Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1032. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bozacı ve şıracı yada ekmek ve salçası her neyseler yine canları sıkılmış heralde. yada yeniden konuya tayin edilmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

Kardeşim sen bu telefondan bu kadar şikayetci isen neden satıp başka telefon almıyorsun, onu anlamadım

ben sikayetci değilim hatta ben memnunum ama eksilerini soylerim bana gore saglamlik tasarim stabilite cok iyi

Bana göre stabilite cok harika şuan eXistenZ rom'lu cihaz ve gayette stabil calısıyor telefon son derece saglam, ses moduda yüklü gayette on numara ses var cihaz da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YineDc kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu telefon su geçirmez diye değil suya dayanıklı olarak çıktı. Ben aldığından beri 6 ay da 1 kez havuza 2 kezde musluk altında yıkadım ve su almadı ama tutup herkeze sizde yapın diyemem. Elektronik biraz şans işidir nitekim okumuşsundur. 2006 S700 ile başladı. K850, Xperia Arc, Xperia S şimdi Z bugüne kadar hepsinden memnun kaldım ve inan Z çok mükemmel bir cihaz benim için. Herzaman sarj biter kapanır öyle sarj ederim bir kez kapanma ve açılmama yaşamadım sarj normal kullanım da bana 1,5 gün gidiyor. Şimdi aptal nefsim Z1 al diyor ama Z2 yi bekleyip ona göre karar vereceğim. Yani bunun sonu yok.Delilik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem jimmy

hayırlısı olsun sizin için ama tavsiyem paralel ithalat almayın imkanınız var sa 100 lira fazla verip bayilerden alın şimdiden hayırlı olsun cihazınız

not:bazı arkadaşlar milletin açığını arıyor bi hata yapsada yazsam diye ben z nin kamerasıyla marsı bile çekiyorum demedim elimde olan canondan 16 m... den iyi çekiyor dedim ve bununda ispatı buyrun !!!
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

soldaki z ve sağdaki canon boyutları yüksek olan iki cihazlada titreme olmasın diye yaslanarak çektim belirteyimde sallamış demisinler :)
    he birde 1 er gün arayla ortalama aynı saatlerde çekildi

ikisi ayni acidan cekilmemis ayni uzakliga netlenmemis pozlama degerleri ayni bile degil cannon daki blurluk bariz belli buna ragmen cannon iyi çekmiş ama kontrasti yuksek oldugu icin z daha iyi gibi geliyor Size

kardeş sen bi göz doktoruna git yada kontrastın ne olduğunu öğren he gerci anladim ben seni yaran bayagi derin heralde z den yana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem jimmy -- 15 Ocak 2014; 0:32:04 >
  • cem jimmy kullanıcısına yanıt
    Zira bende diyorum bir yerden tanıdık bu yerler ama :)
  • Z ile s3 ün adının aynı cümlede bulunması z ye haksızlık.s3 ne ya:)

• quote:

quote:

quote:

hayırlısı olsun sizin için ama tavsiyem paralel ithalat almayın imkanınız var sa 100 lira fazla verip bayilerden alın şimdiden hayırlı olsun cihazınız

not:bazı arkadaşlar milletin açığını arıyor bi hata yapsada yazsam diye ben z nin kamerasıyla marsı bile çekiyorum demedim elimde olan canondan 16 m... den iyi çekiyor dedim ve bununda ispatı buyrun !!!

soldaki z ve sağdaki canon boyutları yüksek olan iki cihazlada titreme olmasın diye yaslanarak çektim belirteyimde sallamış demisinler :)

ikisi ayni acidan cekilmemis ayni uzakliga netlenmemis pozlama degerleri ayni bile degil cannon daki blurluk bariz belli buna ragmen cannon iyi çekmiş ama kontrasti yuksek oldugu icin z daha iyi gibi geliyor Size

kardeş sen bi göz doktoruna git yada kontrastın ne olduğunu öğren he gerci anladim ben seni yaran bayagi derin heralde z den yana

bak sen ne yap biliyomusun orada kepce varya fotoda o sirketi ara deki sizin kreatif islerinizi fotograf cekimlerinizi kim yapiyor diye sor yavas yavas bana ulasirsin. sana terbiyemo bozmayacagim cunku cahil olduğunu anladim bana yeter

• Yav arkadaşlar fotoğraf kalitesini karşılaştırmak için gidip dağı taşı çekmeyin birazda güzel kız çekin

