe atmak ben satmam heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

arkadaşım o zaman takas'da değerlendirebilirsiniz cihazı ben 800 Tl'ye aldım cihazı sıfır olarak tabi yurtdışındayım orası ayrı + benim cihaz C6602 ve hiç bir problem yok telefonda ben herşeyinden memnunum aksamları da gayet güzel foto cekiyor
  • Teşekkürler.Sakat bir şey demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende almayı düşünüyorum fakat şu videoyu izledikten sonra hala acaba s3mü alsam diyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=NmdA2QXtxnE
  • quote:

Orijinalden alıntı: YineDc

Bende almayı düşünüyorum fakat şu videoyu izledikten sonra hala acaba s3mü alsam diyorum.

Böyle bir saçmalık olamaz bu nasıl bir cihaz kullanımı. Bu şekilde mi kullanıyoruz ki. Ayrıca z de çizilen ana ekran değil üstündeki koruyucu. Yani bunun için karar değiştirmek her ikisi içinde büyük haksızlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

Bende almayı düşünüyorum fakat şu videoyu izledikten sonra hala acaba s3mü alsam diyorum.

Böyle bir saçmalık olamaz bu nasıl bir cihaz kullanımı. Bu şekilde mi kullanıyoruz ki. Ayrıca z de çizilen ana ekran değil üstündeki koruyucu. Yani bunun için karar değiştirmek her ikisi içinde büyük haksızlık.

Su altında 30 dakikadan fazla kalması sakıncalı olayı nedir hocam? Başka biride 4 gün su altında beklettim garantiye göndermek için hiç birşey olmadı diyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

Su altında 30 dakikadan fazla kalması sakıncalı olayı nedir hocam? Başka biride 4 gün su altında beklettim garantiye göndermek için hiç birşey olmadı diyor.

dalgic falanmisiniz napacaksiniz su altini telefon water resist degil haberiniz ola

• quote:

Orijinalden alıntı: cem jimmy

hayırlısı olsun sizin için ama tavsiyem paralel ithalat almayın imkanınız var sa 100 lira fazla verip bayilerden alın şimdiden hayırlı olsun cihazınız

not:bazı arkadaşlar milletin açığını arıyor bi hata yapsada yazsam diye ben z nin kamerasıyla marsı bile çekiyorum demedim elimde olan canondan 16 m... den iyi çekiyor dedim ve bununda ispatı buyrun !!!
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

soldaki z ve sağdaki canon boyutları yüksek olan iki cihazlada titreme olmasın diye yaslanarak çektim belirteyimde sallamış demisinler :)
    he birde 1 er gün arayla ortalama aynı saatlerde çekildi

ikisi ayni acidan cekilmemis ayni uzakliga netlenmemis pozlama degerleri ayni bile degil cannon daki blurluk bariz belli buna ragmen cannon iyi çekmiş ama kontrasti yuksek oldugu icin z daha iyi gibi geliyor Size

• Her telefon gündüz çekimi süper yada iyi önemlisi alın elinize bi s4 g 2 xz l925 gece çekin bakalım aynı koşullarda ne neymiş görün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

Büroteknik , İstanbul Bilişim , Bizde Uygun gibi sitelerden alan var mı ?
    İNŞALLAH aranıza katılacağım

neredeyse tum elektronik alisverislerimi istanbul bilisimden yapiyorum su ana kadar herhangi bir sorun yasamadim

• Lg G2 mi yoksa Xperia Z mi?
    Tasarımı ve su geçirmezliği beni cezb ediyor

• quote:

Lg G2 mi yoksa Xperia Z mi?

Bende ikisi arasında kaldım incelemeleri izliyorum.

Lg G2'de ısınma problemi varmış sanırım. Z1i almayı düşünüyorum ama acaba daha iyisi varmı piyasada düşünmeden edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YineDc -- 14 Ocak 2014; 19:33:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Orijinalden alıntı: aligalip07

Arkadaşlar forumda yeniyim telefonum xperia z orjinal romunda telefonun kendi mail programı ile mail alamama ve kendi kendine silinme problemim vardı
    donanımhaber sitesinden Z1 romu yükledim ancak anladımki problem onunla alakalı değil mailleirm önce outlook programına geliyor 5 mailden belki bir tanesi
    telefonuma geliyor ve okuduktan sonra bir daha girdiğimde kayboluyor şirket mail ayarlarımı aynen outlooktaki gibi yapıorum yanlış olsa hiç mail almaz ve göndermez diye düşünüyorum ancak çok güzel gönderiyor sadece alma kısmında keyfi bir durum söz konusu bu konuda yardımcı olabilecek birisi varmı. Şimdiden teşekkürler.

simdi soyle bu sizin imap ve pop ayarlarinizla alakali muhtemelen pop kullaniyorsunuz ve mailiniz pc ye on ce dusuyor ve Outlook ayarlarinizda sunucudan siliyor olabilir. yani hizli olan kazaniyor ya telefon ya pc. bunun icin imap yada pop icinde birkac ayar yapilmasi gerekmekte

İlgilne çok teşekkür ederim nasıl çözerim daha fazla yardımcı olma şansın olabilirmi acaba teşekkür ederim.
  • merhabalar şuanda 4.3 rom kurmaya çalışıyorum da ilk defa yaptığımdan bulamadım çoğu şeyi yardım edebilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

Kardeşim sen bu telefondan bu kadar şikayetci isen neden satıp başka telefon almıyorsun, onu anlamadım

ben sikayetci değilim hatta ben memnunum ama eksilerini soylerim bana gore saglamlik tasarim stabilite cok iyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Arkadaşlar forumda yeniyim telefonum xperia z orjinal romunda telefonun kendi mail programı ile mail alamama ve kendi kendine silinme problemim vardı
    donanımhaber sitesinden Z1 romu yükledim ancak anladımki problem onunla alakalı değil mailleirm önce outlook programına geliyor 5 mailden belki bir tanesi
    telefonuma geliyor ve okuduktan sonra bir daha girdiğimde kayboluyor şirket mail ayarlarımı aynen outlooktaki gibi yapıorum yanlış olsa hiç mail almaz ve göndermez diye düşünüyorum ancak çok güzel gönderiyor sadece alma kısmında keyfi bir durum söz konusu bu konuda yardımcı olabilecek birisi varmı. Şimdiden teşekkürler.

simdi soyle bu sizin imap ve pop ayarlarinizla alakali muhtemelen pop kullaniyorsunuz ve mailiniz pc ye on ce dusuyor ve Outlook ayarlarinizda sunucudan siliyor olabilir. yani hizli olan kazaniyor ya telefon ya pc. bunun icin imap yada pop icinde birkac ayar yapilmasi gerekmekte

İlgilne çok teşekkür ederim nasıl çözerim daha fazla yardımcı olma şansın olabilirmi acaba teşekkür ederim.

pc xe outlook kullaniyorsaniz ayarlarda asil dosyalari sil diye birsey olmali onu kaldirmalisiniz ben pc kullanmiyorum uzun zamandir bir ihtimalde sunucudan otomatil siliyor olabilir bunuda sirketteki bununla ilgili kisi auarlari yapabilir biraz karisik oluyor

• quote:

quote:

Lg G2 mi yoksa Xperia Z mi?

Bende ikisi arasında kaldım incelemeleri izliyorum.

Lg G2'de ısınma problemi varmış sanırım. Z1i almayı düşünüyorum ama acaba daha iyisi varmı piyasada düşünmeden edemiyorum.

tek kelime rahatlik tasarim uygulama zenginliği ile iphone yoksa digerlerinin birbirinden farki yok

• 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.