Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1029. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetocak85

quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Sırf bu batarya performansından ötürü ilk fırsatta teli değiştircem.

al benden de o kadar arkadasim. yemin ediyorum ayni kullanimda s3 2 gun gidiyordu xperia z ile gunu bile tamamlayamiyorum cok pismanim

Beyler batarya ve kamera kötü diyenlere tekrar söylüyorum 4.2.2 ye geri dönün , olmadı 4.1 e flashlayın telefonunuzu benim bataryam 4.2.2 ile 1.5 gün gibi gidiyor hemen hemen arada oyun bile açiyorumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 14 Ocak 2014; 18:34:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.1 kullanırken maximum ekran 4:19 civarında çıkmıştı
    4.2 ile beraber avea ya geçtim ekranım 2,30 civarı gitmeye başladı
    Smartwatch 2 aldım kullanım sürem yaklaşık 1-1,5 saate kadar düştü
    4.3 ile 3 saati geçti ekran açık kalma sürem
    Yani
    Sonuç olarak telefon şarj konusunda kötüdür, Samsung ekranı daha az şarj yer, S4 de daha büyük batarya vardır, bu telefon stabil çalışıyorsa stamina ile onlara ancak yetişir
    Amma 4.3 ile şarj seviyem iyileşti
    Şahsi fikrimidir

NOT: ben günde en az iki kez şarj ederim, travian oynuyorum aktifliği siz düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Sırf bu batarya performansından ötürü ilk fırsatta teli değiştircem.

al benden de o kadar arkadasim. yemin ediyorum ayni kullanimda s3 2 gun gidiyordu xperia z ile gunu bile tamamlayamiyorum cok pismanim

Beyler batarya ve kamera kötü diyenlere tekrar söylüyorum 4.2.2 ye geri dönün , olmadı 4.1 e flashlayın telefonunuzu benim bataryam 4.2.2 ile 1.5 gün gibi gidiyor hemen hemen arada oyun bile açiyorumdur

ben tek biseyden eminim siz telefonu kulanmiyorzunuz ben bataryadan sikayetci değilim ama sony kendisi bile kullanimda soylemedigi sureyi siz doyorsunuz bende kapatayim mobil veriyi dokunmayayim oyunlara videolara ışığı kapayayim 3gun gider ama o zaman siz 3310 kullaniyor oluyorsunuz

• Birde kullandıkca batarya değeri düşüyor 2400den aşşaüı doğru ayda bie 50 100mh bile gider full kullanımda şarja bağlı.folofoş oluyo batarya. Şarja bağlıyken kullanmamak lazımmış iyice kötü olmasın cihazı uzun süre kullanmak isteyenler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

arkadaslar telrfonun kapali mekan kamera kaydi ses performansi ne kadar kotuymus ya resmen salak yerine koyiyorlar bunlar bundan sonra sondu ios la devam...

dostum camera zoom fx diye bir program var kapalı mekan ve loş ışıkta o programı kullanıyorum güzel işler çıkartıyor tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Hocam başta gelip okusaydınız burayı almayın derdim tek sorunu şarj olsa keşke.ama en büyüğüde bu. Bide burada cihazı eleştirmek yasak fb.ları var ortalığı ateşe veriyolar kötü Yorum oldumu s3 gps açık %3 giderken bu %10 yiyo aynı sürede.

vallahi hocam yani bir telefonu aldigima ancak bu kadar pisman olabilirdim. birdaha sony mi asla

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirac58

Son güncellemeyi yükledim Hayal Kırıklıgı var resmen geri eski sürüme nasıl alabilirim acaba.

Hocam son güncelleme dediğin hangisi 4.3.3 mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: panter69

quote:

Orijinalden alıntı: Mirac58

Son güncellemeyi yükledim Hayal Kırıklıgı var resmen geri eski sürüme nasıl alabilirim acaba.

Hocam son güncelleme dediğin hangisi 4.3.3 mü ?

flashLaman gerek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Hocam başta gelip okusaydınız burayı almayın derdim tek sorunu şarj olsa keşke.ama en büyüğüde bu. Bide burada cihazı eleştirmek yasak fb.ları var ortalığı ateşe veriyolar kötü Yorum oldumu s3 gps açık %3 giderken bu %10 yiyo aynı sürede.

vallahi hocam yani bir telefonu aldigima ancak bu kadar pisman olabilirdim. birdaha sony mi asla

Klübe hoşgeldin lgde almıyorum ben oda beter Update yok.