• quote:

Orijinalden alıntı: rammstein35

Teşekkürler.Sakat bir şey demek

Rica ederim öyle kolay kolay olcak birşey değil.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bak sen ne yap biliyomusun orada kepce varya fotoda o sirketi ara deki sizin kreatif islerinizi fotograf cekimlerinizi kim yapiyor diye sor yavas yavas bana ulasirsin. sana terbiyemo bozmayacagim cunku cahil olduğunu anladim bana yeter

Sen daha neyi tartistigini bile bilmiyorsun hala canon u savunuyorsun ben sana tekrar soyluyorum benim elimdeki canon kotu hepsi degil kimin cagil oldugu belli okumadan anlamadan yaziyorsun hala bende sana karsi terbiyemi bozmucam merak etme ama sirf farki anlaya blimen icin yanyana cekip aticam bir kac saat icinde o zaman anlarsin he gene anlamazsan yapcak bisey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: rammstein35

Yav arkadaşlar fotoğraf kalitesini karşılaştırmak için gidip dağı taşı çekmeyin birazda güzel kız çekin

Hadi ben mühendislikte körelip kazmalaştım ama diğer arkadaşlar neden dağ daş çekiyor bende anlaya bilmiş değilim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen daha neyi tartistigini bile bilmiyorsun hala canon u savunuyorsun ben sana tekrar soyluyorum benim elimdeki canon kotu hepsi degil kimin cagil oldugu belli okumadan anlamadan yaziyorsun hala bende sana karsi terbiyemi bozmucam merak etme ama sirf farki anlaya blimen icin yanyana cekip aticam bir kac saat icinde o zaman anlarsin he gene anlamazsan yapcak bisey yok

BUYUR kardeş bunada mana bul aynı açı aynı adım aynı kare milim kıpırdatmadan aynı yerde çektim he anlaman için söğlüyorum canon kamera olarak çok iyi bir marka ve kaliteli ama benim bak benim diyorum elimdeki canon kötü çekiyor z daha iyi çekiyor anlamazsan sil baştan oku artı belki beni faboy zannidiyorsundur kullandığım bütün cihazları en çok eleştiren benimdir bu forumda z den yana ben den fazla çeken yoktur 6 defa servis gördü 1 değişim aldı cihaz onuda bil sony fanboy u değilim sadece gözümle gördüğüm şeyleri yazıyorum senin gibi internetten araştırıp yazmıyorum yok yok o şiketi ara onların dizaynını kim yapıyor falan filan kopyala yapıştır değil yani gözümle gördüğümü paylaşıyorum forum arkadaşlarım arkadaşa bi anlatın ben anlatamadım ya CANON KÖTÜ DEMEDİM ELİMDEKİ CANON KÖTÜ DEDİM

HE BU ARADA GENE MANA BULCAN YA CANON OTOMATİK ÇEKİM MANZARA XPERİA Z MANUEL ++ BAŞKA BİŞEY YOK
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    z nin ekranında koruyucu jelatin var ondan öğle gösteriyor kimileri onu çıkartıyor ama hem garanti dışı oluyor hemde sony yazısı gidiyor ama çıkarınca çizilirmi çizilmezmi bilmem
    ya tabi ki kullanmayan bilemez ki.o video ya bakan Z yi baştan almaz.sırf karalama politikası, zaten çizerken de belli oluyor plastik çıkıyor.
    ayrıca senin canon da harbi bozuk çok feci çekmiş.
    yaşasın zzzzzzzzzzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 15 Ocak 2014; 10:31:25 >
    forumdan bi arkadaşa anlatamadım olayı 2 gündür tartışıyoruz o hala canon iyi diyor :d
    evet evet heyecanlı bir şekilde takip ediyorum.bazen konu dizi gibi oluyor
  • Ne telefonmuş be abi :) cannon görsünde utansın ne hallere düştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dikkat ben canonların hepsi kötü demedim aman ha :d sadece bendeki kötü çekiyor zaten z nin yanına getirincede açılmıyor heralde utanıyor :d:d:D
    Kardeş laf anlatmaya çalıştıkların aylardır başlığı kerletmeyi amaç edinmiş belirle aralıklarla konulara salça olan kişiler. Cevap vermeye bile değmez.

ahahahahah koptum ya mısırda patlatmak lazım bende arasıra okuyorum tartışmaları :D
  • 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.