Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1024. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

nerde kaldı ya bu 4.4

4.4'ün gelmesi 4.4 ay sürer

içimden geldi sormak. banada bulaştırdı arkadaşlar sağolsunlar

Sözde ocak ayı içinde gelicek deniyordu..

O Ocak, şubat olur sonra aksilik çıkar mart olur anca gelir
  • Nisan da anlaşalım o zaman neyse kapatalım konuyu şimdiden başlamayalım daha 4.3 yeni aldık sayılır bunada şükür.

@aykt41
  • T.R.A.V.E.G.O kullanıcısına yanıt
    dostum sorun olmamasının nedeni yükleme tarzından dolayı olabilir mi? acaba yükleme yaparken en baştan itibaren neler yaptın?(örn:bilgisayardan yükleme yaptım yada önce yedekleme yaptım gibi şeyler.)şimdiden teşekkürler :))
  • Ben hala 4.2.2 .67. Olan sürümdeyim

Nedeni ilk önce batarya dakika başina yüzde 1 gidiyor neredeyse

Diger bir sorun kamera , eskisi on numara çekerken güncelleme sonrası moka döndü resmen :(

Umarim düzenleme gelir yakinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 12 Ocak 2014; 1:57:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam gibi root geldi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: unrealmortal

dostum sorun olmamasının nedeni yükleme tarzından dolayı olabilir mi? acaba yükleme yaparken en baştan itibaren neler yaptın?(örn:bilgisayardan yükleme yaptım yada önce yedekleme yaptım gibi şeyler.)şimdiden teşekkürler :))

Cavit hocamın konusunu izleyerek 4.3 e geçtim arabic versiyondu benim cihaz daha fazla bekleyemedim.

Yedekleme yapmamıştım cihaz gayet güzel çalışıyor.
    Sabah 9 da şarzdan çıkardım sürekli sms atıyorum ve görüşme yapıyorum 1 saat clash of clans oynuyorum şuan %44 ve wifi tüm gün açık

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Telefona ki 300mb çok şey değişmez bence Pc Companion dan güncelle 800 mb tam Android 4.3 yüklersin

Tam Android? Kanım dondu dostum iki şekilde de güncellemenin arasında zerre fark yok

• teşekkürler arkadaşlar dediğinizi yaptım dün akşam ilk önce forumdaki 4.2.2 romu yükledim. ondan sonra 4.3 yükleyecektim ama gerek kalmadı. 4.2.2 romunu yükleyip wifi bağlantıyı açınca küçük bir güncelleme geldi. onu yükledim. onun kurulumu bitince oda ne pat bir güncelleme daha geldi . bi baktım boyut 400 mb onu yükledim sonra bir baktım telefon 4.3 olmuş. çok güzel oldu bu şekilde artık wifi çekmeyen oda da bile üç diş çekiyor..tekrar teşekkürler :)
  • 4.3 geçince ayarlar menüsü beyaz oldu bunu nerden tekrar siyah yapabilirim bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Nisan da anlaşalım o zaman neyse kapatalım konuyu şimdiden başlamayalım daha 4.3 yeni aldık sayılır bunada şükür.

@aykt41

Yok hocam ben zaten güncelleme peşinde değilim, türkiyeye döndüğümde alacam bi tane w810i Onunla devam edeceğim :))) bunların sarzı yetmiyor bana
  • Arkadaşlar merhaba,daha önce de yazmıştım nasip bügüneymiş,şu an kısa dönem askerim ve telefon güncellemesini henüz yapamadım, telefonum güncellemeyi gördü ve internet kafedeyim.Güncelleme yaparken nelere dikkat etmeliyim,yedek alabileceğim bir diskim yok,resim müzik notlar vs. silinir mi yoksa bütüğn verilerim devam eder mi,şarzım yaklaşık 100%50 seviyede yeterlimidir ? Bana yardımcı olursanız güncelleme yapmadan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sduzgun

teşekkürler arkadaşlar dediğinizi yaptım dün akşam ilk önce forumdaki 4.2.2 romu yükledim. ondan sonra 4.3 yükleyecektim ama gerek kalmadı. 4.2.2 romunu yükleyip wifi bağlantıyı açınca küçük bir güncelleme geldi. onu yükledim. onun kurulumu bitince oda ne pat bir güncelleme daha geldi . bi baktım boyut 400 mb onu yükledim sonra bir baktım telefon 4.3 olmuş. çok güzel oldu bu şekilde artık wifi çekmeyen oda da bile üç diş çekiyor..tekrar teşekkürler :)

Gülegüle kullan arkadaşım artık sende sorabilirsin nerde kaldı bu 4.4,,,

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

quote:

Yok malesef onarma ile duzelmedi ne yapacağım bilmiyorum :(

Sürekli tekrarlıyor mu???

Evet surekli tekrarlıyor ve telefon ile konuşurken ekran kararıyor uzaklaştırsamda geç tuşuna bassamda telefon görüşmesi bitene kadar ekran açılmıyor. Bundan önce htc ONE lg g2 kullandım Xperia z donanım olarak daha zayıf olabilir ama ben çok beğendim inşallah bahsettigim sorunların da ustesinden gelirim keyifle kullanırım.

sensörde sıkıntı olabilir ?? diagnostig indir bi dene z de
  • Selam mıllet sımdıden yardımcı olan arkadaslara tesekkurler. 4.3 e gectım memnunun sadece uygulamalar arası gecıs yapıyorum mesela whatsapp dan chroma gecıyorum sayfa yenıden yuklenıyor. 4.2 de yoktu boyle bır sorun ne yapacam. Pencere anımasyon opcegını kapattım 0.5 e aldım olmuyor. ne yapayım

• quote:

quote:

quote:

Evet surekli tekrarlıyor ve telefon ile konuşurken ekran kararıyor uzaklaştırsamda geç tuşuna bassamda telefon görüşmesi bitene kadar ekran açılmıyor. Bundan önce htc ONE lg g2 kullandım Xperia z donanım olarak daha zayıf olabilir ama ben çok beğendim inşallah bahsettigim sorunların da ustesinden gelirim keyifle kullanırım.

Onarma ile düzelsede 1-2 gün sonra tekrar aynı hatayı verecekti ben yaklaşık on gün denedim... Neyse artık kalıcı çözüme gelelim 4.2.2 yi yükle geri kalan güncellemeleri tlf üstünden yap... Zaten 4.3 artık tlfn üstünden görüyor... Diğer türlü yapacağın herşey zaman kaybı gibi geliyor....tlfnu bu haliylede fazla kullanma yazık o güç düğmesine,,,

• quote:

Orijinalden alıntı: cem jimmy

quote:

quote:

quote:

sensörde sıkıntı olabilir ?? diagnostig indir bi dene z de

Evet sensorde sikinti vardi telefonu iade ettim yardiminiz icin tesekkur ederim iyi forumlar

• http://www26.zippyshare.com/v/33384347/file.html

şahsen denemedim daha ne var ne yok bilmiyorum. böyle tema koymuşlar.
  • Arkadaşlar bugün telefonu güncelledim ama hiç memnun kalmadım.Bu telefona siyah fon çok yakışıyordu ve şimdi garip bi telefona dönüştü,hele bu menü düzeninden hiç hoşlanmadım.Sözün özü tekrar 4.2 ye nasıl dönebilirim?

• Ha birde unutmadan telefonun arkası dehşet ısınmaya başladı.

• Beyler 4.3ü almayan yok heralde peki bu 4.4 ne oldu şimdi ?

• 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.