• arkadaşlar xperia z kullanıcısıyım ama telefonumu şarj ederken çok dikkat ediyorum %4ün altına inmeden şarj etmiyorum fakat şikayetlere baktığımda telefon %0 a gelip kapandıktan sonra açılmadı diye çok şikayet var bende buna dikkat edeceğim bundan sonra fakat olurda şarj bitipte kapanırsa ne olur ki heralde z modellerinin huyu olmuş bu durum benim çok kapandı ama birşey olmamıştı, birde telefonumu yüzde kaçtayken şarj etmem lazım ve şarj sırasında bazen telefonu kullanıyorum bir sıkıntı olur mu acaba
  • Yok o her tlfn da olacak diye bişey yok bazen şarj biter hemen takarsın şarja hemen açılır....bazende batarya tam sıfırı görür 20 dk sonra açılır açılmama olayıda var ama çok düşük ihtimal...

• quote:

Orijinalden alıntı: xperia z

arkadaşlar xperia z kullanıcısıyım ama telefonumu şarj ederken çok dikkat ediyorum %4ün altına inmeden şarj etmiyorum fakat şikayetlere baktığımda telefon %0 a gelip kapandıktan sonra açılmadı diye çok şikayet var bende buna dikkat edeceğim bundan sonra fakat olurda şarj bitipte kapanırsa ne olur ki heralde z modellerinin huyu olmuş bu durum benim çok kapandı ama birşey olmamıştı, birde telefonumu yüzde kaçtayken şarj etmem lazım ve şarj sırasında bazen telefonu kullanıyorum bir sıkıntı olur mu acaba

% 5-10 5de engeç şarjla %90dada sök arası güvenli bölge :) şarjdayken zorlama yapmadıkca Misal şarja sokup oyun oynadınmı bataryn ölür fakar şarja sok internete gir bişey olmaz diye biliyorum. Bataryanın şarj takılıyken azalmaması gerek bence oyun oynama sıkıntı olmaz.

• Büroteknik , İstanbul Bilişim , Bizde Uygun gibi sitelerden alan var mı ?
    İNŞALLAH aranıza katılacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

quote:

arkadaslar telrfonun kapali mekan kamera kaydi ses performansi ne kadar kotuymus ya resmen salak yerine koyiyorlar bunlar bundan sonra sondu ios la devam...

dostum camera zoom fx diye bir program var kapalı mekan ve loş ışıkta o programı kullanıyorum güzel işler çıkartıyor tavsiye ederim

programi biliyorumda gorsel anlamda degilde sesi kaydi nasil? ozellikle muzikli yerlerde teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

quote:

programi biliyorumda gorsel anlamda degilde sesi kaydi nasil? ozellikle muzikli yerlerde teşekkürler

yüksek sesli yerlerde test etmediğim için bilemiyorum ama özellikle gece foto çekerken güzel işler çıkarıyor
  • eyvallah kardeş teşekkürler :)
  • Serbest dolaşım ne demek bilen var mı?

• Arkadaşlar forumda yeniyim telefonum xperia z orjinal romunda telefonun kendi mail programı ile mail alamama ve kendi kendine silinme problemim vardı
    donanımhaber sitesinden Z1 romu yükledim ancak anladımki problem onunla alakalı değil mailleirm önce outlook programına geliyor 5 mailden belki bir tanesi
    telefonuma geliyor ve okuduktan sonra bir daha girdiğimde kayboluyor şirket mail ayarlarımı aynen outlooktaki gibi yapıorum yanlış olsa hiç mail almaz ve göndermez diye düşünüyorum ancak çok güzel gönderiyor sadece alma kısmında keyfi bir durum söz konusu bu konuda yardımcı olabilecek birisi varmı. Şimdiden teşekkürler.
  • Locked bl 4.3 root çıktı mı?

• selamlar...
    değerli forum dostlerı
    bu saatten sonra z alınır mı?
    Eşim kullanacak öyle aman aman anlamaz bu işlerden hediye misali vereceğim ve en az 3-4 sene kullanacak
    kararsızım 1300 tl yi de kendime limit olarak koydum
    karşıma z çıktı bu para bu telefona verilir mi değer mi veya başka fikri olan varsa hiç çekinmesin
    ne düşünüyosunuz değerli yorumlarınızı bekliyorum
    şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.